Ücretsiz LisanslarHızlandırma Programları

İnternet Hızlandırma Programı İndir – PGWARE  Throttle 8

Throttle Full, bilgisayarınızdaki internet ayarlarını optimize ederek internet hızlandırma işlemini başarılı bir şekilde yerine getirir.

Throttle Nedir?

Throttle, dosyaları daha hızlı indirmek, web’de daha hızlı gezinmek ve gecikme olmadan oyun oynamak için bilgisayarınızı ve modeminizi anında hızlandırır. Web’de gezinmekten ve yüklenmesi uzun süren sayfalardan yorulduysanız veya büyük dosyaları daha hızlı indirmek istiyorsanız, Throttle internet hızınızı anında artırabilir. Throttle, mevcut en iyi internet hızlandırma programlarından biridir.

Throttle’ın kullanımı oldukça güvenlidir ve modeminizin performansını ve internet hızınızı artırmak için çeşitli Windows kayıt defteri ve sistem değişiklikleri yapar; bu, web’e daha hızlı gezinmenize, dosyaları daha hızlı indirmenize ve gecikme olmadan oyun oynamanıza olanak tanır. Bilgisayarınızda ve modeminizde yapılan bu kalıcı değişiklikler, bilgisayarınız ile sunucular arasında büyük veri paketlerinin gönderilme hızını artırır, bilgisayarınız ile sunucular arasındaki gecikmeyi azaltır ve Chrome’nin görüntü ve dosyaları aynı anda indirme biçimini artırır. Throttle ile internetiniz çok daha hızlı hale gelecek ve bilgisayarınızda yaptığı değişiklikler tamamen güvenli ve kalıcı olacaktır.

Throttle Full İndir
Throttle Full İndir

Throttle Full Özellikleri

  • Microsoft Windows ,10, 8, 7, Vista, XP ve Windows Server 2012, 2008, 2003 ile uyumludur. 32-BIT/64-BIT’e hazır.
  • İnternetinizin hızını anında artırarak indirme işlemlerini daha hızlı hale getirir, internette daha hızlı gezinir ve çevrimiçi oyunları gecikmeden oynar.
  • Kablo, DSL, U-Verse, Fios ve çevirmeli uydu ve cep telefonu (2G/3G/4G) gibi tüm internet bağlantı türlerinin hızını artırır.
  • İSS’nizle daha yüksek bir pakete yükseltmenize gerek kalmadan mevcut internet bağlantınızı en üst düzeye çıkararak paradan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Tek tıkla bilgisayarınızda ve modeminizde kalıcı değişiklikler yapmanızı sağlayan, kullanımı kolay yazılım.
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynamak, Throttle’ın bilgisayarda yaptığı birçok ayar nedeniyle artık gecikmesiz bir deneyim.
  • Yeni ve geliştirilmiş modern kullanıcı arayüzü, kullanımı kolay ve sezgisel ve Windows kullanıcı arayüzü yönergeleriyle uyumludur.
  • Yazılım güncellemeleri, web sitemizi ziyaret etmenize gerek kalmadan doğrudan uygulamanın içinden indirilebilir ve kurulabilir.

Throttle Full İndir – Lisans Key

İnternetinizi kapatıp lisans keyleri girin. Optimizasyon işlemini yaptıktan sonra internetinizi aktifleştirin.
Name: Keylerbenden.com
Serial: 345L781C999N9E5QQ

Name: Keylerbenden.com
Serial: 417L781C999N8ETWJ

Name: Keylerbenden.com
Serial: 366L781C999NWWUHL

Name: Keylerbenden.com
Serial: 342L781C999N8XQ1U
Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.