Ücretsiz LisanslarHızlandırma Programları

Wise Registry CLeaner 11.02 Pro License Key 2024

Wise Registry Cleaner PRO, bilgisayarınızı hızlandırmanız için tasarlanmış çok hafif bir programdır. Hızlandırma programları yapımcılarının en iyilerinden olanların ortaya koyduğu güzel bir programdır.

Wise Registry Cleaner PRO Nedir?

Son derece pratik ve seri çalışmaktadır. Kullanımı kolay olması sebebiyle bir çok insan tarafından vazgeçilemez bir program haline gelmiştir.

Aslında Wise program firmasının zaten Wise Care diye bir bilgisayar hızlandırma programı mevcut. O programın içerisindeki kayıt defteri temizleme ve açılış hızlandırma gibi bazı fonksiyonları alıp bir program oluşturmuşlar.

Bu programın içerisinde kayıt defteri temizleme ve açılış hızlandırma özelliği mevcut. Wise Registry Cleaner programı aslında diğer programlara destek amacıyla kullanılması gerekir.

Kendi başına tam anlamıyla bilgisayarınıza hız sağlamaz. Sadece bilgisayarınızı yavaşlatan kayıt defteri hatalarını bertaraf eder. Diğer hızlandırma programlarıyla kullanılması tavsiyemdir. Aksi taktirde sadece bu programı kullanarak bilgisayarınızın üst düzey hızlanmasını beklemeyin.

Wise Registry Cleaner, yukarıdaki özelliklerin haricinde kayıt defteri birleştirme işlemi de yapar. Yüklediğiniz yazılımlar kayıt defterinize yük bindirir ve parçalanmasına neden olur. Bu problem, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Kayıt defteri birleştirme işlemi yaparak bu problemi de başınızdan atabilirsiniz.

Wise Registry Cleaner PRO Full Özellikleri

  • Kayıt Defteri Onarma
  • Kayıt Defteri Temizleme
  • Kayıt Defteri Birleştirme
  • Açılış – Kapanış Hızlandırma
Wise Registry Cleaner PRO
Wise Registry Cleaner PRO

Wise Registry Cleaner PRO Full İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın
Herhangi bir lisans işlemi yapmanıza gerek yoktur. Programı kurunca otomatik olarak lisanslı kurulacaktır.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.