Opera GX İndir - Oyuncu Tarayıcısı 2023

Free Program İndir   25-04-2023, 14:04   omerbozdi   1 155  
Opera GX İndir


Opera GX İndir - Oyuncu TarayıcısıOpera GX Nedir ?


Opera GX, inanılmaz derecede sizlere kolaylık sağlayacak donanım sınırı koyabileceğiniz bir tarayıcıdır.İlk duyduğumda anında indirdiğim programdır.Tarayıcıyı açtığınız zaman ne kadar RAM ne kadar CPU kullanması gerektiğini programa kendiniz tanıtıyorsunuz.Normalde tarayıcılar aşırı derecede RAM ve CPU tüketirler.Opera GX sayesinde tarayıcının ne kadar RAM ve ne kadar CPU kullanacağını kendiniz belirliyorsunuz.


Oyun oynarken arka planda müzik falan dinlemek isterseniz veya araştırma falan yapmak isteseniz kesinlikle istisnasız size önerebileceğim en iyi tarayıcı Opera GX'tir.Video editörleri de bu tarayıcıyı çok sevecek.Çünkü video edit programları da çok fazla donanım harcamaktadır.Üzerine bir de tarayıcıyı açınca vay halinize.Bu durumda yapmanız gereken tek şey tarayıcı olarak Opera GX kullanmak olacaktır.Opera GX tarayıcısına girin ve ne kadar ram kullanmasına izin veriyorsanız ayarlayın hepsi bu kadar.


Bunun yanında kayan pencerelerde video izleyebilmeniz mümkün.Youtube ve Twitch videolarını sekmelerin ve diğer uygulamaların üzerinden kayan bir pencerede görünür durumda izleyebilirsiniz.Bu da istediğiniz işi yaparken yandan video izleyebilme imkânı sağlar.Kendi dahili reklam engelleme özelliği sayesinde reklamsız bir tarayıcı kullanabilirsiniz.Canınızı sıkabilecek bütün reklamlar artık Opera GX ile yok.


Normal tarayıcıları direk es geçin ve bu tarayıcıyı kullanın derim.Diğer tarayıcılar acaip derecede RAM tüketim yapıyor.Haliyle oyun oynamasanız dahi bilgisayar kastırıyorlar.
Opera GX İndir
Opera GX İndir


Opera GX İndir

Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Avatar
1

Opera GX zaten herkesin ücretsiz bir şekilde erişebildiği bir yazılım değil mi? Hayır yani Opera'nın pro versiyonu var da ben mi bilmiyorum.

Cevapla   
Avatar
2

Alıntı: Ziyaretçi Ahmet

Opera GX zaten herkesin ücretsiz bir şekilde erişebildiği bir yazılım değil mi? Hayır yani Opera'nın pro versiyonu var da ben mi bilmiyorum.

Burada her zaman pro sürümlü programlar sunulmayabilir.Ücretsiz olan programları da insanlara tanıtmak amacıyla sunuyorum.

Cevapla   
Adınız:*
E-Mail:*