Nasıl Yapılır

Muazzam Whatsapp Hilesi – 3 Adet(Trip Yemeye Son!!!)

WhatsApp Sesli Mesajlarını Gizlice Dinleme, Whatsapp Durumuna Gizlice Bakmak ve bir Whatsapp hilesi daha sizlerle paylaştım. Manitadan azar işitmeyeceksin artık. Bunları kötü niyetle kullanmamanızı tavsiye ederim. Ne kötülüğü olacak ki deme neler neler oluyor ey gidi.

1-WhatsApp Sesli Mesajlarını Gizlice Dinleme Hilesi

Whatsapp ses kaydını karşı taraf görmeden dinlemenin ne kadar basit olduğunu görünce bu kadar basit miymiş diyeceğine adım gibi eminim. İnternet üzerinde saçma sapan yöntemlerle insanı kandırıyorlar ben sizlere burada gerçek ve hiç eskimeyecek yöntem ile nasıl WhatsApp Sesli Mesajlarını Gizlice Dinlersiniz onun püf noktasını vereceğim. Güzel bir Whatsapp Hilesi değil mi?

Sizlerle birlikte bir mantık yolculuğuna çıkalım. Biz hem sesi dinleyip hem de karşı tarafın görmesini engelleyecek. Bunun en basit yolu söylüyorum hazır olun, tabii ki de sesi başka birine iletmek. Şimdi bir kaç kişi çıkıp diyecek ki “Sesi gönderdiğimiz kişi dinlerse ne anlamı kalacak?“. Asıl mesele de zaten orada. Sesi kendi numaramıza ileterek dinleyeceğiz.

Whsatsapp Hilesi - Sesli Mesaj
Whsatsapp Hilesi – Sesli Mesaj
 • Rehberinize kendi numaranızı kaydedin,
 • Dinlemek istediğiniz sesi kendi numaranıza iletin,
 • Sesi bu şekilde dinleyin.

Bu işlemde maksat, karşı taraf size sesli mesaj attığında siz sesi bu yöntemle dinlemiş olacaksınız. Fakat karşı taraf, sizin sesi dinlediğinizden haberdar olmayacak. Atılan ses kaydını gördüğünüzü fark edecek fakat dinlediğinizi anlayamayacak. Bu da karşı tarafı bir hayli sinir edecek.

2-Whatsapp Durumuna Gizlice Bakmak

Whatsapp durumlarına gizlice bakmak sandığınızdan da kolay olacak. Çünkü Whatsapp’ın sunmuş olduğu basit bir özelliği kullanacağız. Whatsapp durumlarına gizli bakmak sizi gizli bir stalker yapacaktır. Bu özelliği de maddelerle açıklıyorum hemen efendim.

 • Whatsapp uygulamasını açın ve “Ayarlar” kısmına gelin.
 • “Hesap” yazısına tıklayın.
 • “Gizlilik Sekmesine” gelin.
 • Açılan sayfada “Okundu Bilgisi”ni kapatın.
 • Artık karşı tarafın durumlarına gizlice bakabilirsiniz.
UYARI: Baktığınız durum kaldırılmadan sakın “Okundu Bilgisi’ni açmayın. Baktığınız durum 24 saat sonra otomatik olarak kaldırılacaktır ancak o zaman “Okundu Bilgisi”ni kapatabilirsiniz. Bu süre zarfında sizin atmış olduğunuz durumlara bakanlarda belli olmayacaktır ayrıca okundu bilgisini kapattığınız zaman mesajlarınıza görüldü olmayacak ve karşı tarafa attığınız mesajlarda görüldü olmayacaktır. Yani mavi tiki kapatmış oluyorsunuz.

3-Tuşu Kapattıktan Sonra Whatsapp’a Girmeden Menüye Geçme

Sizlere bu sefer hayat kurtaran bir Whatsapp hilesi sunacağım. Normalde Whatsapp’ta mesaj yazıp tuşu kapattığınızda arka planda Whatsapp açık kalır ve tuşu açtığınız anda Whatsapp’ta çevrimiçi gözükürsünüz. Hatta sohbet panelinde tuşu kilitlediyseniz atılan mesaj görüldüye düşer sizde haliyle mesaja cevap vermek zorunda kalırsınız.

Bütün bunları yapmadan çevrimiçi dahi gözükmeden son görülmeniz aynı kalacak şekilde ana menüye geçebileceğinizi söylesem bana inanır mısınız? İnanmasan da inanmak zorunda kalacaksın çünkü yöntem duyunca vay be diyeceksin.

Ama hemen başıma üşüşmeyin son görülmeyi kapatırım ondan kolay ne var diye. O yol her zaman işe yaramaz. Sohbet panelindeysen mesaj görüldü olacaktır. Şimdi de okundu bilgisini kapatırım deme manita saçı başı yolar maazallah.

Şimdi güzel kardeşim benim bizim amacımız Whatsapp arka planda açıkken nasıl Whatsapp’a girmeden menüye geçebileceğimiz değil mi? Mantığını yürüt ve ampulleri yak. Yakamadınsa ampulleri madde madde açıklıyorum hemen.

 • Tuşun kapalıyken tuşunu hiç açmadan kamera uygulamasına gir.
 • Ardından “Tüm Fotoğraflara Gir” eğer şifre isterse şifreni gir.
 • Artık galeridesin. Ana ekrana dönme tuşuna basıyorsun ve bingo.
 • Bu sefer artık ana menü ekranındasın.

Bu hileleri kullanarak avcı tayfasından kendinizi soyutlayabilirsiniz.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.