Hakkımızda

KeylerBenden.COM, sizler için ücretli programların lisans keylerini ücretsiz sunar. Bunların yanı sıra sizlere Antivirüs Programları, Bilgisayar Hızlandırma Programları, Driver Güncelleme Programları gibi bir çok hayat kolaylaştıran programların indirme bağlantılarını paylaşır.

Bunları yaparken bir karşılık beklemez. Yıllardır bir fiil bu işle uğraşıp tüm çabasını insanların duasını almak için verir. KeylerBenden.Com, yasal olmayan hiçbir şeyi paylaşmaz. Bilgisayarınıza zarar verecek hiçbir içerik barındırmaz. Barındırdığı bütün lisans keyler tamamen yasal ve firmaların eşantiyon olarak dağıtmış olduğu lisans keylerdir.

Hangi Programların Lisans Keylerini Paylaşır?

Lisans key paylaşımı yaparken öncelikli olarak ziyaretçinin istekleri doğrultusunda paylaşım yapılır. Bunun haricinde Antivirus Programları, Bilgisayar Hızlandırma Programları, Driver Güncelleme Programları, Optimizasyon Programları, Office Programları, İndirme Hızlandırma Programları, İnternet Hızlandırma Programları ve bir çok yaygın programların lisans kodunu paylaşır.

Neden Lisans Key Paylaşımı Yapar?

Lisans Key paylaşımı yapmasının bir kaç temel nedeni vardır. İnsanlara yardımcı olmayı sever, bütçesi elverişli olmayan insanlara destek çıkmayı kendine ilke edinmiştir. En önemlisi de insanların duasına ihtiyacı vardır. Bunlar programların lisans kodlarını araştırıp bulup insanlara hazır hale getirmesi için yetecek ve artacak nedenlerdir.

Lisanslar Ne Sıklıkla Güncellenir?

Lisansları güncelleme süresi daimi olarak değişmektedir. Sitede bulunan yorumlar kısmına, lisansların kullanılamaz hale geldiğini dile getiren yorumlar yazılınca lisans kontrolü yapar. Eğer güncel bir eşantiyon lisans bulunursa anında güncelleme yapar. Eğer bulunamazsa bulunana kadar güncelleme yapılmaz.

Sizden Ricamdır

Site içerisinde barındırılan lisans keyleri gereksiz bir şekilde kullanmayın. Gereksiz kullanımlar ürün anahtarlarının devre dışı kalmasına sebebiyet verir. Bu durum ise gerçekten ihtiyacı olan insanların ücretsiz keylerden yararlanamaması ile sonuçlanabilir.

Yorumlarda kaba bir tabir kullanmak yerine nazik bir dil ile anlatacaklarınızı dile getirirseniz, hızlı ve düzgün cevap alırsınız. Unutmayın tatlı diliniz bırakın yılanı insanı bile dile getirir.

Saygı ve Sevgilerimle…

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.