Wise Registry Cleaner PRO Full İndir

Hızlandırma Programları   27-04-2023, 10:05   omerbozdi   467  
Wise Registry Cleaner Logo


Wise Registry Cleaner PRO Full
Wise Registry Cleaner PRO Nedir?Wise Registry Cleaner PRO, bilgisayarınızı hızlandırmanız için tasarlanmış çok hafif bir programdır. Hızlandırma programları yapımcılarının en iyilerinden olanların ortaya koyduğu güzel bir programdır. Son derece pratik ve seri çalışmaktadır. Kullanımı kolay olması sebebiyle bir çok insan tarafından vazgeçilemez bir program haline gelmiştir.


Aslında Wise program firmasının zaten Wise Care diye bir bilgisayar hızlandırma programı mevcut. O programın içerisindeki kayıt defteri temizleme ve açılış hızlandırma gibi bazı fonksiyonları alıp bir program oluşturmuşlar. Bu programın içerisinde kayıt defteri temizleme ve açılış hızlandırma özelliği mevcut. Wise Registry Cleaner programı aslında diğer programlara destek amacıyla kullanılması gerekir.


Kendi başına tam anlamıyla bilgisayarınıza hız sağlamaz. Sadece bilgisayarınızı yavaşlatan kayıt defteri hatalarını bertaraf eder. Diğer hızlandırma programlarıyla kullanılması tavsiyemdir. Aksi taktirde sadece bu programı kullanarak bilgisayarınızın üst düzey hızlanmasını beklemeyin.


Wise Registry Cleaner, yukarıdaki özelliklerin haricinde kayıt defteri birleştirme işlemi de yapar. Yüklediğiniz yazılımlar kayıt defterinize yük bindirir ve parçalanmasına neden olur. Bu problem, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Kayıt defteri birleştirme işlemi yaparak bu problemi de başınızdan atabilirsiniz.


Wise Registry Cleaner PRO Full Özellikleri


-Kayıt Defteri Onarma
-Kayıt Defteri Temizleme
-Kayıt Defteri Birleştirme
-Açılış - Kapanış Hızlandırma
Wise Registry Cleaner Full
Wise Registry Cleaner


Herhangi bir lisans işlemi yapmanıza gerek yoktur. Programı kurunca otomatik olarak lisanslı kurulacaktır.


Wise Registry Cleaner PRO Full İndir

Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Adınız:*
E-Mail:*