Windows İndirWindows 11

Windows 11 ISO İndir Orijinal Güncel

Windows 11 ISO, temiz kurulum yapabileceğiniz orijinal ISO dosyalarıdır. Güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz.

Windows 11 ISO İndir

Windows 11, 5 Ekim 2021 itibariyle tamamen yasal bir şekilde piyasaya sunulmuş bir işletim sistemidir. Meraklıları için orijinal ISO dosyasını bırakıyorum. Şuan bilgisayarınıza bu ISO dosyasını kullanarak temiz bir kurulum yapabilirsiniz.

Bu ISO dosyası tamamen güvenilirdir. Microsoft’un orijinal sitesinden indirilmiş ISO kalıbıdır, demem o ki gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Windows 11 Ücretsiz mi?

Şuan Windows 11 ISO dosyaları Microsoft tarafından kullanıcılarına ücretsiz sunuluyor. Yani direk Microsoft’un sitesinden herhangi bir bedel ödemeden bu dosyalarını indirebiliyorsunuz. Sadece lisanslamak için bir lisans almanız gerekiyor. Lisanslamadan da ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz tabii ki.

Windows 10 Lisansı Windows 11’de de Geçerli mi ?

En çok merak edilen konulardan biri ise Windows 10 Lisans anahtarlarını Windows 11’de kullanabilecek mi mevzusudur. Bu konuda içiniz rahat olsun. Windows 10 için almış olduğunuz lisans anahtarlarını bu işletim sisteminde de kullanabileceksiniz.

Windows 11 ISO İndir
Windows 11 ISO İndir

Windows 10 mu, Windows 11 mi Kullanmalıyım?

İki işletim sistemini de yıllardır kullanmış biri olarak sizlere bir kaç tüyo vermem gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bazı kullanıcılar hala da Windows 10’dan memnun durumda. O yüzden hangi işletim sistemini kullanmanın daha yararlı olacağı konusunda kararsızlar.

Öncelikle şu uyarıyı yapmalıyım, eğer sistem gereksinimleriniz Windows 11 için uygun değilse kesinlikle kurmayın. Çünkü bu işletim sistemi yeni olduğu için sürekli güncelleme almaktadır. Bu güncellemeler minimum sistem gereksinimini karşılamayan bilgisayarlarda donma ve kasma yapmaktadır.

TPM ve sistem gereksinimlerini bypass edip sisteme kurulum yapan kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Ama altını çiziyorum dostlar bypass yaparak tam performans elde edemezsiniz. Sadece performansınızı kaybederek güncel bir işletim sistemi kullanmış olursunuz.

Bir çok güncellemede bilgisayarınıza tam anlamıyla gelmez. Bu yüzden eğer minimum sistem gereksinimleriniz karşılamıyorsa bu bağlamda Windows 10 kullanmanızı tavsiye ederim. Windows 10 şuan için gerçekten performanslı ve seri çalışmakta.

Ama sağlam bir bilgisayarınız varsa ve sistem gereksinimlerini karşılıyorsa kesinlikle Windows 11 kullanmanızı tavsiye ederim. Gerçekten estetik bir görünüme sahip. Performansı da harika diyebilirim. Kendinizi profesyonel hissettireceğine inanın.

Detaylı bir performans analizine gerek olmadığını düşünüyorum. Ama oyun oynuyorsanız en maksimum FPS’i hangi işletim sisteminde alabilirim diye düşünüyorsanız onun için daha detaylı bir analiz yapmanızda fayda var diyebilirim.

Windows 11 İSO İndir Orjinal Güncel

İndirmek İçin Tıklayın x64

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.