Nasıl Yapılır

WinRAR Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Winrar Şifre Kırma işlemi için öyle bir yöntem sunacağım ki gerçekten bunun gibisini bulamadığınızın farkına varacaksınız.

WinRAR Şifre Kırma Programsız

Winrar şifre kırma işlemi yaparken herhangi bir programa ihtiyaç duymadan rahatlıkla kırma işlemlerinizi halledebileceksiniz. Şifre kırma işlemini belirli bir süresi bulunuyor. Fakat bu süre şifrenin uzunluğuna ve kolaylığına göre değişebiliyor.

Daha uzun ve karmaşık şifrelerin kırılma süresi çok daha fazla. Yöntemi kendimde bizzat denedim ve çok başarılı bir şekilde Winrar Şifre Kırma işlemini tamamladı. Aşağıdaki adımları harfiyen uygulayarak Winrar şifrelerini rahatlıkla kırabilirsiniz.

WinRAR Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Bugün bu işlemi yaparken bir kod kullanacağız. Bu kod dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın. İşleme bu kod dosyasını yani .bat uzantılı dosyayı indirerek başlıyoruz.

Kod Dosyasını İndirmek İçin Tıklayın
  • İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın. (Dosyayı çalıştırmadan önce antivirüsünüzü devre dışı bırakmalısınız.)
Winrar Şifre Kırma
Winrar Şifre Kırma
  • Çalıştırdıktan sonra tıpkı yukarıdaki resim gibi şifresini kırmak istediğiniz .rar dosyasının uzantısıyla bitlikte ismini yazıp “Enter” tuşuna basın.
  • Daha sonra alt satırda sizden dosyanın konumunu belirtmenizi isteyecek.
Winrar Şifre Kırma
Winrar Şifre Kırma
  • İşaretlenmiş kısım gibi dosyanın konumunu yazarak “Enter” tuşuna basın. Daha sonra otomatik olarak Winrar Şifre Kırma işlemi başlamış olacak.
Winrar Şifre Kırma
Winrar Şifre Kırma
  • Ve Şifre kırma işlemi tamamlandıktan sonra size şifreyi verecek. İşlem bu kadar…
Winrar Şifre Kırma işlemi şifrenin uzunluğuna ve karmaşıklığına göre zaman alır. Sonunu beklediğiniz zaman gerçekten şifreye ulaşıp rahatlamış oluyorsunuz.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.