Ücretsiz ProgramlarMetin Editör Programları

Download Notepad++ v8.6.7

Notepad++, çoklu dil desteği sağlayan mükemmel bir not defteri uygulamasıdır. Kod yazma ve metin düzenleme için muazzam bir programdır.

Notepad++ Nedir?

Notepad++, metin ve kodlarınızı düzenleyebileceğiniz son derece basit bir metin editörüdür. Kendine özgü temalar içermektedir. İçerdiği temalar sayesinde programı özelleştirebilir ve kod görünümlerini değiştirebilirsiniz.

Hızlı ve performanslı bir metin editörü olması nedeniyle fazlaca tercih edilen programlar arasında yer alır. Notepad++, keşfettiğimden beri bırakamadığım bir programdır. C, C ++, Java, C #, XML, HTML PHP CSS Javascript ASP VB / VBS, SQL Objective-C RC ve dahasını destekler.

Windows’un metin editörü bildiğiniz üzere çok klasikleşmiş ve artık kullanmaktan zevk alamadığımız bir editöre dönmüş durumda. Bu şekilde farklı yazılımlar kullanarak hem kendinizi iyi hissedebilirsiniz hem de alışılmışın dışına çıkabilirsiniz.

Size bir çok yerde fayda sağlayacaktır. Div, meta gibi etiketlerin karşılıklarını dahi bulabileceksiniz. Kodlamaları Notepad++ sayesinde kontrol edebilecek ve hatalara anında müdahale edebileceksiniz. Format atıldıktan sonra kurulması gereken ilk programlardandır diyorum başka da bir şey demiyorum.

İçerisinde barındırdığı özellikler kullanılmaya değer. Mesela bir dosya içerisinde birden çok kodlama dosyası mevcut. Tek bir tıklama ile bu dosyaların içerisinde kelime araması yapabiliyorsunuz. Sadece bu özellik için bile kullanmaya değer bir program.

Notepad++ İndir
Notepad++ İndir

Download Notepad++

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.