Keyler Benden - Bedava Lisans Key » Free Programlar » Disk Drill Data Recovery Download

Disk Drill Data Recovery Download

Free Programlar   3-08-2022, 00:36   omerbozdi   477
Disk Drill Data Recovery Bedava


Disk Drill Data Recovery DownloadDisk Drill Data Recovery BedavaDisk Drill Data Recovery Nedir?


Disk Drill Data Recovery, bilgisayarınızda silinen dosyaları geri getirmenizi sağlayan bir programdır. Disk Drill Data Recovery, geri dönüşüm kutusundan silinmiş olsa dahi silinen dosyalarınızı kurtarır. Bir anlık yanlışlıkla silmiş olduğunuz resimlerin, videoların veya seslerin bir süre pişmanlığını herkes yaşamıştır. Bunun bir çaresinin olabileceğini düşünen insan sayısı çok azdır.


Kimisi aman "silindiyse silindi" diyor kimisi de nasıl silinen dosyaları kurtarabileceğini araştırıyor. Aslında silinen dosyaları kurtarma programları bir hayli fazla. Aralarında seçim yapmak zorunda kaldığınızda ister istemez ücretli programlara yöneliyorsunuz. Doğrusunu söylemek gerekirse bu tür programların neredeyse tamamı zaten ücretli.


Ücretli olduğu için o programların daha sağlam kurtaracağını falan düşünebilirsiniz. Lakin bu düşünce tamamen yanlıştır. Ücretli olması silinen dosyaları kurtarma yeteneğini maalesef arttırmaz. Bende sizlere yararlı olabileceğini düşündüğüm ücretsiz olan Disk Drill Data Recovery programını sunmak istedim. Program tam anlamıyla ücretsiz değil.


Silinen dosyalarınızı kurtarmanız için sizlere bir kota belirlemiş durumda. Disk Drill Data Recovery programının ücretsiz sürümünde 500MB dosya kurtarma kotası bulunmakta. Bu kotadan yukarısına ücretsiz sürümlerde çıkamıyorsunuz. Sadece önemli verilerinizi kurtarmanız için ideal olduğunu söyleyebilirim. Diğer programlar gibi ücretsiz veri kurtarma desteği sunmamazlık yapmıyor en azından.


Paranızı başka yerlerde değerlendirmek sizler içinde en iyisi olacaktır. Disk Drill Data Recovery sayesinde herhangi bir para ödemeden 500mb'ye kadar veri kurtarma işlemi yapabileceksiniz. Silinen resimleri kurtarma, silinen verileri kurtarma, silinen müzikleri kurtarma, silinen dosyaları kurtarma, silinen videoları kurtarma gibi bir çok kurtarma işlemini Disk Drill Data Recovery ile yapabilirsiniz.


Windows 11, 10, 8, 7, XP veya Vista için Disk Drill Data Recovery yazılımını kullanarak, silinen verileri hemen hemen her tür depolama cihazından kurtarabilirsiniz. Bilgisayarınızın dahili sabit diskini, harici USB sürücülerini, SD ve CF kartlarını, diğer bellek kartlarını, dijital kameraları, katı hal sürücülerini (SSD), flash sürücüleri vb. depolama alanlarını tarayabilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.


Disk Drill Data Recovery, cihazınızdan silinen veya kaybolan her türlü dosyayı geri yüklemek için kullanılabilir. Disk Drill'in güçlü ve sofistike tarama algoritmaları, tüm popüler video, ses, fotoğraf ve belge formatları dahil olmak üzere yüzlerce farklı dosya formatını tanımlayabilir ve yeniden oluşturabilir.


Disk Drill Data Recovery, Windows 10 kullanıcıları ve daha eski işletim sistemini kullananlar için ücretsiz veri kurtarma yazılımı sağlar. Hem acemi hem de deneyimli bilgisayar kullanıcılarının silinen dosyalarını sadece birkaç basit adımla geri almalarına yardımcı olacak kullanımı kolay ancak güçlü bir araçtır.Disk Drill Data Recovery Ücretsiz mi?


Disk Drill Data Recovery programı ücretsiz bir programdır. Fakat program hem ücretli sürüm hem de ücretsiz sürüm diye ikiye ayrılmaktadır. Ücretsiz sürümde silinen dosyalarınızın ancak 500mb'sini kurtarabilirsiniz. Silinen dosyalarınız 500mb'den yüksekse tamamını kurtaramazsınız. Ücretli sürüm yani Disk Drill Data Recovery Full dediğimiz sürümde istediğiniz büyüklükte kurtarma işlemi yapabilirsiniz.Disk Drill Data Recovery Yazılımı Nasıl Çalışır?


Veri kurtarma yazılımı, modern işletim sistemlerinin veri silme işlemini işleme şeklinden yararlanarak çalışır. Bir işletim sistemi bir dosyayı sildiğinde, dosyayı depolama cihazından hemen kaldırmaz. Daha önce veriler tarafından işgal edilen alanı kullanıma hazır olarak işaretler. Bu alan yeniden kullanılıncaya ve verilerin üzerine yazılana kadar, veri kurtarma yazılımı dosyaları geri alabilir.Windows'tan Silinen Verileri Nasıl Kurtarabilirim?


Bu yordamla Windows'ta silinen verileri kurtarın:


  • Disk Drill'i indirin ve yükleyin.
  • Programı başlatın ve silinen verileri içeren diski seçin.
  • Kayıp dosyaları taramak için Kayıp verileri ara düğmesini tıklatın.
  • Kurtarılabilir verileri önizleyin ve geri yüklenecek dosyaları seçin.
  • Verileri seçilen bir depolama konumuna almak için Tümünü kurtar'ı tıklatın.
Disk Drill Data Recovery Hangi Dosyaları Kurtarır?Desteklenen Video Formatları


Desteklenen Resim Formatları


Desteklenen Ses Formatları


Desteklenen Döküman Formatları


Desteklenen Arşiv Dosya FormatlarıDisk Drill Data Recovery Bedava


Disk Drill Data Recovery Bedava Disk Drill Data Recovery BedavaDisk Drill Data Recovery Bedava


Disk Drill Data Recovery Bedava DownloadGeri Git
Avatar
  • Gönderen: Derya
  • Grubu: Ziyaretçi
1

Gerçekten faydalı bir site. Lisans keyleri bedava kullandıkça mutlu oluyorum.

Cevapla   
Adınız:*
E-Mail:*