Advanced SystemCare 16 Key
2

Advanced SystemCare PRO 16 Key kullanarak programı ücretsiz aktifleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızı bu sayede hızlandırabilir, gereksiz yer kaplayan dosyalardan arındırabilirsiniz.

Advanced SystemCare 16 Pro Nedir ?

Advanced SystemCare, bilgisayarınızda yavaşlamaya sebebiyet veren uygulamaları tespit ederek optimizasyon işlemine sokar. Optimizasyon işlemi yaptıktan sonra bilgisayarınızın hızlanmasına katkıda bulunur.

Özellikleri bunlarlada sınırlı değildir. Bilgisayar hızlandırma adına yapılmış enfes bir programdır. Her bilgisayarda bulunmasını şiddetle önermekteyim. Kısaca özelliklerine değinmeye başlayalım.

Bilgisayarınıza derinlemesine bir tarama yaparak çöp dosyaları bulur ve onay verdiğiniz taktirde yok ederek sisteminizde boş alan arttırmaya yardımcı olur. Tarayıcılarda gezerken arkanızda bıraktığınız izleri temizlemenizi sağlar ve sizi güvende tutar.Bunların yanında sisteminizde önem arz eden güncelleştirmeleri bulur ve onay vermeniz halinde günceller.

Güncel olmayan programları tek tık ile tarar ve tek tık ile güncellemenizi sağlar. Güncel olmayan yazılımlar her zaman bilgisayarınızı yavaşlattığı için güncellenmesi bilgisayarınızı hızlandıracaktır. Bilgisayarınızın geç açılma nedenlerinden biri olan başlangıç programlarını isteğe göre devre dışı bırakır.

Advanced SystemCare 16 Lisans Kodu
Advanced SystemCare 16 Lisans Kodu

Ayrıca kendi bünyesinde barındırdığı araçlar ile bilgisayarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılar. Kayıt defterinde bulunan hataları giderir, silinen dosyaları kurtarmanızı sağlar, internet hızınızı arttırmak adına optimizasyonlar yapar. Tarayıcınızda gezinirken güvende kalmanızı sağlar. Ayrıca tarayıcıda çıkan reklamları engelleyerek zahmetsiz bir gezinti sunar.

Yani tek bir programla birçok işinizi halledebilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Format attıktan sonra Advanced Sytemcare programını yüklemeniz sizler için en ideal eylem olacaktır.

Kendine ait olan Advanced SystemCare 16 turbo moduyla ramlerinize binen yükü hafifleterek bilgisayara inanılmaz hız sağlar. Oyunlarda FPS artışı için bire bir olan bu turbo modu gereksiz hizmetleri devre dışı bırakarak bilgisayarınızdaki kasmaları engeller.

Advanced Sytemcare programının bir pro sürümü birde deneme sürümü mevcuttur.Deneme sürümünde bütün özellikler aktif değildir. Siz programın özelliklerinden mahrum kalmayasınız diye sizlere ücretsiz bir şekilde Adcanced SytemCare 16 Lisans Kodu sunuyoruz.

Programın saymakla bitmeyen özellikleri mevcut. Bunları daha detaylı öğrenmeniz adına aşağıya bütün özelliklerini sıralayacağım. İobit ürünlerinin lisans keylerinin eklenmesini istiyorsanız yorum yapmayı unutmayın. Ne kadar çok yorum o kadar hızlı serial güncellemesi demektir unutmayın.

Neden Advanced SystemCare Pro Kullanmalısınız ?

Advanced SystemCare 16 Pro kullanmanızın bilgisayarınız için oldukça faydası vardır. Bilgisayarınızı sürekli düzenli olarak optimizasyon yapmak bilgisayar performansını yeterince arttıracaktır.

Bilgisayar kullandığınız süre boyunca birçok dosya yükler veya silersiniz.Bunların yanında bir çok program yükler veya kaldırırsınız. Bu işlemler bilgisayarınızın ilerleyen zamanlarda çöplük haline dönmesine neden olur.

Temiz bir bilgisayar kullanmak için gerekli optimizasyon programlarını kullanmalısınız. Bu programlar arasında efsanelerin efsanesi Advanced SystemCare 16 Pro yer alıyor. Bilgisayar optimizasyonu için inanılmaz bir program olduğunu söylemiştik.

Advanced SystemCare 16 Lisans Kodu Nereden Buluyoruz ?

Birçok insan aslında bu sorunun cevabını çok merak ediyor. Paylaştığımız lisans keyler tamamiyle yasal olan keylerdir. Sitede paylaştığımız lisans keyleri iobit firmasından ücretsiz bir şekilde temin ediyoruz.

Iobit firması zaman zaman programların pro sürümlerini insanlar denesin diye giveaway diye adlandırdığımız deneme kodları paylaşıyorlar. Bir nevi hediye ediyorlar diyebiliriz. Bu keyler kolay kolay bulunan lisans keyler değil aslında.

Sizlere destek çıkabilmek adına çok sıkı takip ediyoruz lisans keyleri. Sağolsunlar arkadaşlar patlak lisans olduğunu tespit edince bize iletişim kısmından belirtiyorlar ve kısa süre içerisinde güncellememizi sağlıyorlar.

Advanced SystemCare 16 PRO Özellikleri

 • Çöp dosyalarını bulur ve temizler
 • İnternet tarayıcılarının izlerini ve geçmişini temizler
 • Önemli olan güncellemeleri yapar
 • Güncel olmayan programları günceller
 • Kayıt defterindeki hataları giderir
 • Kısayol problemlerini düzeltir
 • Turbo mod ile gereksiz hizmetleri devre dışı bırakır
 • Disk hatlarını denetleyerek düzeltir
 • Tarayıcı reklamlarını engeller
 • İnternet optimizasyonu yaparak interneti hızlandırır
 • Gereksiz başlangıç programlarını devre dışı bırakmanızı sağlar
 • Sistemdeki hataları tespit ederek düzeltir
 • Tehditleri ortadan kaldırır
 • Silinen dosyaları kurtarmayı sağlar
 • Ram üzerindeki yükü hafifletir
 • Otomatik bilgisayar kapatma özelliği sunar
 • DNS kayıtlarının değiştirilmesini önler
 • Silinmeyen dosyaları silmenizi sağlar
 • Boş olarak gözüken ama gerçekte dolu olan diskinizi temizler
 • Gereksiz yere barındırılan kopya dosyaları siler
 • Bilgisayarda yer kaplayan büyük dosyaları tespit eder
 • E-posta kalkanı oluşturur
 • İnternette gezinirken sizi kontrol eder ve problemli sitelere girmenizi engeller
 • Tarayıcınızın arama motorunun değiştirilmesini engeller
 • Güvenlik duvarı oluşturarak zararlı etkenlerden korur

Yukarıda bahsedilen özellikler programın içerisinde mevcuttur. Kullanmak sizin tercihinizdedir. Advanced SytemCare sizlere bir alet çantası sunar ve istediğiniz özelliği kullanma imkânı tanır.

Advanced SystemCare 16 Lisans Kodu

C5354-3FEDB-79EEE-36F1N
4F5C9-17943-6BB7D-3B61N
8B25B-82482-61684-DDB1N
30C9A-13582-AEB9B-12614
57E42-2B551-09272-3771N
156AB-C1B51-F6E03-7FD1N
438C1-44690-43E9D-8D71N
527E8-4B2EE-30100-31F1N
A3EBB-03B4F-C0C86-8DF1N
35EB4-71BEB-DC703-B271N
Programı İndirmek İçin Tıklayın

Yorumlar (2)

 1. 7 ay önce

  arkadaslar yine bu guzel site icin olusturdugum bir hesabi sizlerle paylasmak isterim

  This is your WinSysClean X11 PRO Activation Key
  052100-200-001847517

  email isterse:lordivardi@gufum.com

  diyeceksiniz ki bu nedir clean and optmize programi

  yok ben bunu gormedim bilmiyorum viruslu mu

  deneyin farki gorun

  Download: wsc_x11_pro.msi bu dosyayi indiriyorsunuz nerden

  https://www.usro.net/

 2. 7 ay önce

  yok kardesim sen sitenin ismini ver ben license keyimi alirim diyenler

  buyrun:

  https://www.usro.net/mag/chipzw11/

  acele edin

Bir cevap yazın