Ücretsiz Programlar

Wise Auto Shutdown İndir – Bilgisayarı Zaman Ayarlı Kapatma Programı

Wise Auto Shutdown, bilgisayarınızı istediğiniz bir zaman diliminde kapatmanızı sağlayan mükemmel bir programdır.

Wise Auto Shutdown Nedir?

Wise Auto Shutdown, bilgisayarınızı istediğiniz ve ya belirlediğiniz bir zaman diliminde kapatmanızı sağlar. Bu program sayesinde dilediğiniz saatte bilgisayarını kapatabilir, yeniden başlatabilir, hazırda bekletebilir veya oturumunuzu kapatabilirsiniz.

Wise Auto Shutdown programı günlük işlerinizde oldukça fayda sağlayacaktır. Bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda otomatik olarak kapatılmasını veya başka bir komut verilmesini istiyorsanız en kapsamlı programın bu program olduğunu söyleyebilirim.

Böylelikle bilgisayarı zaman ayarlı kapatma işlemi yaparak elektrik tasarrufu ve donanımların daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Boşta kalıp hem enerji tüketeceğine hem de yorulacağına otomatik komutlar ile bilgisayarınızı istediğiniz saatte veya tarihte kapatabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça sade ve basit bir yapıya sahip. Diğer programlar gibi karmaşık yapıda olmadığından dolayı kullanım konforu ile sağlıklı komutlar verebilirsiniz. Programın içerisinde bir çok ince ayar mevcut. Zaman kavramını tam anlamıyla entegre etmişler diyebilirim.

Hem ücretsiz hem de reklamsız bir yazılımdır. Bilgisayarınızı yormaz ve çok düşük kaynak kullanımı yapar. Görev işlemi başlattığınızda simge durumuna küçülerek sizi rahatsız etmeden zamanlamasını yapar. Başlattığınız görevleri şifreleyebilir ve başkalarının iptal etmesini engelleyebilirsiniz.

Wise Auto Shutdown, bütün işletim sistemlerinde oldukça rahat çalışabilmektedir. Bilgisayara format attıktan sonra kurulması gereken en elzem programlar arasında yer alabileceği kanaatindeyim. Yıllardır bu programı kullanmaktayım ve beni hiç yarı yolda bırakmadığını söyleyebilirim.

Piyasada bu programın muadili olarak bir çok yazılım mevcut. Fakat karmaşık yapıda ve güncel olmamaları nedeniyle bu programı tavsiye ediyorum. Güncel kalarak yeni özellikler eklenmesi olası. Bu durumda işlerinizi rahatlıkla yerine getirirken bilgisayar başında olmasanız dahi rahatlıkla komut verebilirsiniz.

Wise Auto Shutdown Özellikleri

  • Kullanımı kolay: Sadece bir ana arayüze sahiptir ve tüm özellikleri ana arayüzdedir.
  • Çeşitli görevleri tamamlayabilir: Kapatma, yeniden başlatma, oturumu kapatma, uyku ve gücü kapatma gibi birden çok görevi tamamlayabilir.
  • Bir zaman belirtmenin çeşitli yolları: Görevinizi yürütmek için zamanı, örneğin günlük, belirli bir zamanda veya daha sonra bir süre gibi farklı şekillerde belirleyebilirsiniz.
  • Sıcak ve zamanında bir hatırlatma: Görevinizi yerine getirmeden beş dakika önce size hatırlatacaktır
  • Sessiz çalışma modu: Arka planda sessizce çalışacaktır. Ana ekranını görüntülemek istiyorsanız, tepsideki simgeye çift tıklamanız gerekir.
Wise Auto Shutdown
Wise Auto Shutdown

Wise Auto Shutdown İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.