Ashampoo Photo Commander v15 Lisans Kod Pro Lisans Key » Keyler Benden
Program Senden Keyler Benden » Ashampoo Photo Commander Lisans Key » Ashampoo Photo Commander v15 Lisans Kod Pro Lisans Key

Ashampoo Photo Commander v15 Lisans Kod Pro Lisans Key

Ashampoo Photo Commander Lisans Key   29-05-2021, 13:22   omerbozdi   67
Ashampoo Photo Commander

Ashampoo Photo Commander v15 Lisans Kod Pro Lisans KeyAshampoo Photo Commander, Windows cihazları için ücretsiz bir fotoğraf editörü ve organizatördür. Onun yardımıyla, kullanıcılar görüntüleri onarabilir ve yeniden boyutlandırabilir, filtreler ve efektler ekleyebilir, kolajlar oluşturabilir ve çalışmalarını daha sonra sosyal medya sitelerinde paylaşabilir.Program ayrıca aynı fotoğrafları bulmanıza ve silmenize, dosyaları yeniden adlandırmanıza ve görüntü biçimlerini dönüştürmenize olanak sağlayan güçlü bir fotoğraf yönetim aracı sunar.

Ashampoo Photo Commander Nedir?


Ashampoo Photo Commander, Windows bilgisayarınızda depolanan tüm fotoğrafları yönetmenize yardımcı olabilecek hepsi bir arada görüntü düzenleyicisi, düzenleyicisi ve dönüştürücüsü olarak hizmet verebilir.Bir fotoğraf editörü olarak, resimlerinizden parazitleri ve istenmeyen nesneleri kaldırabilir, filtreleri kullanarak kaliteyi artırabilir, efektler, şekiller ve metin ekleyebilir, kontrastı artırabilir veya azaltabilir, eğim kaydırma kullanabilir veya otomatik olarak optimize edebilir.

Görüntü yönetimi söz konusu olduğunda, araç fotoğraf albümleri ve koleksiyonları oluşturmayı zahmetsiz bir süreç haline getiren bir dizi özellik sunar. Uygulama, görüntüleri kolayca bulmanıza ve yeniden adlandırmanıza, önizleme sırasında etiketler eklemenize ve koleksiyon oluşturmak için GPS bilgilerini kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, diğerleri arasında tebrik kartları, kolajlar, takvimler ve slayt gösterileri oluşturmak için bu özellikleri kullanabilirsiniz.

Photo Commander'ın Basit Bir Arayüzü var mı?


Ne yazık ki, Ashampoo Photo Commander indirme arayüzü oldukça dağınık bir olaydır.Kullanıcılar başlatıldıktan sonra, merkezi bir içerik ekranıyla birlikte çeşitli simgeleri, menüleri ve düğmeleri görebilir. Pano, solda bir klasör menüsü, sağda önizleme ve ortada içerik ile üç bölüme ayrılmıştır. Kullanıcılar, bu üç paneli kullanmak ve gezinmek için gerektiğinde kolayca yeniden boyutlandırabilir.

Yazılımın üst paneli, uygulamanın farklı özelliklerini içeren iki menüden oluşur.İlk menü dosya, geri alma, yineleme, düzenleme ve daha fazlası gibi seçenekleri gösterir. İkinci menü Hızlı Düzeltme, Oluştur ve Düzenle gibi işlevler sunar.Photo Commander'ın düzeni bu programa yeni gelen herhangi bir kişi için ezici görünse de, kullanıcılar bir süre kullandıktan sonra birçok işlevine kolayca alışabilirler.

Uygulama Profesyonel Görüntü Düzenleme Araçları Sunuyor mu?


Ashampoo Photo Commander profesyonel kullanım için gerçekten uygun olmasa da, kişisel kullanımınız veya sosyal medya platformlarında paylaşmak için görüntüleri düzenlemenize yardımcı olacak bir dizi özellik sunar. Uygulamanın otomatik optimizasyon işlevi, kontrastlarını, renklerini ve parlaklıklarını iyileştirerek fotoğrafları anında düzeltirken oldukça kullanışlıdır. Ayrıca kırmızı gözleri, lekeleri ve çizikleri de giderir. Gündelik kullanıcılar için fotoğraf düzenlemeden çok fazla tahmin alır.

Yine de daha fazla kontrole sahip olmak istiyorsanız, ücretsiz fotoğraf editörü manuel düzenleme işlevlerini ve eğim kaydırma, nesne kaplamaları ve odaklama gibi efektleri de içerir. Bunun dışında, program görüntülerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz bir dizi filtre sunar. Ayrıca, uygulama görüntülere, şekillere, çizimlere, yorumlara, küçük resimlere ve daha fazlasına metin eklemenize olanak tanır.

Fotoğrafları Düzenleme ve Koleksiyon Oluşturma


Ashampoo Photo Commander Pro sürümünü indirmenin en iyi yanlarından biri, Windows 10 ve altındaki bilgisayarlarınızdaki tüm görüntüleri düzenlemenize izin veriyor olmasıdır. Yeni başlayanlar için, uygulama tüm görüntülerin bilgilerini kontrol etmenize izin verir.Bu, ad, boyut, tarih, biçim, en boy oranı ve GPS verileri gibi meta verilere kolayca erişebileceğiniz anlamına gelir.Buna sahip olduktan sonra, yinelenenleri kolayca bulabilir ve kaldırabilir ve görüntüleri yeniden adlandırabilirsiniz.

Görüntüleri uygulamanın merkezi panelinde görüntülemeye başlar başlamaz, tüm fotoğraflara etiketler, derecelendirmeler ve başlıklar eklemeye başlayabilirsiniz.Bu işlemi tamamladıktan sonra, uygulamanın anahtar kelime tabanlı arama çubuğunu kullanarak görüntüleri düzenleyebilir veya tüm görüntüleri arayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Photo Commander'ı Kullanarak Slayt Gösterileri Oluşturabilir misiniz?


Görüntüleri arkadaşlarınıza ve ailenize gösterebilmek için düzenlemek istiyorsanız, Photo Commander ideal bir araçtır.HTML albümleri, tebrik kartları, kolajlar ve kişi kartları oluşturmak istiyorsanız, Oluşturma modu işlevleri oldukça kullanışlı olabilir. Uygulama ayrıca kullanıcıların videolar, PDF dosyaları ve GIF'lerle slayt gösterileri oluşturmasına yardımcı olmak için birden fazla özellik sağlar.

Ashampoo Photo Commander Paylaşım İşlevleri Sunuyor mu?


Ashampoo Photo Commander indirme, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak Organize ve Ortak modları altında çeşitli paylaşım işlevleri sunar. Aracı tek bir görüntü yazdırmak veya toplu iş olarak dosya göndermek için kullanabilirsiniz.Paylaşmanın başka bir yolu da görüntüleri PDF formatında dışa aktarma.Uygulama ayrıca kullanıcıların görüntüleri e-posta yoluyla veya doğrudan Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerine paylaşmasına izin verir.

Uygulamanın Ek Özellikleri Var mı?


Fotoğraf düzenleme yazılımı hafiftir ve çok fazla sistem kaynağı almaz.Düzenleme veya düzenlemenin ortasındayken çökmez veya yavaşlamaz. Ayrıca, uygulama yardım dosyaları ve anlık görüntüler aracılığıyla kullanıcılara kapsamlı destek sağlar.Kullanıcılar ayrıca, başka soruları olması durumunda çevrimiçi bir form doldurarak şirketin destek ekibiyle bağlantı kurabilirler.

Ashampoo Photo Commander'ı İndirmeli miyim?


Windows masaüstünüzde bulunan görüntüleri düzenlemenize ve dönüştürmenize izin veren basit bir fotoğraf editörü arıyorsanız, Ashampoo Photo Commander'ı indirmelisiniz.Bu kapsamlı programın yardımıyla, görüntülerin rengini, kontrastını ve parlaklığını değiştirebilir ve ayrıca eğme sayfası ve odak değişimi gibi efektler ekleyebilirsiniz.Uygulama ayrıca her zaman kullanışlı bir otomatik optimizasyon işlevi sunar.

Organizasyon söz konusu olduğunda, Photo Commander kullanıcıların görüntülere etiketler eklemesine ve fotoğraf koleksiyonları oluşturmasına izin verir.Kullanıcılar ayrıca görüntülerin dosya biçimini yeniden adlandırabilir ve dönüştürebilir.Uygulama ayrıca takvimler, albümler, kolajlar, tebrik kartları ve daha fazlasını oluşturmakta da yararlıdır.Tek dezavantajı, uygulamanın dağınık görünen ancak kullanımı kolay olan arayüzüdür.

Ashampoo Photo Commander Pro Özellikleri


-Fotoğraf Düzenlemenizi Sağlar
-Fotoğraflar Üzerindeki Nesneleri Yok Eder
-Fotoğrafların Işıklandırma ve Renklendirme Ayarlarını Yapmanızı Sağlar
-Ve Fotoğraf Adına Her Şey
 

Yukarıda bahsi geçen özelliklerin çoğu Pro sürümde yer almaktadır.Pro sürümleri ücretsiz kullanabilmeniz için Ashampoo Photo Commander Pro lisans keylerini aşağıda sizlerle paylaştık.


keylerbenden

Ashampoo Photo CommanderAshampoo Photo Commander
keylerbenden

Geri Git
Adınız:*
E-Mail:*