Ücretsiz LisanslarKırılmış ProgramlarOffice Programları

Microsoft Office 2016 Etkinleştirme Programsız!!!

Program kullanmadan Microsoft Office 2016 yazılımını etkinleştirme yöntemini kullanarak lisanslama işlemi yapabilirsiniz.

Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme Nedir?

Microsoft Office 2016 programsız etkinleştirme, farklı bir KMS serverine bağlanarak etkinleştirme yapmak demektir.

Normal bir Microsoft Office 2016 etkinleştirme işlemi yaparken Microsoft sunucularına otomatik bağlanarak lisans anahtarı doğrulaması yapılır. Fakat elinizde orijinal bir lisans yoksa bu durum pekte mümkün olmayacaktır.

Çünkü programa herhangi bir Microsoft Office 2016 lisans anahtarı girdiğinizde orijinal bir ürün anahtarı olmadığı için Microsoft bunu doğrulamayacak ve etkinleştirme başarılı olmayacaktır.

Bizde bu durumdan muzdarip olan arkadaşlarımız için farklı bir sunucu üzerinden etkinleştirme işlemi sağlayacağız. Aşağıdaki adımları uyguladığınızda Microsoft Office 2016 etkinleştirme işlemi başarılı olacaktır.

Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme

Desteklediği Microsoft Ürünleri Şunlardır;

-Microsoft Office Standart 2016,
-Microsoft Office Professional Plus 2016

Microsoft Office 2016’yı Ürün Anahtarı olmadan etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce Antivirüs programını veya Defender yazılımını devre dışı bırakmayı unutmayın lütfen.

Adım 1: İlk adım olarak aşağıda vermiş olduğum kodu kopyalayın ve bir not defterinin içerisine yapıştırın.

@echo off
title Activate Microsoft Office 2016 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2016&echo - Microsoft Office Professional Plus 2016&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_mak*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:WFG99 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:DRTFM >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:BTDRB >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:CPQVG >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99 >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "http://MSGuides.com"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/downloadmsp
:halt
pause

Adım 2: Kodları yapıştırdıktan sonra “Dosya” ardından “Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayın.

Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme
Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme

Adım 3: Dosya ismini aşağıdaki gibi “office-etkinlestirme.cmd” olarak ayarlayın ve kaydedin.

Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme
Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme

Adım 4: Kaydettiğiniz dosyaya sağ tıklayın ve “Yönetici Olarak Çalıştır” ibaresine tıklayın. Karşınıza bir soru ekranı gelirse “Evet” yanıtını verin.

Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme
Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme

Adım 5: Bir cmd ekranı açılacak ve “Activating your Office…” yazısı çıkacak, bu esnada bekleyin. Ve daha sonrasında Office 2016 etkinleştirme işlemi tamam olacaktır.

Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme
Microsoft Office 2016 Programsız Etkinleştirme
En son güncellemeleri almış Microsoft Office 2016 sürümlerinde geçerli olmayabilir. Ama denemekte fayda var.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. yeni çıkan office 2024 profesyonel plus programını ücretsiz lisanslama nasıl yapabiliriz sitenizde paylaşırmısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.