Kostenlose Lizenzen

VideoProc Converter-Lizenzschlüssel kostenlos

VideoProc Converter, video formatını değiştirmenizi sağlayan bir dahiyane programdır. Neredeyse aradığınız bütün formatlar sisteme entegre edilmiş. Bilgisayarınızın oynatamadığı videoların formatlarını Videoproc Converter programı yardımıyla değiştirip kolayca bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

VideoProc Converter Nedir?

VideoProc Converter PRO, video formatını değiştirmenizi sağlayan bir dahiyane programdır. Neredeyse aradığınız bütün formatlar sisteme entegre edilmiş. Bilgisayarınızın oynatamadığı videoların formatlarını Videoproc Converter PRO programı yardımıyla değiştirip kolayca bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

Video converter programları her zaman hayat kurtarmıştır. Bunlara bir kaç örnek verelim. Bazı video düzenleme programları bazı formatları desteklememektedir. Desteklemeyen video formatlarını düzenlemeniz biraz imkânsızdır. Ya codec kurmanız gerekir yada videoların formatlarını değiştirmeniz gerekir.

Mesela bu durum benim başıma defalarca gelmiştir. Videoların formatlarını değiştirerek düzenleme işlemine devam ediyorum. Bu konuda video editörlerine bayağı yarayacak bir programdır.

Bazen de edit programlarıyla uğraşmadan videoyu sesten ayırmak istersiniz. Yani herhangi bir videoda bulunan şarkıyı veyahut sesi ayırmak ve mp3 olarak kaydetmek isteyebilirsiniz. VideoProc Converter programı ile bu işlemi yapabilmeniz mümkün.2-3 tıklamayla videoyu mp3 formatına dönüştürebiliyorsunuz.

Üstelik bunların yanında ek olarak ekran videosu kaydetme ve ekran görüntüsü alma özelliği mevcut. Yani ek bir programa ihtiyaç duymadan ekran videoları kaydedebileceksiniz. Bunları yaparken yandan da webcam kamera kaydı dahi alabileceksiniz.

Üstelik bunları yaparken kaliteden ödün vermiyorsunuz. Programdaki yüksek kalite kaydetme seçeneği ile video formatını değiştirirken kaliteyi koruyorsunuz. Bürün bunları düşündüğünüz zaman gerçekten çok güzel bir program olduğu kanısına varabilirsiniz. Daha bir çok özelliği mevcut programın. Bunları aşağıda teker teker sıraladım.

VideoProc Converter PRO Özellikleri

 • Videoformat ändern
 • Hochwertiger Formatwechsel
 • Aufzeichnung mit Webcam möglich
 • Möglichkeit, Bildschirmaufnahmen zu machen
 • Möglichkeit, das Format der Videoausgabe festzulegen
 • Speichern eines Screenshots
 • Unterstützung vieler Formate
 • Möglichkeit, Filme mit Untertiteln zu versehen
 • Video-Download
 • Schneiden und Zuschneiden von Videos
 • Video-Kompression
 • Möglichkeit zur Erhöhung oder Verringerung der Videopixel (1080p/4K)
 • Wischen des grünen Vorhangs
VideoProc Converter-Lizenzschlüssel
VideoProc Converter-Lizenzschlüssel

VideoProc Converter PRO License Key

DAYZG-MMEUQ-7RGBQ-BRXH
Ücretsiz Lisans Alma Sayfasına Gitmek İçin Tıkla Programı İndirmek İçin Tıkalayın

Leiten Sie die aktuelle URL um

Seien Sie nicht egoistisch im Wissen, damit es in Hülle und Fülle zurückkommt.

Instagram

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben.

Meinen Namen, meine E-Mail-Adresse und meine Website in diesem Browser für die nächste Kommentierung speichern. In Verbindung stehende Artikel

Überprüfen Sie auch
de_DE_formalDeutsch (Sie)

Primäre Seitenleiste

Bitte UNTERSTÜTZEN SIE UNS, indem Sie den Werbeblocker deaktivieren.