1. Anasayfa
 2. Ücretsiz Programlar

Recover My Files Professional katılımsız Full

Recover My Files Professional katılımsız Full
3

Recover My Files Professional Full

Recovery My Files Professional Full, programı sınırsız kullanabileceğiniz katılımsız sürümdür. Programa çift tıkladıktan sonra beklemeniz yeterlidir. Program otomatik olarak kurulacak ve karşınıza herhangi bir kurulum yönergesi çıkarmayacaktır.

Recover My Files Professional Nedir?

Silinen resimleri geri getirme, silinen fotoğrafları geri getirme, silinen dosyaları geri getirme ve aklınıza gelebilecek bütün silinen dosya türlerini rahatlıkla kurtarabileceğiniz mükemmel ötesi bir programdır. Konuya girmeden önce kesinlikle şunu söylemeliyim, ben piyasada bundan daha iyisini hiç görmedim.

Yıllardır bu programı kullanmaktayım geri getiremediğim bir tane silinmiş dosya yoktur şuana kadar. En garanti programdır. Kesinlikle önerimdir. Keşke burada lisans keyini paylaşıyor olsaydım. Fakat ne yazık ki bu programın lisans keyini bulmak imkânsız ötesi.

Bilgisayarınızda ne silindiği hiç önemli değil hatta SD Kartınızdan, USB belleğinizden ne silindiği hiç önemli değil. Bu program sayesinde bilgisayarınızda veya bilgisayarınıza takılı olan sürücülerinizde silinen dosya bulunuyorsa bir kaç tıklama ile geri getirebiliyorsunuz.

Silinen resimleri geri getirmek için en sağlam programdır. Diğer programlarla zaman kaybetmenize inanın zerre kadar gerek yok. Beni bilirsiniz çok fazla program önermem. Ama önerdiğimin de her zaman arkasında dururum. Şimdi konuyu bir tık daha açalım ve size detaylardan bahsedeyim.

Bir sürücünüz olduğunu varsayalım. Bu bir USB bellekte olabilir bir SD Kart da olabilir. Biz buna SD Kart diyelim. SD kartınızı yıllardır güllük gülistanlık kullanıyorsunuz. Bir gün bilgisayarınıza taktınız. Bir de ne göresiniz! Yıllardır kullandığınız SD Kartınızı bilgisayarınıza taktığınızda “Biçimlendir” yazısı geliyor. Birde içerisinde canınızdan daha önemli veriler varsa kalbiniz yerinden çıkacak gibi çarpıyor.

Bu durumda kesinlikle endişe duymanıza gerek yok. SD Kartı hiç biçimlendirme gereği dahi duymadan içerisindeki verileri çok rahat bir şekilde kurtarabilirsiniz. Sadece Recovery My Files programını açarak SD Kartı taratmanız yeterli olacaktır.

Birde şu ihtimal var tabii, o hengame ile yanlışlıkla “Biçimlendir“e tıkladınız ve SD Kartı biçimlendirdiniz. İnanın bana bu durumda da korkmanıza gerek yok. Çünkü Recovery My Files, biçimlendirilmiş SD Karttan dahi verilerinizi kurtarabiliyor.

Bu konu ile alakalı Youtube Abimiz izin verirse bir video çekeceğim. O videoyu da aşağıya koyacağım. Umarım Youtube Abimiz sinirlenip sarı dolar koymaz videoya.

Recover My Files Professional Full
Recover My Files Professional Full

Recover My Files Professional Full Özellikleri

 • Sabit sürücüden, kamera kartından, USB, Zip, disket, iPod ve diğer ortamlardan kurtarma
 • veri Geri Dönüşüm Kutusu’ndan boşaltılmış olsa bile dosyaları kurtarma
 • Kurtarma Windows’u yeniden yüklemiş olsanız bile, yanlışlıkla biçimlendirildikten sonra dosya kurtarma.
 • yazılım Sabit disk çökmesinden sonra disk kurtarma
 • veri Bölümleme hatasından sonra dosyaları geri alma
 • RAW sürücü RAW sabit sürücülerden verileri geri alın
 • Kurtarma Belgeleri, fotoğrafları, video müziklerini ve e-postaları kurtarın.
 • yazılım NTFS, FAT (12/16/32), exFAT, HFS, HFS + ‘yı geri kazanır
 • Silinen resimleri geri getirme
 • Silinen müzikleri geri getirme
 • Silinen dosyaları geri getirme
 • Silinen videoları geri getirme
 • Silinen Resim,video,mp3 ve aklınıza gelebilecek bir çok dosya formatını kurtarma

Recover My Files Professional Full İndir

Programı İndirmek İçin Tıkla

RAR Şifresi: keylerbenden.com

Yorumlar (3)

 1. Recover My Files Professional katılımsız Full deniyor fakat winrarın içi boş.

 2. Hizmet Şartlarımızı ihlal ettiği için maalesef bu öğeye erişemezsiniz. hatası çıkıyor sevgili kardeşim…..

Bir cevap yazın