Ücretsiz Programlar

IDM Download Son Sürüm İnternet Download Manager İndir 2024

IDM Download Son Sürüm Nedir?

IDM Full, internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları daha hızlı indirmenize olanak tanıyan dahiyane bir programdır. Bütün bilgisayarlarda yer alması gereken program olduğu kanaatindeyim. IDM ile indirme hızlandırma işlemleri yapabiliyorsunuz.

Normalde tarayıcınız yardımıyla indirdiğiniz dosyalar çok daha yavaş inerler. Internet Download Manager bu konuda çok başarılı bir programdır. İndirme işlemleri yaparken dosyayı parçalara ayırır, ve her birini aynı anda indirir. İndirme tamamlanınca parçaladığı dosyaları otomatik olarak tekrar birleştirir ve tek dosya halinde sizlere sunar.

İndirmeleri hızlandırmanız için on numara beş yıldız bir programdır. Bu programı şiddetle sizlere tavsiye ediyorum. Kendimi bildim bileli bu programı kullanmadan yapamıyorum. Üstelik çok güzel bir özelliğide mevcut.

Mesela Youtube gibi bir video platformundan video indirmek istiyorsunuz diyelim. Hemen videoyu açtığınızda videonun sağ üst köşesinde indirme butonu beliriyor. Direk o butona basarak istediğiniz kalitede videoyu indirebiliyorsunuz. Bu özellik dolayısıyla bir çok kullanıcın göz odağı olmuş durumda.

İşinizi çok kolaylaştıracak bir programdır. Normalde İnternet Download Manager(IDM) 30 gün deneme lisansı sunar sizlere.30 günden sonra programı kullanmanıza izin vermez.

Fakat her zaman olduğu gibi sizleri mutlu etmek adına bir çözüm yolu paylaştım. Hem video olarak hem de makale olarak çözüm yolu sundum onları da aşağıda bulabilirsiniz.

İnternet Download Manager(IDM) İndir
İnternet Download Manager(IDM) İndir

İnternet Download Manager(IDM) Özellikleri

  • Dosyaları hızlı indirmenizi sağlar
  • Birçok siteden video indirmenize olanak tanır
  • İndirme bağlantılarını direk devralır
  • Bazı platformlardan indirilen dosyayı istediğiniz gibi duraklatabilme imkânı sağlar
  • İndirmeleri kuyruğa ekleyebilir veyahut programlama ayarlayabilirsiniz
  • Toplu indirme atayabilirsiniz

İnternet Download Manager İndir

IDM Full Yapma Anlatım Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.