Ücretsiz Lisanslar

Jitbit Macro Recorder v5.9.0 Serial Key

Jitbit Macro Recorder, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi klavye ve mouse kaydetme programıdır. Bilgisayar başında sürekli tekrarladığınız bir eylem varsa bunu programa tanıtarak istediğiniz kadar tekrarlamasını sağlayabiliyorsunuz. Muazzam ötesi bir program diyebilirim. Sadece programa yapacağın eylemi tanıtıyorsun ve ardından belirlediğin sayı miktarında hiç senden yardım almadan eylemi tekrarlıyor.

Jitbit Macro Recorder Nedir?

Örnek vererek bu olayı daha da açıklamak istiyorum. Mesela instagram hesabınızda ana sayfanızda bulunan resimlerin hepsini beğenmek istiyorsunuz. Bunu sizin kısa süre içerisinde yapmanız imkânsızdır. Belki

de bunu yapmak saatlerinizi alacaktır ve bi o kadar da yorulacaksınız. Jitbit Macro Recorder programı sayesinde bu dertten kurtuluyorsunuz. Instagram hesabınızda karşınıza çıkan 1-2 resmi beğeniyorsunuz. Bunu program anında tanımlıyor. Ardından sadece kaç defa tekrarlanacağını yazıyorsunuz. Sonra ister arkanıza yaslanıyorsunuz ya da diğer işlerinizi hallediyorsunuz.

Jitbit Macro Recorder programı kesinlikle arka planda çalışmaz. Eğer bir işlem yaptırtıyorsanız bir yandan bilgisayarı kullanamazsınız. Bu konu bir tık bizi kısıtlıyor olabilir ama bu program inanılmaz güzel bir program. Klavyeyi ve mouseyi aynı anda kaydedebiliyorsunuz. Klavye ve Mouse kaydetme özelliği beni en çok cezbeden özelliğiydi. Çünkü diğer programlarda ya sadece klavye ya da sadece mouse kayıt altına alınabiliyor. Jitbit Macro Recorder programının bir dahiyane özelliği daha var o da adım silmek.

Mouse ile fazladan bir adım attıysanız atmış olduğunuz adımları teker teker silebiliyorsunuz. Adamlar gerçekten bir klayve ve fare kaydetme programı yapmışlar. Her bilgisayarda bulunması gereken bir  programdır. Göreceksiniz ki işleriniz her zamankinden daha kolaylaşacak.

Jitbit Macro Recorder
Jitbit Macro Recorder

Jitbit Macro Recorder Pro Özellikleri

  • Klavye hareketlerini kayıt etme
  • Mouse hareketlerini kayıt etme
  • Zaman ayarlı eylem gerçekleştirme
  • Atılan adımları silme
  • Ekstra adım ekleme
  • Sınırsız eylem tekrarlatma
Lisans Keyleri Görmek İçin Tıklayın Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.