Ücretsiz Lisanslarİndirme Programları

Internet Download Manager Full Yapma IDM 2024

İnternet Download Manager Full Yapma Lisanslama yöntemini açıklıyorum hem de herhangi bir İnternet Download Manager Crack olmadan.

Internet Download Manager Full Yapma

İnternet Download Manager (IDM) Full, internet üzerinden hızlı dosya indirmenizi sağlayan olağan üstü bir programdır.

Alternatifleri hızla çoğalsa da aralarında en iyisi bu programdır. İndirme yaparken dosyayı parçalayarak daha hızlı inmesini sağlar. Olağan üstü bir program olduğu kanaatindeyim. Bu programı tanıdığım günden beri kullanıyorum.

Herkesin bu programı kullanmasını tavsiye ederim. İnternetten hızlı dosya indirmek isteyenlerin ilk tercih edeceği program İnternet Download Manager (İDM) olmalıdır.

Bu program ücretli bir programdır fakat ben size sınırsız ve ücretsiz bir şekilde kullanmanın yollarını anlatacağım. Kesinlikle herhangi bir İnternet Download Manager Crack uygulamadan sınırsız kullanabileceğiz.

Sakın ama sakın Crackli program kullanmayın. Sonra bilgisayarınız başkaları için robot olur. İnternet Download Manager Crack çok yaygınlaşmış herkes IDM Crack kullanıyor fakat bu durum hem yasal değil hem de tehlikeli bir işlemdir.

Biz burada sizlere her zaman yasal ve yararlı işlemler öğretiyoruz. Aksi bir durumun içerisine kesinlikle girmeyin. Bugünde sizlere İnternet Download Manager Full yapma yolunu göstereceğim.

Eğer bu anlatacağım işlemi uygularsanız “Internet Download Manager sahte bir seri numara ile kayıt edilmiş. IDM kapatılacak…” hatasından da kurtulacaksınız.

İnternet Download Manager Full
İnternet Download Manager Full

İnternet Download Manager Neden Hızlı?

En çok merak edilen konulardan biri bu olsa gerek. Programın mantığı aslında çok basit. İndireceğiniz dosyaları parçalara bölerek indirmektedir. Bunu programı incelediğinde rahatlıkla görebilirsiniz. Hatta böleceği parça sayısını dahi ayarlayabilirsiniz.

Bölmüş olduğu parçaları eşzamanlı olarak indirmektedir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra ise indirilen parçaları birleştirir. Dosyaları parçalayarak eşzamanlı indirmesi, dosyanın inme hızını arttırır. Program bunu çok iyi bir şekilde yaptığı için dosyalar tarayıcı indirmesinden çok daha hızlı iner.

Bunu yapan başka alternatif programlar var fakat şuan için işini en iyi şekilde icra edebilen program İnternet Download Manager programıdır. Diğer programlar indirmeleri direk devralmazlar. İndirme yapmak için link isterler fakat bu program direk indirmeleri üstlenerek kolaylık sağlar.

İnternet Download Manager PRO Özellikleri

 1. Çok iş parçacıklı indirme desteği: IDM, indirmeyi birkaç parçaya böler ve aynı anda indirir, bu da indirme hızını artırır.
 2. İndirmeleri sürdürme ve yeniden başlatma: IDM, bağlantı kaybı veya elektrik kesintisi durumunda indirmeleri kaldıkları yerden devam ettirebilir.
 3. Tarayıcı entegrasyonu: IDM, indirme bağlantılarını otomatik olarak yakalamak için Google Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Edge gibi popüler web tarayıcılarıyla entegre olur.
 4. İndirmeleri zamanlama: IDM, kullanıcıların indirmeleri belirli zamanlar için veya başka bir indirmenin tamamlanması gibi belirli bir olaydan sonra zamanlamasına olanak tanır.
 5. İndirme kategorileri: IDM, indirmeleri kategoriler halinde düzenleyerek çok sayıda dosyayı yönetmeyi kolaylaştırır.
 6. Dinamik dosya segmentasyonu: IDM, indirme hızını artırmak için dinamik dosya segmentasyonu kullanır ve mevcut bant genişliğini en verimli şekilde kullanır.
 7. Birden fazla dosya türü için destek: IDM, videolar, sesler, görüntüler ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla dosya türünü destekler.

İnternet Download Manager Full Yapma Lisanslama

Normalde İnternet Download Manager kurduğunuzda sizlere 30 günlük deneme sürümü sunar. 30 gün dolduktan sonra programı satın almanız gerektiği söylenir. Biz tamda o anda lisans işlemi yapacağız. Aşağıdaki adımlar ile IDM 30 günlük deneme lisansını yenileyeceğiz.

Yani 30 gün dolduktan sonra aşağıdaki işlem ile tekrar 30 gün daha kullanmaya devam edebileceksiniz. Bu işlemi her 30 günde 1 uyguladığınızda sınırsız, cracksiz ve temiz bir lisanslama işlemi uygulamış olacaksınız. Üstelik hangi sürüm olursa olsun hiç fark etmez. Tüm sürümlerde geçerlidir.

İnternet Download Manager Full
İnternet Download Manager Full
 • İndirdiğiniz dosyaya çift tıklayın karşınıza yönetici sorusu çıkarsa “EVET” butonuna tıklayın. Ardından yukarıdaki gibi bir pencere açılacak. Bu kısımda Kayıt Defrerine kayıt ekleneceğine dair uyarıyor sizleri. Bu ekranda da “Evet” butonuna tıklayın.
 • Son kez yukarıdaki gibi bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıya da “Evet” dedikten sonra lisans sıfırlama işlemimiz tamamlanmıştır. Bu işlemi 1 ay sonra tekrarlayarak sınırsız kullanım sağlayabilirsiniz.

İnternet Download Manager Full İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın Lisans Sıfırlama Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

13 Yorum

 1. slm ilk önce idm yükledim trial versiyonu idm kontrol ettim deneme sürümü yazıyor daha sonrada bu dosyayı indirim IDM
  Trial Reset.reg çift tıkladım sizin yaptığınız şekilde full olmadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.