1. Ana Sayfa
 2. Driver Güncelleme Programları
Trendlerdeki Yazı

Driver Booster 10.2 Key 2022

Driver Booster 10.2 Key 2022
0

Driver Booster 10.2 Lisans Key

Driver Booster Pro, aslında çok kullanışlı bir programdır. Hayat kurtaran diye tabir ettiğimiz enfes bir yazılımdır. Driver Booster Pro programının genel amacı driverleri güncellemektir. Bu konuda kullanmış olduğum en efsane programlardan bir tanesidir. Fakat ücretli olması münasebetiyle insanlar kullanmakta biraz güçlük çekiyorlar. Bizde bu sorunu ortadan kaldırmak adına Driver Booster 10 key paylaşımı yapıyoruz.

Normalde bilgisayarınıza format attığınızda bütün driverleriniz format ile birlikte temizlenmektedir. Sonra driverleri yüklemek için teker teker araştırıp, teker teker indirip yüklemeniz gerekmektedir. Bu zamanınızın bir çoğunu boşa tüketmeniz anlamına gelir en önemlisi de boş yere o kadar uğraşmış olursunuz. Driver Booster Pro tamda bu konuda sizlere muazzam derecede yardımcı oluyor. Hiç uğraşmadan rahatça driverlerinizi yükleyebilmenizi sağlıyor.

Bunun yanında paylaştığımız Driver Booster 10 Key ise taktire şayan bir güzellikte olur. Driver Booster 9 Key sayesinde programınızı Pro sürümde ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün özellikleri aktif oluyor.

Tek tek araştırıp indirmeniz gereken driverleri sizin tek tık ile buluyor ve tek tık ile çabucak yüklüyor. Yani sadece 2 tıklama ile rahatça arkanıza yaslanıp yapmanız gereken farklı işleri yapmanıza imkân tanıyor. Yeni gelişen sürümlerde driver yüklemelerinden kalan artık dosyaları silmenizi sağlıyor. Driver yükleme işlemini temiz bir şekilde halletmiş oluyor.

Driver Booster Key
Driver Booster Key

Bunun yanında sizlere hızlandırma özelliği de sunuyor. Bilgisayar açıkken arka planda boşu boşuna Ram ve İşlemci tüketen programları buluyor ve durduruyor. Böylelikle daha fazla Ram ve daha fazla işlemci kullandığınızdan dolayı bilgisayarınız hızlanıyor. Hızlandırmanın temel nedeni aslında oyun diyebiliriz. Bir nevi oyunları daha akıcı oynayabilmenizi sağlamak amacıyla hızlandırma özelliği entegre edilmiş. Buradan da anlayabileceğiniz gibi hızlandırma işlemi yaptığınızda oyunlardan daha fazla fps değeri alabilmeniz mümkün.

Driver yüklerken karşılaştığımız bir çok sorun oluyor bu işi manuel yaptığımızda.Mesela yanlış driverleri yükleyebiliyoruz çoğu zaman ve güncel olmayan eski driverleri yükleyebiliyoruz.

Driver booster yüklenmemiş veya güncellenmemiş driverleri anında buluyor ve en güncel sürümlerini yüklüyor. Yani sadece format attıktan sonra değil güncel yaşantınızda bilgisayarı kullanırken de driver güncelleme ihtiyacı duyuyorsunuz. Çünkü güncel olmayan driverler bilgisayarınızı tam verimli kullanamamanıza neden oluyor. Her zaman için güncel driver, hızlı bir bilgisayar demektir.

Driver Nedir ?

Driverler bilgisayar alanında çok öneme sahip olan yazılımlardır.Daha da detaya inecek olursak; Driver, bilgisayara bağlı donanımların işlevlerini tam anlamıyla yerine getirebilmesi için bilgisayara yüklenmesi gereken yazılımlardır. Bağlı donanımlardan kasıt fare, klavye vb donanımlardır.

Bunların yanında bilgisayar donanımlarınında tam performanslı çalışabilmesi için yazılımları mevcuttur.Bilgisayar donanımlarından kasıt anakar, ekran kartı, usb portları, harddisk, SSD vb. donanımlardır.

Neden Driverler Güncellenmeli ?

Driverlerin güncellenmesindeki amaç karşılaşılabilecek sorunları en aza indirmek ve bilgisayarlardan çok daha iyi performans ve verim alabilmektir.Driverler güncel olmazsa bilgisayarınız bazı hatalarla karşılaşabilir hatta oyunlarda yeteri kadar FPS almamanıza bile sebebiyet verebilir.

Bilgisayarların zaman içerisinde yavaşlarlar bu durumun temel nedenlerinden biri de driverler güncellenmemesidir.Bu yüzden sık sık Driver Booster Pro yazılımını açarak driverlerinizin güncel olup olmadığını kontrol ederek güncellemelisiniz.

Driver Booster 10 Key Neden Gerekli ?

Yukarıda sayılan özelliklerin birçoğu pro özelliklerdir.Yani bazı özellikleri kullanabilmeniz için Driver Booster lisans key almanız gerekmektedir.Ama biz sizlerin cebinden para çıkmasın diye destek olmak adına Iobit Uninstaller lisans keyleri dağıtıyoruz.

Driver Booster 10 Key Nereden Buluyoruz ?

Birçok insan aslında bu sorunun cevabını çok merak ediyor. Paylaştığımız Driver Booster 9 Key tamamen yasal olan keylerdir. Sitede paylaştığımız Driver Booster 10 Keyleri iobit firmasından ücretsiz bir şekilde temin ediyoruz.

Iobit firması zaman zaman programların pro sürümlerini insanlar denesin diye Giveaway diye adlandırdığımız deneme kodları paylaşıyorlar. Bir nevi hediye ediyorlar diyebiliriz. Bu keyler kolay kolay bulunan lisans keyler değil aslında.

Sizlere destek çıkabilmek adına çok sıkı takip ediyoruz lisans keyleri. Sağolsunlar arkadaşlar patlak lisans olduğunu tespit edince bize iletişim kısmından belirtiyorlar ve kısa süre içerisinde güncellememizi sağlıyorlar.

Driver Booster Pro Özellikleri

 • Güncel olmayan driverleri güncelleme
 • Yüklü olmayan driverleri bulma ve yükleme
 • Oyun hızlandırma modu
 • Driver yedekleme ve geri yükleme
 • Aygır hatalarını onarma
 • Ses problemlerini giderme
 • Ağ problemlerini giderme
 • Çözünürlük problemlerini giderme
 • Bağlantısı kesilmiş donanımların sürücülerini temizleme
 • Sistem bilgisini detaylı bir şekilde verme
 • Program güncelleme
Lisans Keyleri Görmek İçin Tıkla


633AE-5926A-BB504-ED840
1C8C8-79D0B-75156-71540
C6A5E-A64EC-C6FA8-C4140
885C5-CFB5A-C678C-96D40
75B6C-62FB7-3A9A3-69740

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

Yorum Yap