iTop Data Recovery 3 License Key Full

Iobit Lisans Key / Veri Kurtarma Programı Keyleri   13-05-2023, 19:17   omerbozdi   757  
iTop Data Recovery 3 License Key Giveaway


iTop Data Recovery 3 License Key FulliTop Data Recovery 3 License Key Giveaway 2022


iTop Data Recovery 3 License Key Nedir?


iTop Data Recovery 3 License Key, harddiskten silinen dosyaları geri getirme programı olarak tarif edebiliriz. Bilgisayarınızdan herhangi bir dosya silindiğinde endişeye kapılmamanız gerektiğinin en güzel kanıtı iTop Data Recovery 3 programıdır. Normal şartlar altında harddiskinizden silinen dosyalar aslında tam olarak silinmezler. Bu durum silinen dosyaları geri getirebilme imkânı sunar. Daha detaylı olarak anlatacak olursak, bilgisayardan silinen dosyalar üzerine herhangi bir veri yazılmadığı sürece tam olarak bilgisayarınızdan silinmezler.


Üzerine yazılma diye adlandığımız olay ise dosyaların silinmiş olduğu harddiske tekrar farklı bir dosya kopyalamak veya taşımaktır. Fakat her taşıma ve kopyalama silinen dosyanın üzerine yazılacak diye bir kaide yoktur. Ancak diskinizi doluluğu göz önünde bulundurulursa kesin bir teşhis konulabilir. Eğer harddiskiniz yeteri kadar boş ise kopyaladığınız veya taşınız dosyalar, silinen dosyaların üzerine yazılmayacaktır. Bu durumda sizler silinen dosyaları iTop Data Recovery 3 programını kullanarak rahatlıkla geri çevirebilirsiniz.Anlatılan olay sadece harddisk için geçerli değildir. Bunun yanında çıkarılabilir disklerden de(USB, SD Kart) iTop Data Recovery 3 programı sayesinde silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Aslında silinen veriyi kurtarmak için piyasada onlarca program mevcut. Fakat bu programların neredeyse tamamı ücretli. Bazı programlar ise ücretli olmasına rağmen hiçbir şeye yaramamakta. iTop Data Recovery 3 programı da ücretli bir programdır. Fakat aşağıda paylaştığım iTop Data Recovery 3 License Key ile programı ücretsiz bir şekilde aktifleştirebilir ve tüm özelliklerinden bedava yararlanabilirsiniz.


iTop Data Recovery 3 yukarıda bahsettiğim silindiğini sandığımız fakat sadece silindi olarak gözüken dosyaları anında kurtarmanız için alternatif bir veri kurtarma programıdır.


iTop Data Recovery 3 Özellikleri


-Geri dönüşümden silinen dosyaları geri getirme
-Harddiskten silinen dosyaları geri getirme
-Flash bellekten silinen dosyaları geri getirme
-Sistem çöktükten sonra silinen dosyaları geri getirme
-Epostadan silinen mesajları kurtarma
-Windows update verilerini geri yükleme

iTop Data Recovery 3 License Key Giveaway 2022
iTop Data Recovery 3 License Key


iTop Data Recovery 3 License Key Giveaway 2022


iTop Data Recovery 3 License Key Full

Geri Git

Benzer Konular - Sponsorlu

Adınız:*
E-Mail:*