Bitdefender Total Security 6 Bedava Aylık Lisans Alma 2021 » Keyler Benden
Program Senden Keyler Benden » Antivirüs Programları Keyleri » Bitdefender Total Security 6 Bedava Aylık Lisans Alma 2021

Bitdefender Total Security 6 Bedava Aylık Lisans Alma 2021


Bitdefender Total Security 6 Bedava Aylık Lisans Alma 2021

Bitdefender Total Security, piyasada bulabileceğiniz antivirüs programlarının en iyileri arasında yer almaktadır.Zaten antivirüs programları arasında bir tercih yapmak istiyorsanız KasperskyEset NOD32Bitdefender arasında seçim yapmanız sizin için en iyisi olacaktır.Çünkü bu antivirüs programları Dünya devleri diyebilirim.

Bitdefender de bu seçilmesi gereken antivirüs programları arasında yer alan bir antivirüs programıdır.Bilgisayarınızın hem performansını arttıracak bileşenler hem de bilgisayara bulaşabilecek virüsleri engelleme bileşenlerine sahiptir.Sadece bunlarla da kalmaz.Sizlere vpn sunarak internet üzerinde anonim gezmeniz olanak tanır.

Programın asıl iki amacına değindik aslında bunlar hızlandırma ve virüsleri yok etmek.Bu iki amacı birden en iyi icra eden program Bitdefender Total Security'dir.Sadece antivirüs olarak değerlendirdiğiniz zaman 1. sırada gelmiyor.Ama iki amacını bir anda en iyi şekilde çalıştıran en iyi programdır.Programın kullanımı kolay ve stabil çalışıyor.

Birde lisans konusunda kullanıcılarının her zaman yüzünü güldürmüştür.Çeşitli promosyonlar yaparak ücretsiz lisans dağıtıyorlar.Bir kereliğe mahsus değil bunu defalarca gördüm.Hemde dağıttıkları lisanslar 1 ay ve 2 ay gibi kısa süreli değil tam tamına 6 aylık bedava lisans dağıtıyorlar.Bu konuda da tebrik edebileceğim tek antivirüs programıdır.

Biraz teknik özelliklerine girmek istiyorum.Bitdefender Total Security bilgisayarımız için neler sağlıyor ve bizim nasıl işimize yarıyor diyorsanız direk konuya bodoslama dalalım.Programın asıl amacından biri olan hızlandırma mevzusu için bilgisayar optimizasyonu özelliği sunuyor.Yani bilgisayarınızı yavaşlatan etkenleri bularak düzeltir ve bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlar.

Fidye yazılımların karşı tam koruma sağlar.Fidye yazılımları ise adından da anlaşılacağı gibi dosyalarınıza erişilmesi için belirli para karşılığında oluşturulmuş yazılımlardır.Bunun yanında sizlere VPN özelliği sunarak internet üzerinde anonim olarak dolaşmanızı sağlar.Ebeveyn kontrolü özelliği sayesinde bilgisayarınızdan yasaklı sitelere erişmek imkânsız olacaktır.Eğer evde çocuk veya genç varsa on numara bir özellik.

Güçlü şifreler oluşturup oluşturduğunuz şifreleri gizli bir şekilde depolayabileceğiniz bir özellikte sunmakta.Böylelikle şifrelerinizi bulmaları çok zor ve aynı zamanda şifrelerinizi kırmaları da bir hayli zor oluyor.Yani güvenlik adına bir çok özelliği mevcut bunların yanında 6 aylık beleş bir lisans.Yemeyen yanında yatsın diyorum başka da bir şey demiyorum.

Bitdefender Total Security Pro Özellikleri


-Sistem optimizasyonu
-Fidye yazılımı koruması
-VPN (sanal özel ağ)
-Parola yöneticisi
-Ebeveyn denetimleri
-Kamera ve mikrofon koruması
-Windows ve Android için hırsızlığa karşı koruma
-Bilgisayarınıza her türlü sızma girişimini engeller

Ve daha fazlası...Nasıl Bedava Lisans Alınacağını Öğrenmek İçin (Göster/Gizle) Butonuna Tıklayınız.
Ayrıca Resimleri Büyütmek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayabilirsiniz.
Geri Git
Adınız:*
E-Mail:*