Ücretsiz Lisanslarİndirme Programları

Allavsoft Video Downloader Free License Key 2024

Allavsoft Video Downloader, Spotify, Tidal, Amazon, Deezer ve Soundcloud’daki müzikleri indirmenizi ve internetsiz dinlemenizi sağlayan bir programdır.

Allavsoft Video Downloader Nedir?

Allavsoft Video Downloader; Facebook, Dailymotion, eHow gibi ücretsiz video paylaşım sitelerinden ve 1000’den fazla video paylaşım sitesinden film, müzik, oynatma listesi ve daha fazlasını indirmeyi destekleyen bir video ve müzik indirme programıdır.

Allavsoft Video Downloader ile yapabileceğiniz bunlarla da sınırlı değildir. İndirdiğiniz ve bilgisayarınızda bulunan videoların, müziklerin formatlarını değiştirmenize yardımcı olur. Aslında bir MP3 Converter işlemi de yapabilmektedir.

Site yelpazesi çok fazla dersek yanlış olmaz herhalde. YouTube, Spotify, Facebook, Vimeo, Twitter, eHow, Dailymotion, Viki, Break, Metacafe, BlipTV, Crunchyroll, Deezer, Soundcloud, SBS, Tenplay, Plus 7, ABC iView, Medici.tv, Lynda, Udemy, PBS, BBC, cbc.ca, Livestream, Kissasian, MegaVideo, Veoh, VideoBash, LiveLeak, MyVideo, FunnyOrDie, Nico Video, TV.com, Veevr, Adobe TV etc gibi bir çok siteden video indirebilmenizi sağlıyor. Bu sitelerin çoğunluğu gördüğünüz üzere popüler siteler.

Diğer programlardan ayıran özelliği bu olsa gerek. İnanılmaz devasa bir site yelpazesi var. Bu yüzden istediğiniz internet sitesinde kolaylıkla video indirme, müzik indirme işlemini yapabilirsiniz. Üstelik indirdiğiniz videoları birleştirebilecek hatta bunların formatlarını bile kalitesi bozulmadan değiştirebileceksiniz. Bundan daha mükemmel bir program mı olur?

Vide indirmek için girdiğiniz siteleri görüyorsunuz hepsi reklam çöplüğü olmuş durumda. Kimisi virüs indirtiyor kimisi de video haricinde her şeyi. Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak adına Allavsoft Video Downloader Converter PRO programını sizlerle paylaşıyorum.

Kullandığınız video player bir video formatı desteklenmiyorsa direk o videonun formatını farklı formata dönüştürerek oynatabilmeniz mümkündür. Böylelikle oynatamayacağınız video ve müzik olmayacaktır.

Günümüzde en çok karşılaşılan problem ise arabalarda bir çok videonun oynatılamaması durumudur. Bu sorunun nedeni ise arabanızın desteklediği formatta video yüklememizden kaynaklıdır. Böyle bir durum başınıza geldiği zaman hemen Allavsoft Video Downloader Converter Pro’yu açın videoyu arabanızın desteklediği bir video formatına dönüştürün ve işlem bu kadar.

Allavsoft Video Downloader Lisans Key
Allavsoft Video Downloader Lisans Key

Allavsoft Video Downloader Özellikleri

  • Allavsoft Video Downloader, 1000’den fazla video paylaşım sitesinden video ve ses indirmeyi destekleyen harika bir video indirme yazılımıdır: YouTube, Spotify, Facebook, Vimeo, Twitter, eHow, Dailymotion, Viki, Break, Metacafe, BlipTV, Crunchyroll, Deezer, Soundcloud , SBS, Tenplay, Plus 7, ABC iView, Medici.tv, Lynda, Udemy, PBS, BBC, cbc.ca, Livestream, Kissasian, MegaVideo,…
  • Spotify, Pandora Radio, Last.fm, DatPiff, YouTube, Slacker Radio, Deezer, Mixcloud , …
  • Çevrimiçi video dosyalarını herhangi bir video formatına dönüştürün
  • Videoları HD, 3D veya SD olarak indirin
  • Çevrimiçi video dosyalarından ses ayıklayın
  • İndirilen ses dosyaları için ID3 Etiketlerini saklayın
  • Birden çok video URL’si ekleyebilir ve aynı anda birden çok videoyu toplu olarak indirebilir ve dönüştürebilirsiniz. Ses indirmek için aynı şekilde yapılabilir.

Allavsoft Downloader Lisans Key

Programı İndirmek İçin Tıklayın Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Öncelikle emeklerin için çok teşekkürler. Yalnız bu program etkinleştirmeme rağmen sürekli oturum aç uyarısı verip E posta ve şifre istiyor. Lütfen bana bu konuda yardımcı olabilir misin ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.