Office 2013 Ürün Anahtarı İle Etkinleştirme 2023 Güncel

Office Lisans Keyleri   6-05-2023, 13:05   omerbozdi   295  

microsoft office ürün anahtarı


Office 2013 Ürün Anahtarı


Office 2013 Ürün Aanahtarı, zor bulunan ama bulunduğunda da derin bir nefes çektiren çok değişik bir lisans key türüdür. Muhtemelen bu cümleye gülüyorsunuz ama inanın bana öyle. Piyasada bir çok ürün anahtarı mevcut ama bu ürün anahtarlarına talep çok yoğun olduğu için hemen patlak veriyor. Bu makalede de kesinlikle patlak lisans keyler çıkacaktır. Ben olabildiğince güncel tutmaya çalışıyorum.


Patlak Office 2013 Ürün anahtarı gördüğünüzde bu ürün anahtarını yorumlarda belirtin ki güncelleme işlemi çok daha hızlı olsun. Office 2013 Ürün Anahtarı, programı aktifleştirip sınırsız kullanmanızı sağlar. Lisanslanmayan Office 2013 belirli bir zaman geçtikten sonra sürekli karşınıza uyarı çıkar. Bu bir zaman sonra sinir bozucu bir hal almaya başlar. Bu yüzden Office 2013 Ürün anahtarlarını kullanarak etkinleştirme yapmanız gerekir.


Microsoft Office 2013 Etkinleştirme 1. Yöntem


 • -Öncelikle boş bir Word sayfası açın.
 • -Açılan sayfada sol kısımda yer alan "Dosya" seçeneğine tıklayın.
 • -Bu ekranda karşınıza "Yardım" menüsü çıkacak.
 • -Sağ tarafta yer alan "Ürün Anahtarını Değiştir" seçeneğine tıklayın.
 • -Açılan bu ekrana ürün anahtarını yapıştırın ve "Etkinleştir" butonuna tıklayın.


Bu yöntemi yapabilmeniz için Office 2013 Ürün Anahtarına sahip olmanız gerekmektedir. Bu normal bir Office etkinleştirme işlemidir. Lisans keyleri makalenin sonunda paylaştığım bağlantılardan ücretsiz bulabilirsiniz.


Microsoft Office 2013 Etkinleştirme 2. Yöntem


Burada anlatacağım yöntem sizi farklı bir Office 2013 Etkinleştirme sunucusuna bağlayarak etkinleştirme işlemi yapacaktır. Bu durumun bilgisayarınıza herhangi bir zararı yoktur. Sadece patlak lisansları dahi bu sunucu üzerinden doğrulayabilme imkânı tanır. Officenin orjinal sunucusundan başka bir sunucuya bağlanmamızın nedeni ise ürün anahtarları Microsoft sunucusu üzerinde belirli bir sayıdan sonra etkinleştirme yapmamasıdır.


Bunun yerine farklı bir sanal sunucu oluşturup Office 2013 Ürün Anahtarlarını o sunucuya gömüyorlar. Böylelikle Ürün Anahtarı patlamıyor ve rahatlıkla programı etkinleştiriyor. Evet şimdi gelelim kuru fasülyenin faydalarına.


   @echo off
title Activate Microsoft Office 2016 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2016&echo - Microsoft Office Professional Plus 2016&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_mak*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo ospp.vbs /setprt:1688 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:WFG99 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:DRTFM >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:BTDRB >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:CPQVG >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99 >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "http://MSGuides.com"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/downloadmsp
:halt
pause >nul


 • -Yukarıda vermiş olduğum kodun tamamını kopyalayın.
 • -Bilgisayarınızda bir not defteri açarak içerisine yapıştırın.
 • -Ardından "Dosya>Farklı Kaydet" yolunu izleyerek "Masaüstünü" seçerek kaydedin.
 • -Dosya adı yazan kısmı tamamen silin ve tırnak işaretleri olmadan "keylerbenden.cmd" yazarak kaydedin.
 • -Daha sonra kaydetmiş olduğunuz dosyaya gelerek sağ tık yapıp "Yönetici Olarak Çalıştır" ibaresine tıklayın.

Bu yöntemi uyguladığınızda otomatik olarak Office Etkinleştirme işlemi yapılmış olacak güle güle kullanın.


Office 2013 Etkinleştirme


Office 2013 Ürün Anahtarı Bedava

2X6T2-FBN7R-DK3TV-GJRH4-2J9KV
4BKNT-R7TX9-B2HXV-TVCJF-W8C9V
XN77V-QDP6R-FGXXG-9T8YG-C9VT7
WDD9N-9XG26-VJ6RX-9897B-3GKKV
GTMNQ-K2777-RXXRB-TQ9MV-46YVM
QKN3M-8CWT8-K2GF9-6QVR3-G83MB
Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Adınız:*
E-Mail:*