Defraggler Professional Full Lisans Kodu 2023

Hızlandırma Programları   8-05-2023, 10:57   HsElsm42   1 639  

Defraggler Professional Full

Defraggler Professional Full Lisans Kodu 2023keylerbenden

Defraggler Nedir ?


Defraggler Pro, sabit diskinizdeki dosyaların birleştirilmesinden tutun disk sağlığınızın bakımına kadar işlevleri olan harika bir programdır. Zaman içinde herkesin bir süre sonra sistemi yavaşlamaya hatta bir süre sonra işlemlerinizi yapmakta  bile zorlanacağı anlar olmuştur.


Disk sağlığınızın kötü olması demek yakında diskinizi değiştireceğiniz anlamına gelir ve yaygınca söylenilen bir söz sabit diskinizin sağlık taramasının yapılıp yapılmadığı konusudur. Ayrıca diskinizin bozuk olması bilgisayarınız açılışında sürekli  hard disk error yazısı ile karşılaşmanıza ve sürekli başınızı ağrıtan, verilerinizin bir anda kaybolması gibi bir durum da  yaratabilir.

Ayrıca bu durum ile karşılaştığım durumlarda diskimin değişimi sonucu format atma veya en kısa tabir ile bilgisayarıma yeni bir hard disk alma durumunda kaldığımı söyleyebilirim.

Bu uygulama da bu konuda tam size göre diyebilirim.Disk Defraggler Pro yazılımında beğendiğim en iyi özellik ise disk sağlığının ölçümü, PC'nizde bulunan tüm disklerin defrag işleminin gerçekleştirilebilmesi ve ayrıca sadece sabit diskler ile kalmayıp klasörlerinizdeki verileri dahi tek tek bulup içindekileri birleştirebilmeniz.


Piriform Defraggler Pro Özellikleri


  • SSD desteği,
  • Boş alanı birleştirme
  • Hızlı ve tam birleştirme
  • Zamanlanmış birleştirme
  • Özelleştirilmiş birleştirme
  • Basit disk sorunlarını tespit etme
  • Büyük dosyaları sürücü sonuna taşıma
  • Diskin kullanım verileri, sıcaklığı ve sağlık durumunu öğrenme 


Defraggler Professional
    

Piriform Disk Defraggler Full Yapma


Piriform Disk Defraggler'in pro sürümüne ulaşmak, evinizden çıkıp markete gitmek kadar kolaydır.Sizin yapmanız gereken şey arkanıza yaslanıp, diğer sitelerden virüs kapmadan ve cebinizden hiçbir para dahi çıkarmadan aşağıdaki adımları takip etmek olacaktır.


1. Adım : Aşağıda bırakılacak olan linkten Defraggler Free Sürümünü indirme


Yazının sonunda sizlere bırakacak olduğum Defraggler Free sürümü linkine tıklayarak programı indirelim ve ardından kurulum aşamalarını takip edelim.

Defraggler Professional Full Defraggler Professional Full

2.İnternet Bağlantısının Devre Dışı Bırakılması


    Aşağıda size belirteceğim lisans keylerinin geçerliliği için aldığınız lisans keylerini ilgili kısma uygulamadan önce İnternet bağlantınızın erişimini sonlandırın. Bunu Bilgisayarınızda bulunan Ağ ve internet ayarlarından yapabileceğiniz gibi eğer kablo ile bağlantınız var ise kablonuza zarar vermeden yavaşça yerinden çıkarmanız önemli ve yeterli olacaktır.


3.Lisans Kodlarının Aktifleştirilmesi


    Burada, yapılacak son adım aşağıda size bırakacak olduğum lisans kodlarını  ilk olarak ad - soyad bölümüne adınızı soyadınızı belirterek 2. kısımda da lisans kodlarının kopyalama işleminin yapılması yeterli ve uygun olacaktır. Arkanıza yaslanın ve pro sürümünün keyfini doyasıya yaşayın.    
  Defraggler Professional Full


Defraggler Professional Full Lisans Kodu

DGN2-UAQN-ADNZ-QEIQ-8VFF
DGN2-DARS-CXNN-WKC5-YVFF
DGN2-UZT4-DD6F-NQUF-CVFF
DGN2-FMUD-6UZ9-XFJV-KVFF
DGN2-JC3E-IWB4-5FCT-EVFF
DGN2-HVJZ-XCHC-BZH2-AVFF

Lisans kodlarını girmeden önce internetinizi devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Aksi halde program hata verecektir.

Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Adınız:*
E-Mail:*