Ücretsiz Lisanslarİndirme Programları

Allavsoft Video DownLoader 2023 License Key

Allavsoft Video Downloader programının bedava lisans keylerini kullanarak programı aktifleştirebilirsiniz.Ayrıca Spotify, Tidal, Amazon, Deezer ve Soundcloud’daki müzikleri indirebilir ve çevrimdışı oynatmak için MP3 veya FLAC formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Allavsoft Video Downloader Nedir?

Allavsoft Video Downloader; Facebook, Dailymotion, eHow gibi ücretsiz video paylaşım sitelerinden ve 1000’den fazla video paylaşım sitesinden film, müzik videosu, oynatma listesi, spor videosu, ders ve daha fazlasını indirmeyi destekleyen bir PC video ve müzik indirme yazılımıdır.

Allavsoft Video Downloader Pro, bir video indirme ve dönüştürme yazılımıdır. Bunların yanında videolarınızı da birleştirebileceğiniz oldukça sade ve kolay bir programdır. Eğer video indirme işini devamlı yapıyorsanız bu programı sizlere şiddetle öneririm. Video indirmek için tonlarca siteye girip reklam mağduru olmanızı istemiyorum.

Üstelik desteklediği sitede bi hayli fazla. Site yelpazesi çok fazla dersek yanlış olmaz herhalde. YouTube, Spotify, Facebook, Vimeo, Twitter, eHow, Dailymotion, Viki, Break, Metacafe, BlipTV, Crunchyroll, Deezer, Soundcloud, SBS, Tenplay, Plus 7, ABC iView, Medici.tv, Lynda, Udemy, PBS, BBC, cbc.ca, Livestream, Kissasian, MegaVideo, Veoh, VideoBash, LiveLeak, MyVideo, FunnyOrDie, Nico Video, TV.com, Veevr, Adobe TV etc gibi bir çok siteden video indirebilmenizi sağlıyor. Bu sitelerin bazıları çok popüler bazılarını ise hayatınızda bile görmediniz.

Diğer programlardan ayıran özelliği bu olsa gerek. İnanılmaz devasa bir site yelpazesi var. Bu yüzden istediğiniz internet sitesinde kolaylıkla video indirebileceksiniz. Üstelik indirdiğiniz videoları birleştirebilecek hatta bunların formatlarını bile kalitesi bozulmadan değiştirebileceksiniz. Bundan daha mükemmel bir program mı olur.

Vide indirmek için girdiğiniz siteleri görüyorsunuz hepsi reklam çöplüğü olmuş durumda. Kimisi virüs indirtiyor kimisi video haricinde her şeyi. Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak adına Allavsoft Video Downloader Converter PRO programını sizlerle paylaşıyorum. Video playerinizde bir video formatı desteklenmiyorsa direk onu dönüştürerek oynatabilmeniz mümkündür. Bunu da hatırlatayım dedim.

Günümüzde en çok karşılaşılan problem ise arabalarda bir çok videonun oynatılamaması. Bu sorunun nedeni ise arabanızın desteklediği formatta video yüklememizden kaynaklıdır. Böyle bir durum başınıza geldiği zaman hemen Allavsoft Video Downloader Converter Pro’yu açın video arabanızın desteklediği bir video formatına dönüştürün videonuzu.

Allavsoft Video Downloader Lisans Key
Allavsoft Video Downloader Lisans Key

Allavsoft Video Downloader Özellikleri

  • Allavsoft Video Downloader, 1000’den fazla video paylaşım sitesinden video ve ses indirmeyi destekleyen harika bir video indirme yazılımıdır: YouTube, Spotify, Facebook, Vimeo, Twitter, eHow, Dailymotion, Viki, Break, Metacafe, BlipTV, Crunchyroll, Deezer, Soundcloud , SBS, Tenplay, Plus 7, ABC iView, Medici.tv, Lynda, Udemy, PBS, BBC, cbc.ca, Livestream, Kissasian, MegaVideo,…
  • Spotify, Pandora Radio, Last.fm, DatPiff, YouTube, Slacker Radio, Deezer, Mixcloud , …
  • Çevrimiçi video dosyalarını herhangi bir video formatına dönüştürün
  • Videoları HD, 3D veya SD olarak indirin
  • Çevrimiçi video dosyalarından ses ayıklayın
  • İndirilen ses dosyaları için ID3 Etiketlerini saklayın
  • Birden çok video URL’si ekleyebilir ve aynı anda birden çok videoyu toplu olarak indirebilir ve dönüştürebilirsiniz. Ses indirmek için aynı şekilde yapılabilir.

Allavsoft Downloader Lisans Key

[email protected]
CCTIP-Z2JPH-Y6WNN-JVLGV
Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Öncelikle emeklerin için çok teşekkürler. Yalnız bu program etkinleştirmeme rağmen sürekli oturum aç uyarısı verip E posta ve şifre istiyor. Lütfen bana bu konuda yardımcı olabilir misin ?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün