Ücretsiz Lisanslar

Disk Drill Data Recovery Download

Disk Drill Data Recovery , silinen dosyaları geri getirmenizi sağlayan bir programdır. Bilgisayardan silinen dosyaları kurtarmanızı sağlar.

Disk Drill Data Recovery Nedir?

Disk Drill Data Recovery , geri dönüşüm kutusundan dahi silinmiş dosyalarınızı kurtarır. Bir anda yanlışlıkla silmiş olduğunuz resimlerin, videoların veya seslerin bir süre pişmanlığını herkes yaşamıştır. Bunun bir geri dönüşümünün olabileceğini düşünen insan sayısı çok azdır.

Kimisi aman “silindiyse silindi” diyor kimisi de nasıl silinen dosyaları kurtarabileceğini araştırıyor. Aslında bu silinen dosyaları kurtarma programı bir hayli yaygın.

Bu tür programların neredeyse tamamı ücretli. Ücretli olduğu için o programların daha sağlam kurtarma sağlayacağını falan düşünmüyorum. Ücretli olması silinen dosyaları kurtarma olasılığını maalesef arttırmaz. Bende size faydalı olabilecek ücretsiz Disk Drill Data Recovery programını sunmak istedim. 

Program tamamen ücretsiz değil. Silinen dosyalarınızı kurtarmanız için size bir kota belirlemiş durumda. Programının ücretsiz sürümünde 500MB dosya kurtarma kotası bulunmaktadır. 

Bu kotadan yukarısını kurtarmak için satın alım yapmanız gerekiyor. Sadece önemli bir dosyayı kurtarmanız için ideal bir program.

NOT: Eğer kurtarmak istediğiniz dosya bu boyutu aşıyorsa buraya tıklayarak diğer programı kullanabilirsiniz.

Paranızı başka yerlerde değerlendirmek sizler içinde en iyisi olacaktır. Bu program sayesinde herhangi bir para ödemeden 500mb’ye kadar veri kurtarma işlemini yapabileceksiniz. Silinen resimleri kurtarma, silinen verileri kurtarma, silinen müzikleri kurtarma, silinen dosyaları kurtarma, silinen videoları kurtarma gibi bir çok kurtarma işlemi Disk Drill Data Recovery programı ile yapabilirsiniz.

Harici dahili sabit diskini, harici USB sürücülerini, SD ve CF kartlarını, diğer bellek kartlarını, dijital kameraları, katı hal sürücülerini (SSD), flash sunucusu vb. depolama alanlarını tarayabilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Disk Drill Veri Kurtarma , Windows 11 kullanıcıları ve daha eski işletim sistemi kullananlar için ücretsiz veri kurtarma desteği sağlar. Birkaç basit adımla veri kurtarma işlemini yapabileceğiniz bir arayüze sahip.

Disk Drill Data Recovery Ücretsiz mi?

Disk Drill Veri Kurtarma programı ücretsiz bir programdır. Ancak program hem deneme sürümünü hem de ücretsiz sürüm diye ikiye bölünmektedir. Ücretsiz sürümde silinen dosyalarınızın ancak 500mb’sini kurtarabilirsiniz. Ücretli sürüm yani Disk Drill Data Recovery Full dediğimiz sürümde istediğiniz kurtarma işlemini yapabilirsiniz.

Windows’tan Silinen Verileri Nasıl Kurtarabilirim?

  • Disk Drill’i indirin ve yükleyin.
  • Programı başlat ve silinen verileri içeren diski seçin.
  • Ardından tarama işlemi başlatın.
  • Kurtarılabilir verileri önizleyin ve geri yüklenecek dosyaları seçin.
  • Kurtarmak istediğiniz dosyayı seçerek kurtarma işlemini başlatın.
Disk Drill Data Recovery
Disk Drill Data Recovery

Disk Drill Data Recovery

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.