Antivirüs ProgramlarıÜcretsiz Lisanslar

IObit Malware Fighter PRO 11.2 Key 2024

Iobit MaLware Fighter PRO 11 Key

Iobit MaLware Fighter PRO 11 Key, programın bütün özelliklerinden yararlanmanızı sağlayabilen ücretsiz sunmuş olduğumuz bir eşantiyon lisanstır. Bu sayede programa para vermeden ücretsiz bir şekilde Iobit MaLware Fighter PRO 11 sürümünü kullanabilirsiniz.

Iobit Malware Fighter PRO 11 Ne İşe Yarar ?

Iobit Malware Fighter PRO 11, bir antivirüs programıdır diyebiliriz. Bilgisayarınız için virüs koruması sağlar. Diğer programlar gibi ağır ve büyük boyutta değildirler, bu yüzden olacak ki fazlaca rağbet gören bir programdır. Bilgisayarlarımızda her zaman güvenlik zafiyetleri oluşur. Bu güvenlik zafiyetlerini en aza indirmek için kesinlikle bir antivirüs programı kullanmanız şarttır.

Piyasada bir çok antivirüs bulunduğuna şahitlik etmişsinizdir. Aralarında hangisini kullanacağını düşünmeden önce fiyat değerlendirmesi yaparız. Fiyat değerlendirmesi yapmadan kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız bu programı kullanabilirsiniz. Normalde ücretli satılan bir programdır fakat aşağıda paylaşmış olduğum Iobit MaLware Fighter PRO 11 Keyleri kullanarak programı ücretsiz bir şekilde aktifleştirebilirsiniz.

Antivirüs arayışı içerisinde olduğunuz bu zamanda sizlerin işini Iobit Malware Fighter PRO 11 fazlaca görecektir. Sizleri dış etkenlerden, gelebilecek saldırılardan, bilgisayarınızda mevcut olan virüslerden ve daha bir çok zararlı yazılım ve durumdan muhafaza edecektir. Bilgisayar taraması ile bilgisayarınızın en ücra köşelerine ulaşmış olan virüsleri ve yazılımları bulur anında yok eder.

Iobit MaLware Fighter 10 Key
Iobit MaLware Fighter 10 Key

Sizleri zararlı sitelerden uzak tutar. Herhangi bir siteye gireceğiniz zaman Iobit Malware Fighter PRO 10, o sitenin zararlı olup olmadığını önceden algılar ve zararlı ise sizlere girmemeniz için uyarı çıkarır. Bunun yanında DNS ayarlarınızı korur ve değişmesini engeller. Tarayıcınızda sürekli değişen anasayfayı denetler ve değişmesine neden olan yazılımları ortadan kaldırır.

Bir antivirüs programında olması gerekenlerin hepsi Iobit Malware Fighter Pro’da mevcuttur. İstediğiniz gibi tarama yapabilir ve bilgisayarınıza tam koruma sağlayabilirsiniz. Diğer antivirüs programları gibi çok fazla ram tüketimine yol açmaz, arka planda çalışır. Bu özellikleri Iobit Malware Fighter Pro’yu kullanılması gereken sağlam bir antivirüs programları yapar.

Fakat free sürümü çok kapsamlı koruma sağlamaz. Bunun için Iobit MaLware Fighter PRO 11 Key kullanmanız şarttır diyebiliriz. Ancak bunu yaptığınızda bütün özellikler aktif hale gelir ve kapsamlı koruma sağlar.

Neden Iobit Malware Fighter Pro Kullanmalısınız ?

Yukarıda da dediğimiz gibi her bilgisayarda mutlaka ve mutlaka güvenlik zafiyeti vardır, hiçbir bilgisayar güvenli değildir. İnternet üzerinde dolaşırken dahi virüslerle karşı karşıya kalmanız mümkün. Bilgisayarınızın daha güvenli hale gelmesini istiyorsanız Iobit Malware Fighter Pro kullanabilirsiniz.

Diğer antivirüslerin fiyatları yüksek, bilgisayarları yavaşlattıkları için Iobit Malware Fighter Pro sizin için en iyi tercihlerden biri olacaktır. Her işletim sisteminde hafif çalışır. Virüsleri tereyağından kıl çeker gibi söker atar. Çok fazla bilgisayar kullanımı olan insanlar internet üzerinden çok fazla dosya indirirler. İndirilen dosyaların ne kadar güvenli olduklarını bilemedikleri için bir antivirüs programına ihtiyaç duyarlar.

İhtiyaç duyulan antivirüs programlarından hafif ve performanslı çalışanları kullanıcılar için idealdir.Iobit Malware Fighter Pro bu konuda hafif ve performanslı çalışır.

Iobit Malware Fighter Pro Özellikleri

 • Virüslere karşı bilgisayarınızı korur
 • DNS adreslerinizi korur
 • Zararlı reklamları engeller
 • İnternet ortamından gelecek virüslere karşı kalkan oluşturur
 • Özel tarama hizmeti sunar
 • Dosya şifreleme özelliği sunar
 • İnternetten indirilen dosyaların zararlı olanlarını engeller
 • Bilgisayarınıza her türlü sızma girişimini engeller
 • Tarayıcı sayfasının değiştirilmesini engeller

Iobit Malware Fighter PRO 11 Key

5F509-0F284-97586-1C63N
A4FC2-C908C-AFECF-2B43N
0253B-EB4E9-E1743-7A93N
Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. iobit antimalware yeni guncel keyleri

  License code #1: 4013F-A47D4-2B77E-87B34 (Expiration date: Aug 28, 2023)
  License code #2: 37B4D-27299-3E8E0-E093N (Expiration date: Aug 15, 2023)
  License code #3: 7ACB6-2F721-83A90-50E3N (Expiration date: Jul 25, 2023)
  License code #4: 42E46-41A65-4734C-9933N (Expiration date: Jun 25, 2023)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.