Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir Orjinal Türkçe - 29.08.2009 MSDN » Keyler Benden
Keyler Benden » Windows 7 İso » Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir Orjinal Türkçe - 29.08.2009 MSDN

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir Orjinal Türkçe - 29.08.2009 MSDN

Windows 7 İso   11-07-2021, 09:36   omerbozdi   2 933

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir Orjinal Türkçe - 29.08.2009 MSDN



Windows 7 iso indir orjinal el değmemiş dediğimiz zaman sizlere sunmamız gereken Microsoftun sunmuş olduğu el değmemiş isolardır.Bizde öyle yaptık.İnternette zor bulabileceğiniz Windows 7 Tüm Sürümler Orjinal Kalıp dosyalarını paylaştık.İso dosyaları tamamen Mikrosoft'tan çıkma tertemiz el değmemiş iso dosyalarıdır.

Diğer internet sitelerinde bulunan işletim sistemlerine pek güvenmeyin.Çünkü Windowslar özelleştirilebilir iso kalıplarıyla sunuluyor.Windows kalıplarını sunan siteler kalıpların içerisine keylogger,trojen vb. zararlı yazılımlar koyabilir.Herhangi belirgin bir site yok.Sadece internet sitelerine fazla güvenmeyin derim.

Vermiş olduğum iso kalıplarının hash değerlerini kontrol edip orjinal olup olmadıklarını anlayabilirsiniz.Benim paylaşmış olduğum iso kalıplarına güvenebilirsiniz tertemiz isolardır.Dediğim gibi eğer güven sıkıntısı yaşarsanız hash değerlerini kontrol edebilirsiniz.64 ve 32 bit olmak üzere 2 kalıp paylaştım.Sisteminize uygun olan Windows 7 İso dosyasını indirin ve bilgisayarınıza temiz bir format çekin.

Windows'u yüklediğiniz zaman güncel olarak gelmeyecektir.Çünkü içerisine herhangi bir güncelleme paketi eklenmemiştir.Dosyalara hiç dokunulmadığı için güncellemeyi sistemi kurduğunuzda kendiniz yapmanız gerekir.Hiç güncelleme yapılmadığı için güncellemeler birikmiş olacaktır.Bu durumda güncelleme yaparken hayli fazla zaman alacaktır bilginize.

Bilinmesi Gereken Hususlar


-Dosyalara şüphe ile yaklaşıyorsan hiç indirmeyle uğraşma
-64 Bit sürümde Starter yoktur.Çünkü Microsoft bu şekilde piyasaya sürmüştür.
-Microsoft tarafından 2011 yılında sunulan orjinal sistemdir
-Herhangi bir ekleme yada çıkarma işlemi yapılmamıştır
-Orjinal Windows 7 key kullanarak etkinleştirebilirsiniz
-Herhangi bir güncelleme entegre edilmemiştir








Geri Git

Adınız:*
E-Mail:*

Kodu girin: *
Kodu Güncelle