Iobit Uninstaller PRO 12 Key 2023

Kaldırma Programı Keyleri   6-06-2023, 10:23   omerbozdi   85 938  
Iobit Uninstaller Key


keylerbenden.com


Iobit Uninstaller 12 PRO  Key, programı aktifleştirip bütün özelliklerini kullanabilmenizi sağlayan doğrulama anahtarıdır. Iobit Uninstaller Key, normalde ücretli satılmaktadır. Fakat eşantiyon olarak dağıtılan ücretsiz lisans türleri de mevcuttur. Aşağıda sizlere ücretsiz olarak dağıtılan lisans keyleri paylaştım.


Iobit Uninstaller 12 Nedir?


Iobit Uninstaller PRO 12, bilgisayardan program kaldırabilmek için kullanacağınız on numara beş yıldız bir programdır. Birçok özellik barındıran Iobit Uninstaller PRO 12, en inatçı programları ile tek tık ile kaldırabilmektedir. Bildiğiniz üzere Windows işletim sisteminin program kaldırma özelliği vasat denecek derecede. Kaldırılan programlar arka planda kayıt ve dosya bırakır. Bu dosyaları da Windows'un standart kaldırma yöneticisi silemez. Silemediği için her program kaldırma da bilgisayarda kalıntı dosyalar kalır ve bilgisayarınız bir çöplüğe döner. Bu durum bilgisayarınızın boş yere hafıza tüketmesine ve bilgisayarın yavaşlamasına sebebiyet verir.

Burada Iobit Uninstaller 12 Pro yardımınıza yetişir ve kalıntı olan bütün dosyaları siler atar. Bilgisayarınızın nefes almasını sağlar. Üstelik birden çok programı da tek tık ile kaldırabilme imkânı sunar. Kaldırmak istediğiniz programları işaretlersiniz ve ardından arkanıza yaslanarak tertemiz bir kaldırma işlemini izlersiniz. Sadece program kaldırma özelliği de yok üstelik.

Bildiğiniz üzere Windows 10 kurulumu yaptığınız zaman yanında tonlarca program kurulur. Kurulan programları da genellikle kullanmayız. Kullanmadığımız için boş yer kaplarlar ve bilgisayarın yavaşlamasına sebebiyet verirler. Onları normal bir kaldırma yöneticisi ile kaldırmak mümkün değildir. Yine burada Iobit Uninstaller 12 Pro devreye girerek Windows 10 kurulumunda yanda yüklenen uygulamaları tek tık ila rahatlıkla kaldırabiliyorsunuz.

Bunların yanında bilgisayarınızda yüklü olan Windows güncellemelerini de yönetebiliyorsunuz. İstediğiniz Windows güncellemelerini tek tık ile kaldırabiliyorsunuz. Ne yalan söyleyeyim en sevdiğim özelliği buydu. Windows güncellemelerinin tamamını kaldırmak veya bir kaçını kaldırmak istiyorsanız tartışmasız bu konuda en başarılı program Iobit Uninstaller Pro programıdır.

Bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz programların güncel versiyonlarını kontrol eder ve güncelleme izni verildiği zaman kullanılan programları en son sürüme sessiz bir şekilde günceller. Bunların yanında tarayıcınızda kullanmış olduğunuz eklentileri yönetmenize imkân tanır. İstediğiniz eklentileri kaldırmanızı sağlar.Iobit Uninstaller 12 Key Nedir?


Iobit Uninstaller 12 PRO  Key, programı aktifleştirip bütün özelliklerini kullanabilmenizi sağlayan doğrulama anahtarıdır. Iobit Uninstaller Key, normalde ücretli satılmaktadır. Fakat eşantiyon olarak dağıtılan ücretsiz lisans türleri de mevcuttur. Aşağıda sizlere ücretsiz olarak dağıtılan lisans keyleri paylaştım.Iobit Uninstaller PRO 12 Özellikleri


- Program kalıntılarını temizler
- Program kaldırırken iz bırakmadan kaldırır
- Kaldırılmayan programları zorla kaldırır
- Güncel olmayan programları günceller
- Tarayıcı eklentilerini kaldırmanızı sağlar
- Silinmeyen dosyaları siler
- Windows uygulamalarını kaldırmanızı sağlar
- Windows güncellemelerini kaldırmanızı sağlar

keylerbenden.com


Iobit Uninstaller 12 Key Iobit Uninstaller 12 KeyIobit Uninstaller PRO 12 Key

Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Avatar
 • Gönderen: FVuar
 • Grubu: Ziyaretçi
1

Hocam Eyvallah Allah razı olsun senin gibi insanlardan. Büyük insansın. 10bitlicencecode 11.3 te 1 kod çalışmıyor 2. bende çalıştı 3. ve 4. yü denemedim. Tekrar allah razı olsun mübarek insanlar.

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: napim
 • Grubu: Ziyaretçi
2

adam lar beeeeee

Cevapla   
Avatar
3

Iobit Uninstaller 11.5 Keyler ne zaman gelir ?

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: Samet
 • Grubu: Ziyaretçi
4

ellerine sağlık usta adamsın

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: eyl4l
 • Grubu: Ziyaretçi
5

hocam çok sağol kaç gündür arıyordum çok işime yaradı

Cevapla   
Avatar
6

Çok teşekkür ederiz

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: utku
 • Grubu: Ziyaretçi
7

12.sürüm için ne zaman gelir pro keyler ?

Cevapla   
Avatar
8

Alıntı: utku

12.sürüm için ne zaman gelir pro keyler ?

Şuan için herhangi bir tarih veremeyeceğim. Beklemede kalın.

Cevapla   
Avatar
9

MERHABA NASILSIN KEYLERBENDEN.COM ( Iobit Uninstaller 12.0 ÇIKTI VE LISANCE KEY BULAMIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUN, TEŞEKKÜRLER. ) 

Cevapla   
Avatar
10

Alıntı: yakupsalman

MERHABA NASILSIN KEYLERBENDEN.COM ( Iobit Uninstaller 12.0 ÇIKTI VE LISANCE KEY BULAMIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUN, TEŞEKKÜRLER. ) 


Şuan için İobit Uninstaller 12. Key bulunmamaktadır. Keyler ulaşınca siteye eklenecektir. Takipte kalın.

Cevapla   
Avatar
11

Alıntı: yakupsalman
Iobit Uninstaller 12 Key

65321-E6329-FB022-675TB

Cevapla   
Avatar
12

Emeğiniz için çokkk teşekkkür ederim....

Cevapla   
Avatar
13

Alıntı: FVuar
Tekrar allah razı olsun müb


Amin kardeşim cümlemizden.

Cevapla   
Avatar
14

Alıntı: Andrikó
65321-E6329-FB022-675TB

oldu Teşekkürler..

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: çırak
 • Grubu: Ziyaretçi
15

Ustasın ve dogrusun teşekkürler

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: mlksyrk
 • Grubu: Ziyaretçi
16

Teşekkürler. Süpersiniz

Cevapla   
Avatar
 • Gönderen: ihsan
 • Grubu: Ziyaretçi
17

sen harikasın oldu hiç problem yok çok teşekkür ederiz.....

Cevapla   
Avatar
18

iletişim bölümünden size mesaj iletmek çok uğraşmama rağmen benden kaynaklanmayan nedenden mümkün olamadığı için burdan sizden çözemediğim bir konuda yardım isteme üzere aşağıdaki sorunumu yazıyorum..


win.11 pro kullanıyorum.laptopda ekran altındaki cdil çubuğunda windows güvenliği ikonunda sarı ikaz işareti çıktı.ne olduğunu anlama kiçin açtığımda Bellek Bütünlüğü  kapalı açılması öneriliyor gibi bir mesaj çıkıyordu.kapalı olanı açık hale getirmek için tıkladığımda bellek bütünlüğü etkinleştirilemiyor mesajı çıktı.uyumsuz sürücü olarak 
 wdcsam64_prewin8.sys ve  yaınlama ası oem37.inf  şeklinde bir açıklama çıktı.sizden çok faydalı uygulamalar edindim şimdiye kadar.bu konuda ne yapacağımı bilemediğim için sizden yardım istemek aklıma gledi.eğer bakabilecek vaktiniz varsa yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.

Cevapla   
Adınız:*
E-Mail:*