Kırılmış Programlar

Adobe Photoshop CC Full İndir Portable – Türkçe

Adobe Photoshop CC, devrim niteliğinde üretilmiş bir yazılımdır. CS serisinden sonra çıkmasıyla bir çok özellik entegre edilmiştir.

Adobe Photoshop CC Portable Nedir?

Adobe Photoshop CC Portable, hiçbir kurulum veya lisanslama işlemi gerektirmeyen bir programdır. Adobe Photoshop CC programının direk açıp kullanabileceğiniz bir sürümü diyebiliriz. Sisteminiz hangi özelliklere sahip olursa olsun direk açıp kullanabilirsiniz.

Portable programlar hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de herhangi bir lisans işlemiyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Ben her kullandığım bilgisayarda portable programlar kullanmaya özen gösteririm. Sisteminizde hem çöp dosya bırakmaz hem de anlık olarak istediğiniz gibi açıp kullanabilirsiniz.

Fakat ne idüğü belirsiz sitelerden portable yazılımlar indirmenizi de önermem. Çünkü içerisine ne entegre ettikleri belli olmuyor. Benim paylaştığım bu yazılımı gönül rahatlığıyla tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Photoshop programının her serisini kullanabilirsiniz fakat CC serileri hem çok daha rahat kullanıma sahip hem de bir çok özellik barındırmaktadır. Aşağıdaki linkten indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adobe Photoshop CC Portable İndir
Adobe Photoshop CC Portable İndir

Adobe Photoshop CC Portable İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.