Ücretsiz Lisanslar

Audials One 2024 Full İndir

Audials One 2024 programını full indirin. Herhangi bir license key gerektirmeyen kurulum dosyası ile Premium kullanın.

Audials One 2024 Full Nedir?

Audials One 2024, geliştirilmiş video oynatıcı, daha iyi müzik akışı hizmeti entegrasyonu ve çok daha fazlası gibi en yeni güncellemelerin tümünü içerir.

Audials One 2024 SE ile müzik, video, podcast ve TV programlarını oynatabilir ve bazı durumlarda bunları kaydedebilirsiniz. Müzik ve videoları Youtube veya Vimeo gibi tanınmış platformlardan çeker. MP4 video veya MP3 ses dosyası olarak indirilebilir veya kendi koleksiyonunuzda bağlantı olarak saklanabilirler.

Televizyon programı öncelikle tüm büyük yayıncıların şirket içi yapımlarını içerir ve yalnızca izlenebilir. Aynı durum Netflix ve diğer yayın hizmetlerinden gelen içerikler için de geçerlidir. Ancak podcast’ler ve radyo istasyonları da kaydedilebilir. Bu yazılım aynı zamanda internetteki herhangi bir yerden hemen hemen her tür medya dosyasını oynatır; bu nedenle, belirli bir şey arıyorsanız ancak onu başka hiçbir yerde bulamıyorsanız bu program tam size göre.

Audials One 2023, bilgisayar üzerinde şarkı dinlemenizi sağlayan muhteşem bir programdır. Dünyaca ünlü bütün müzik yazılımlarından müzikler çeker ve ücretsiz dinlemenizi sağlar. Spotify alternatifi bir programdır. İstediğiniz müziği en yüksek kalitede dinleyebileceğiniz bir platformdur. Youtube music veya spotify gibi yazılımlara para vermek yerine Audials One 2023 sayesinde ücretsiz bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Ayrıca radyolara da erişim sağlayabilir ve ücretsiz olarak radyo dinleyebilirsiniz. Spotify, YouTube, Amazon Music, Deezer, Soundcloud, Apple Music gibi sitelerdeki bütün müzikleri Audials One 2023 sayesinde dinleyebilirsiniz. Bilgisayarda müzik dinliyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken programlardan bir tanesi. Programın arayüzü gerçekten hoş ve kolay.

Kendi Playlistinizi oluşturabilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri bir tarafta toplayıp dinlemeye devam edebilirsiniz. Bunların yanında Podcast dinleme fırsatı da sağlamakta.

Audials One 2024 Pro Özellikleri

  • Sınırsız, ücretsiz ve reklamsız müzik dinleyebilme
  • Spotify, YouTube, Amazon Music, Deezer, Soundcloud, Apple Music gibi bir çok sitenin müziklerini dinleyebilme
  • Playlist oluşturabilme
  • Podcast dinleyebilme
Audials One 2023 Full
Audials One 2023 Full

Audials One 2024 Full İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.