Tuneskit Screen Recorder Registration Code Ömür Boyu Serial Number Hediye

Ekran Kayıt Programı Keyleri   23-06-2022, 11:38   omerbozdi   1 129  

tuneskit screen recorder

Tuneskit Screen Recorder Registration Code Ömür Boyu Serial Number Hediye


Tuneskit Screen Recorder, ekrandan, mikrofondan veya web kamerasından video ve ses kaydetmenizi sağlar.Bununla birlikte, ses ile birlikte ekran videosu kaydedebilir veya hatta sesi sessize alabilirsiniz. Ayrıca, sistem sesi veya mikrofon sesi veya her ikisini aynı anda yalnızca ses yakalayabilirsiniz.Ayrıca, Tuneskit Screen Recorder, bilgisayara MP4, M4V, MOV, MKV, WMV, MPEG, 3GP, WebM, 4K HD videolar gibi birçok formatta kayıt kaydetmenizi sağlar; MP3, M4A, M4B, AAC, FLAC, WAV ve diğerleri.

Tuneskit Screen Recorder, çevrimiçi videolar, bilgisayar oyunları, uygulama öğreticileri, nasıl yapılır, video dersleri, web seminerleri, video konferanslar, görüntülü aramalar, canlı yayınlar ve çok daha fazlası gibi her şeyi pc ekranında kolay bir şekilde kaydetmenize yardımcı olur.

Bu günlerde multimedya içeriği oluşturmak kolaydır.Ancak, herkesin dikkatini çekmeye çalışıyorsanız, her zaman kaliteye odaklanmalısınız.Tabii ki, çoğunlukla yaratıcılığınıza ve detaylara olan dikkatinize güvenmek zorundasınız.Bununla birlikte, uygun bir dijital araç setine sahip olmak kimsenin işini kötülemedi.Bu nedenle, bilgisayarınızda çeşitli uygulamaların nasıl kullanılacağına dair öğreticiler gibi basit videolar oluşturmak istiyorsanız, Tuneskit Screen Recorder programını tercih edebilirsiniz.

Tuneskit Screen Recorder,ana dikdörtgen pencerede programın temel işlevlerini sunan iyi tasarlanmış ve kompakt bir arayüzle birlikte gelir. Bilgisayarınıza hem video hem de ses kaydetmek için kullanabilirsiniz, aynı zamanda çeşitli projeler için ihtiyaç duyabileceğiniz tam bitleri almak için bazı temel kırpmalar yapabilirsiniz.Tam ekranı veya yalnızca belirli bir alanı sabit boyutlu kaydetmeyi seçebilirsiniz.Her kayıt için hazırlanabilmeniz için çok kısa bir geri sayım olacaktır.Daha sonra kaydı Geçmiş bölümünde bulabilir, kesebilir veya bir ses dosyasıysa çeşitli etiketler ekleyebilirsiniz. Programın mikrofonla ses kaydetmenize de izin verdiğini unutmayın.
Arayüzü genişlettiğinizde, Tuneskit Screen Recorder'ın aslında göründüğünden daha fazla özelliğe sahip olduğunu fark edeceksiniz.İlk olarak, video veya ses içeriğinizi çeşitli cihazlara veya çevrimiçi platformlara özgü olanlar da dahil olmak üzere birçok formatta kaydetme olanağına sahipsiniz.İkinci olarak, programın bir kaydı başlatma ve durdurma veya ekran görüntüsü alma gibi en temel komutları için kısayollar atayabilirsiniz.

Ayrıca, programı belirli bir zamanda bir kaydı başlatacak şekilde zamanlayabilir ve fare imlecinizin videoda görüntülenme şeklini de özelleştirebilirsiniz.Tuneskit Screen Recorder'ın ilgili içeriği oluşturmayı amaçlayanlar için yararlı bir araç haline getirmek için yeterli özelliğe sahip olduğu sonucuna varmak güvenlidir.


Tuneskit Screen Recorder Pro Özellikleri


-Bilgisayarınızda video görüşmeleri ve YouTube videoları gibi video oynatmayı yakalama
-Ekran videosunu ve sesini ayrı ayrı veya aynı anda kaydetme
-Ekran görüntüsü aracı olarak iyi çalışın, yüksek çözünürlüklü kayıtların çıktısını alma
-Kaydedilen videoyu filigran olmadan herhangi bir biçime dönüştürme

 
Yukarıda bahsi geçen özelliklerin çoğu Pro sürümde yer almaktadır.Pro sürümleri ücretsiz kullanabilmeniz için Tuneskit Screen Recorder Pro lisans keylerini aşağıda sizlerle paylaştık.keylerbenden


Tuneskit Screen RecorderTuneskit Screen Recorder


keylerbendenE-posta: iletisim@keylerbenden.com
Lisans Kodu: 15079b12b9480f1a7213af642396ff1cc1ad0ffd98

Programı aşağıdaki linkten indirip kurmanız gerekir.Aksi taktirde lisans etkinleşmez.


Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Adınız:*
E-Mail:*