İnternet Download Manager Full Sınırsız Lisans Key Sıfırlama Bedava İndir (İDM) Kesinlikle Crack Yok !!! » Keyler Benden
Keyler Benden » İnternet Download Manager Lisans Key » İnternet Download Manager Full Sınırsız Lisans Key Sıfırlama Bedava İndir (İDM) Kesinlikle Crack Yok !!!

İnternet Download Manager Full Sınırsız Lisans Key Sıfırlama Bedava İndir (İDM) Kesinlikle Crack Yok !!!

İnternet Download Manager Lisans Key   27-07-2021, 23:55   omerbozdi   8 687
internet download manager full

İnternet Download Manager Full Sınırsız Lisans Key Sıfırlama Bedava İndir (İDM) Kesinlikle Crack Yok !!!


İnternet Download Manager (İDM) Full, internet üzerinden hızlı dosya indirmenizi sağlayan olağan üstü bir programdır.Alternatifleri hızla çoğalsa da aralarında en iyisi bu programdır.İndirme yaparken dosyayı parçalayarak daha hızlı inmesini sağlar.Olağan üstü bir program olduğu kanaatindeyim.Bu programı tanıdığım günden beri kullanıyorum.

Herkesin bu programı kullanmasını tavsiye ederim.İnternetten hızlı dosya indirmek isteyenlerin ilk tercih edeceği program İnternet Download Manager (İDM) Olmalıdır.Bu program ücretli bir programdır fakat ben size sınırsız ve ücretsiz bir şekilde kullanmanın yollarını anlatacağım.Kesinlikle herhangi bir Crack uygulamadan sınırsız kullanabileceğiz.

Sakın ama sakın Crackli program kullanmayın.Sonra bilgisayarınız başkaları için robot olur.İnternet Download Manager Crack çok yaygınlaşmış herkes Crackli kullanıyor fakat bu durum hem yasal değil hem de tehlikeli bir işlemdir.Biz burada sizlere her zaman yasal ve yararlı işlemler öğretiyoruz.Aksi bir durumun içerisine kesinlikle girmeyin.Bugünde sizlere İnternet Download Manager Full yapma yolunu göstereceğim.

Eğer bu anlatacağım işlemi uygularsanız "Internet Download Manager sahte bir seri numara ile kayıt edilmiş.IDM kapatılacak..." hatasından da kurtulacaksınız.

1-İnternet Download Manager PRO Özellikleri


Özelliklerine değinmeye gerek yoktur.Kullanmazsanız hata yaparsınız diyeyim siz anlayın.


2-İnternet Download Manager Full Yapma Lisanslama


Normalde İnternet Download Manager kurduğunuzda sizlere 30 günlük deneme sürümü sunar.30 gün dolduktan sonra programı satın almanız gerektiği söylenir.Biz tamda o anda lisans işlemi yapacağız.Aşağıdaki adımlar ile IDM 30 günlük deneme lisansını yenileyeceğiz.Yani 30 gün dolduktan sonra aşağıdaki işlem ile tekrar 30 gün daha kullanmaya devam edebileceksiniz.Bu işlemi her 30 günde 1 uyguladığınızda sınırsız, cracksiz ve temiz bir lisanslama işlemi uygulamış olacaksınız.Üstelik hangi sürüm olursa olsun hiç farketmez.Tüm sürümlerde geçerlidir.


internet download manager trial reset reg


idm lisanslama

  • İndirdiğiniz dosyaya çift tıklayın karşınıza yönetici sorusu çıkarsa "EVET" butonuna tıklayın.Ardından yukarıdaki gibi bir pencere açılacak.Bu kısımda Kayıt Defrerine kayıt ekleneceğine dair uyarıyor sizleri.Bu ekranda da "Evet" butonuna tıklayın.  • Son kez yukarıdaki gibi bir uyarı çıkacaktır.Bu uyarıya da "Evet" dedikten sonra lisans sıfırlama işlemimiz tamamlanmıştır.Bu işlemi 1 ay sonra tekrarlayarak sınırsız kullanım sağlayabilirsiniz.internet download manager serial internet download manager full indir

Ürün adı: İnternet Download Manager Pro
Lisans türü: Sınırsız
Platform: Windows


Geri Git

Avatar
1

Arkadaşlar link bozuk yada silinmiş halde.
Cevapla   
Avatar
2

Alıntı: fatma gül
Arkadaşlar link bozuk yada silinmiş halde.

Link kontrol edildi ve herhangi bir problem olmadığı kanısına varıldı.Dosyaya ulaşmak için kısaltma reklamını geçmeniz gerekmektedir.
Cevapla   
Avatar
3

Link çalışmıyor. Düzeltebilirseniz sevinirim.
Cevapla   
Avatar
4

Alıntı: ahmet gül
Link çalışmıyor. Düzeltebilirseniz sevinirim.

Linkte hiçbir problem yok.Diğer arkadaşta aynısını yazdığında kontrolleri sağladım lakin sorun bulamadım.Kısaltma reklamını geçmeden içeriğe ulaşamazsınız.
Cevapla   
Avatar
  • Gönderen: altan
  • Grubu: Ziyaretçi
5

link kırık lütfen düzeltelim
Cevapla   
Avatar
6

Alıntı: altan
link kırık lütfen düzeltelim

Linkler düzeltildi güle güle kullanın.
Cevapla   
Avatar
7

yaptım oldu ancak kullanıcı adı ve şifre istiyor bunu girmeden indiremiyorum.

Cevapla   
Avatar
8

Alıntı: Bitdefenderkey
yaptım oldu ancak kullanıcı adı ve şifre istiyor bunu girmeden indiremiyorum.


Daha önce yapmış mıydın bu işlemi ?
Cevapla   
Adınız:*
E-Mail:*

Kodu girin: *
Kodu Güncelle