Windows 7Windows İndir

Windows 7 ISO İndir MSDN Orijinal Güncel

Windows 7 ISO, Microsoft üzerinden orijinal Windows 7 ürün anahtarı kullanılarak indirilmiştir. İçerisinde herhangi bir güncelleme bulunmamaktadır.

Windows 7 Ultimate MSDN ISO

Windows 7 ISO; Microsoft tarafından dağıtılan, 2011 yılında piyasaya sürülmüş orijinal ISO kalıplarıdır. Orijinal Windows 7 Ürün Anahtarları kullanılarak resmi siteden indirilmiştir. Orijinal MSDN ISO olduğu için içerisinde herhangi bir güncelleme yoktur.

Hiçbir müdahaleye uğramamış ISO kalıplarıdır. Hiçbir ekleme veya çıkarma yapılmamıştır bu yüzden gönül rahatlığı ile indirip tertemiz bir format atabilirsiniz. Elinizde bulunan Orijinal Windows 7 Ürün anahtarını girerek etkinleştirme işlemi yapabilirsiniz.

Kurulum yaptıktan sonra internete bağladığınızda uzunca bir süre güncelleme yapılacaktır. Çünkü Windows 7 ISO dosyasına herhangi bir güncelleme entegre edilmemiştir. Sistem otomatik olarak güncelleme işlemi yapacak ve çok fazla zaman alacaktır bilginiz olsun.

Windows 7 ISO İndir

Windows 7 ISO Ultimate Sistem Gereksinimleri

  • 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci*
  • 1 gigabayt (GB) RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)
  • 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
  • WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı

Windows 7 ISO Hakkında Bilinmesi Gerekenler

MSDN delisi arkadaşlar için bu ISO dosyasını sunuyorum. Bildiğiniz üzere Windows 7 güncelleme desteği kesildi. Birçok program artık bu işletim sisteminde çalışmıyor. Ama ben eskiyi seviyorum ille de Windows 7 olsun diyorsanız gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Microsoft tarafından sadece ESU kaynaklı Update geliyor. Eğer sisteminizi güncellemek isterseniz Updatepack programını kullanarak en son güncellemeleri alabilirsiniz. Yeni sistemlere bu işletim sistemini kurmanızı pek fazla tavsiye etmem.

Windows 7 ISO dosyasına herhangi bir ekleme çıkarma yapılmadığı için içerisinde 3.0 driver desteği bulunmuyor. Buda demek oluyor ki USB 3.0 portuna takmış olduğunuz klavye veya fare kurulum aşamasında çalışmayacaktır.

Ya içerisine USB 3.0 driverlerini entegre etmelisiniz ya da 2.0 portunu kullanarak kuruluma devam etmelisiniz. Aksi taktirde problemler baş gösterecektir.

Windows 7 ISO İndir

Windows 7 Ultimate x64 ISO İndirmek İçin Tıkla Windows 7 Ultimate x86 ISO İndirmek İçin Tıkla
Rar Şifresi: keylerbenden.com

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.