Nasıl Yapılır

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Sitesi

Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Aşağıda sizlere bunu yapabilmeniz için Instagram profil resmi büyütme sitesi sunacağım. Ve uygulamanız gereken adımları bir bir anlatacağım. Size sunmuş olduğum Instagram profil resmi büyütme sitesi haricindeki sitelere başvurmayın. Çünkü birçok Instagram pp resmi büyütme sitesi sizden şifrenizi ister. Bu durumda hesabınızı tehlikeye sokar.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Bildiğimiz üzere Instagram da birinin profiline girdiğimizde profil fotoğrafı küçük bir şekilde karşımıza çıkar. O kadar küçüktür ki adeta fotoğrafta ne olduğunu anlayamayız.

İnsanoğlunun doğasında var merak etmek. Durum böyle oluyor diye insan daha da sinir olup daha çok merak etmeye başlıyor. E durum böyle diye biz fotoğrafı tamamen görmekten mi vazgeçeceğiz?

Cevap veriyorum tabi ki de HAYIR! Şahsen ben bu durumda daha inatçı olarak profil fotoğrafını büyütmenin yollarını ararım. Sizin de aradığınızı düşünerek size Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini göstereceğim. Üstelik büyüttüğünüz profil fotoğrafınızı galerinize dahi kaydedebileceksiniz.

Instagram profili gizli olsun olmasın bütün Instagram hesaplarında bu yöntemi kullanarak profil resmini indirebilirsiniz. Instagram gizli profil fotoğrafı indirme işlemi yapabiliyorsunuz yani. Aşağıdaki adımları harfiyen uygularsanız Instagram profil fotoğrafını hem orjinal boyutuna getirebilir hem de profil fotoğrafını indirebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır ?

  • İlk başta profil resmini indireceğiniz veya büyüteceğiniz kişinin kullanıcı adını bir yere not edin veya kopyalayın.
  • save-free.com sitesine girin ve karşınıza çıkan kutucuğa not almış olduğunuz kullanıcı adını girin.
  • Kullanıcı adını yazdıktan sonra kutucuğun hemen sağ tarafında bulunan arama butonuna basın.
  • Kullanıcının profili karşınıza çıkacak.
  • Profil resmini indirmek isterseniz resmin hemen altında bulunan “Download” butonuna, eğer sadece büyük halini görmek isterseniz “Zoom HD“basmanız yeterlidir.
İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme
İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram PP Büyütme Gizli Hesaplarda İşe Yarar mı ?

Instagram Profil Fotoğrafını Büyütme aracı gizli profillerde dahi işe yaramaktadır. Hangi Instagram hesabı olursa olsun save-free.com sayesinde Instagram profillerini büyütebilir veyahut indirebilirsiniz. Sitenin tek sıkıntısı fazlaca reklama yer verilmesidir. Reklamlara dikkat ettikten sonra gönül rahatlığı ile Instagram resmini indirebilirsiniz.

Instagram Resim Büyütme Sitesi Güvenilir midir

Sizlere yukarıda bir çok profil fotoğrafı büyütme sitesinin olduğunu söylemiştim. Bu siteler arasında bir kaçı sizden bu işlemi yapabilmek için şifre ister. Şunu unutmayın ki Instagram adına sizden şifre isteyen hangi site olursa olsun güvenmeyin.

Hesabınızı çalmasalar dahi diğer beğeni ve takipçi işlemlerinde kullanabiliyorlar. Benim yukarıda bahsettiğim site de herhangi bir güvenlik problemi yok. Şifre de istemiyor zaten. Sadece kullanıcı adını yazıyorsunuz Instagram’ın dataları üzerinden görseli çekerek karşınıza çıkartıyor. Olay tamamen bu. Yani lafın kısası yukarıda paylaştığım profil fotoğrafı büyütme sitesi tamamen güvenli.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.