Windows 11 Professional Activation Key

Windows 10 Keyleri   6-05-2023, 14:24   omerbozdi   5 608  


Windows 11 Ürün Anahtarı


Windows 11 Professional Activation KeyWindows 11 Ürün Anahtarı Bedava


Windows 11 Ürün anahtarı, hem Windows 10’da hemde Windows 11’de kullanılabilmektedir. Eğer Windows 10 Ürün anahtarınız varda onu kullanabilirsiniz. Onun haricinde ben yine de aşağıda lisans keylerini paylaştım. Direk kopyala-yapıştır yaparak etkinleştirme işlemi yapabilirsiniz.

Normalde piyasada çok yüksek fiyatlarda ürün anahtarı paylaşıyorlar. Bende onlara inat burada ücretsiz sunmayı tercih ediyorum. Bu yüzden eğer ihtiyacınız yoksa denemek için kullanmayın. Gerçekten ürün anahtarı ihtiyacı olan insanlar var. Her deneme işlemi Windows tarafından tespit ediliyor ve çok kullanıldığı zaman ürün anahtarı bloke ediliyor. Diğer ürün anahtarlarında da durum aynıdır.


Eğer buradaki lisans kodları bloklanmışsa sitede Windows 10 ürün anahtarı diye aratarak ordakileri de kullanabilirsiniz. Herhangi ekstrem bir durum yok. Normal ürün anahtarını girerek Windows 11 Lisanslama işlemi yapabilirsiniz.Eğer işinizi gördüyse yorumlarda belirtmeyi unutmayın.


Windows 10 Ürün Anahtarı Windows 11’de Kullanılabilir mi?


Bunun cevabını yukarıda da verdim ama yine de açıklayalım, en azından akıllarda soru işareti bırakmamış oluruz. Windows 10 kullandığınızı varsayalım.Siz bilgisayarınızı Windows 10’dan Windows 11’e yükseltmek istiyorsunuz diyelim. Eğer sisteminizde Windows 10 dijital ürün anahtarı varsa, Windows 11’e yükseltme işlemi yaptığınız zaman direk otomatik olarak lisanslı bir şekilde yüklenecektir. Eğer dijital ürün anahtarınız yoksa Windows 10’da kullandığınız ürün anahtarını Windows 11’e girerek lisanslayabilirsiniz.


Benim paylaştığım lisans keyler Windows 11 dijital ürün anahtarı olarak geçiyor. Yani siz bilgisayarınızı formatlasanız dahi, yani her şeyi silseniz dahi bir sonraki Windows 11 yükleme işleminde internete bağlandığınıza otomatik lisanslanacaktır. Bu özellik sayesinde lisanslama işlemiyle zaman kaybetmemiş olursunuz.


Windows 11 Dijital Ürün Anahtarı Ne Demek?


Aslında dijital ürün anahtarı hayatımıza Windows 10 ile girdi.Windows 10 işletim sistemiyle birlikte dijital lisans kullanılmaya başlandı. Dijital ürün anahtarının mantığı aslında çok basit. Lisansı bilgisayara girdiğiniz zaman ürün anahtarı bios sisteminize işleniyor. Bu durumda siz format atsanız da ürün anahtarı silinmiyor. İnternet bağlandığınızda ürün anahtarının bulunduğu sunucuyla otomatik olarak bağlantıya giriyorsunuz.


Bu işlemin sonucunda ürün anahtarınız sunucu üzerinden denetleniyor ve doğrulanıyor. Orjinal olduğu doğrulanınca işletim sisteminiz otomatik olarak sunucu üzerinden lisanslanıyor. Yani lisansımı kaybettim derdi ortadan kalkıyor.


Windows 11 Ürün Anahtarı Ücretsiz Zararlı mı ?


Sitede bulunan hiçbir keyin zararı yoktur. Microsoft'un yasal olarak sunmuş olduğu lisans keylerdir. Aşağıdaki Windows 11 Ürün anahtarlarından kendinize uygun olanı bulun ve bilgisayarınıza girin. Farklı olarak yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. Diğer siteler gibi saçma sapan numaraları Windows ürün anahtarı diye paylaşmıyoruz. Paylaştığımız keyler orjinaldir.Windows 11 Ürün Anahtarı Çalışmıyor Hatası


Bildiğiniz üzere yıllardır bu konularda insanlara ücretsiz lisans key dağıtmaktayım. Lisans keyler ücretsiz olduğu için kullanım oranı bi hayli fazla. Lisans keyler çok fazla kişi tarafından kullanıldığında sistem bunu anlıyor ve blokluyor. Elimden geldiğince keyleri güncel tutmaya çalışıyorum. Eğer lisans keyleri denediğinizde çalışmıyorsa bir sonraki haftayı bekleyiniz.

Keyleri genellikle her hafta güncelliyorum. Eğer lisans keyler çok fazla kullanılırsa patlak veriyor. Her hafta siteden güncel lisans keyleri kullanabilirsiniz. Eğer lisanslar patlamışsa yorumlar kısmına direk not düşün. Böyle yaptığınızda keyler daha erken tespit edilip yenilecektir.Windows 11 Ürün AnahtarıWindows Ürün Anahtarı Bedava


Keyler tarafımca test edilmemiştir. Çalışanlar mutlaka çıkacaktır. Çalışmayanları yorumlarda belirtiniz.


Windows 11 Ürün Anahtarı

PX4RN-PD2H4-BVX9Q-WQG23-4GDGP
PNG6C-WYK63-RKGRX-XHDYP-RVV22
NQ3PT-H6D7R-93PHB-V8QP2-DDBP2
MXGGF-N8YVV-TYPTB-Y9DCQ-H22KC
MRKN9-QWHTF-TPHXV-WFPDP-VFR9C
KB7RN-PMRHV-94VDF-D3D2M-TXXTP
Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Avatar
  • Gönderen: Yiğit
  • Grubu: Ziyaretçi
1

Key`ler patlamış hiç biri olmuyor yenileyebilir misiniz?

Cevapla   
Avatar
2

Hocam key eski sürümün şu anki sürümde çalışmıyor.

Cevapla   
Avatar
  • Gönderen: Akan
  • Grubu: Ziyaretçi
3

Hocam keyi kabul etmiyor yenileyebilir misiniz?

Cevapla   
Avatar
4

Alıntı: Yiğit

Key`ler patlamış hiç biri olmuyor yenileyebilir misiniz?


Yenilendi Güle Güle Kullan Kardeşim.

Alıntı: Akan

Hocam keyi kabul etmiyor yenileyebilir misiniz?

Yenilendi Güle Güle Kullan Kardeşim.

Cevapla   
Avatar
5

lisanslar patlamış günceller misin ürün etkinleştirme kısmında lisans anahtarını giriyorum şimdi yükselt diyorum indirme işlemi başlıyor 5 saniye sonra geçersiz ürün anahtarı diyor


Cevapla   
Avatar
6

Alıntı: Bedirhan

lisanslar patlamış günceller misin ürün etkinleştirme kısmında lisans anahtarını giriyorum şimdi yükselt diyorum indirme işlemi başlıyor 5 saniye sonra geçersiz ürün anahtarı diyorYükseltme için bu lisans keyler kullanılamaz.

Cevapla   
Avatar
  • Gönderen: Dwin
  • Grubu: Ziyaretçi
7

Geçerli bir dijital lisansınız veya ürün anahtarınız olmadığı için Windows'u bu cihazda etkinleştiremiyoruz Geçerli bir
lisansınız veya anahtarınız olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki Sorun Gider seçeneğini belirleyin. Hata kodu: OxC004C060

Cevapla   
Adınız:*
E-Mail:*