NetLimiter 5 Key 2023
0

NetLimiter 5 Key

NetLimiter 5 Key, programını ücretsiz aktifleştirip kullanabileceğiniz sınırsız bir lisans anahtarıdır. NetLimiter 5 Full programı ile internetinizin nerelerde kullanıldığına dair detaylı istatistik bilgiler elde etmenizi sağlar.

NetLimiter 5 Nedir?

NetLimiter 5 Full, internet analiz ve denetleme programıdır. Bilgisayarınızda bulunması gereken en iyi yazılımlardan biridir. Bilgisayarınızda yapmış olduğunuz işlemlerin ne kadar internetinizi harcadığını görebiliyorsunuz. İnternetinizin nerelerde kullanıldığını detaylı bir şekilde sizlere sunuyor. “Hangi program ne kadar internet harcamış, ne kadar download yapılmış, ne kadar upload yapılmış?” bunların hepsinin bilgisini sizlere veriyor.

Bunların yanında internetinize sınırlandırmalarda koyabilmeniz mümkün. Eğer kotalı internet kullanıyorsanız veya mobil paylaşım kullanıyorsanız başınızın ağrımaması için internetinize sınırlandırmalar koyabilirsiniz. Çok kullanışlı olan NetLimiter 5 Full sayesinde internetinizin detaylı bir şekilde raporunu çıkarabiliyorsunuz.

Engelleme, filtreleme gibi bit çok özelliği barındırmaktadır. NetLimiter 5 Pro Full programı ile bilgisayarınızda kullanılan internetinizi anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Uzun lafın kısası internetinizi analiz ve denetleme yapmanızı sağlıyor. Fakat bunların hepsini yapabilmeniz için NetLimiter 5 Key‘e sahip olmanız gerekir. Bu keyleri sizlere ücretsiz olarak sunuyorum. Aşağıdaki bağlantıdan lisans koduna ulaşabilirsiniz.

NetLimiter 5 Key
NetLimiter 5 Key

NetLimiter 5 Full Özellikleri

  • Limitleme imkanı: Kullandığınız internet uygulamalarını kısıtlamanıza yarar. Download ve upload sınırlaması koyar.
  • Network Görüntüleme: Ağınızdaki tüm bağlantılarınızı görüntüler.
  • Kişisel güvenlik duvarı: Bu özellik sayesinde izin vermediğiniz hiçbir uygulama bilgisayarınıza bağlanamaz veya dışarıya açık hale gelemez.
  • Bölgesel kontrol: Bu özellik sayesinde bağlantı 3 farklı bölgeye ayrılarak daha rahat kontrol edilebilir hale geliyor.
  • Filtreleme: İsteğe bağlı olarak Ip adreslerinden DL ve UL’leri engelleme imkanı.
  • Network yöneticisi: Ağ yöneticisi sayesinde NetLimiter 5 Full alanınızı düzenleyebilir, koruyabilirsiniz.
  • İstatistikler: İnternet ve ağ trafiğinizin tamamının istatistiğini tutar ve size geri bildirim yapar.
  • Uzaktan yönetim: İsterseniz başka bilgisayarları uzaktan yönetebilirsiniz.
  • Kayıtlar: Tüm bağlantılarınızın kayıtları kontrol altında bulundurulur.

NetLimiter 5 Key

Lisans Keyleri Görnek İçin Tıklayın Programı İndirmek İçin Tıklayın