Windows İndirWindows 7

Windows 7 Ultimate ISO 64 Bit Ve 32 Bit İndir

Windows 7 iso 64 bit, tamamen orijinal iso kalıplarıdır. Bilgisayarınıza temiz bir format atmak için kullanabilirsiniz.

Windows 7 Ultimate 64 Bit ISO MSDN

Windows 7 ISO Orijinal dediğimiz zaman sizlere sunmamız gereken Microsoft’tun resmi sitesinden elde edilmiş ve içeriğinde hiç oynama yapılmamış ISO dosyalarıdır. Bizde tam olarak öyle yaptık. İnternette zor bulabileceğiniz Windows 7 Tüm Sürümler Orijinal ISO dosyalarını paylaştık. Windows 7 ISO dosyaları tamamen Microsoft’tan çıkma tertemiz el değmemiş Windows 7 ISO dosyalarıdır.

Diğer internet sitelerinde bulunan işletim sistemlerine pek güvenmeyin. Çünkü Windowslar özelleştirilebilir ISO kalıplarıyla sunuluyor. Windows kalıplarını sunan siteler kalıpların içerisine keylogger, trojen vb. zararlı yazılımlar koyabilir. Herhangi belirgin bir site yok. Sadece internet sitelerine fazla güvenmeyin derim.

Vermiş olduğum Windows 7 ISO kalıplarının hash değerlerini kontrol edip orijinal olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Benim paylaşmış olduğum ISO kalıplarına güvenebilirsiniz tertemiz isolardır. Dediğim gibi eğer güven sıkıntısı yaşarsanız hash değerlerini kontrol edebilirsiniz. 64 bit ve 32 bit olmak üzere 2 kalıp paylaştım. Sisteminize uygun olan Windows 7 ISO dosyasını indirin ve bilgisayarınıza temiz bir format çekin.

Windows 7 Ultimate ISO Güncel mi?

Windows’u yüklediğiniz zaman güncel olarak gelmeyecektir. Çünkü içerisine herhangi bir güncelleme paketi eklenmemiştir. Dosyalara hiç dokunulmadığı için güncellemeyi sistemi kurduğunuzda kendiniz yapmanız gerekir. Hiç güncelleme yapılmadığı için güncellemeler birikmiş olacaktır. Bu durumda güncelleme yaparken hayli fazla zaman alacaktır bilginize.

Windows 7 ISO İndir
Windows 7 Ultimate ISO

Windows 7 Ultimate ISO Yazdırmak İçin Hangi Programı Kullanmalıyım?

Windows 7 Ultimate ISO dosyasını yazdırmak için Rufus programını öneririm. En az 8GB flash bellek kullanmalısınız. ISO dosyalarının boyutu yaklaşık 5GB boyutundadır. Fakat dosyaların yazdırılma işleminden sonra boyutu artacaktır. Çünkü ISO formatı aynı zamanda bir sıkıştırma formatıdır.

Hatasız bir format atmak istiyorsanız en az 8GB flash bellek kullanmanızı tavsiye ederim.

Windows 7 Ultimate Etkinleştirme

Ben kalkıp da diğer siteler gibi şu programla etkinleştirin diye bir tavsiye vermeyeceğim. Çünkü herhangi bir program ile Windows 7 Ultimate Etkinleştirme işlemi yapmanız bilgisayarınızın performansını düşürür. Ve etkinleştirme programları güvenilir olmadığından bilgisayarınıza virüs girme olasılığı çok yüksek.

Sitemizi güncel olarak takip edin. Yakın zamanda Windows 7 Ultimate lisans keylerinin siteye eklendiği göreceksiniz. Bu süre zarfı içerisinde bana mail yolu ile ulaşırsanız lisans key verebilirim.

Windows 7 Ultimate Sistem Gereksinimleri

 • 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci*
 • 1 gigabayt (GB) RAM (32-bit) veya 2 GB RAM (64-bit)
 • 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı
 • WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı

Windows 7 Ultimate İso – Bilinmesi Gerekenler

 • Microsoft sitesinden orjinal Windows 7 lisans key girilerek indirilmiştir
 • Dosyalara şüphe ile yaklaşıyorsan hiç indirmeyle uğraşma
 • Microsoft tarafından 2011 yılında sunulan orijinal sistemdir
 • Herhangi bir ekleme yada çıkarma işlemi yapılmamıştır
 • Orjinal Windows 7 key kullanarak etkinleştirebilirsiniz
 • Herhangi bir güncelleme entegre edilmemiştir

Windows 7 ISO İndir

Windows 7 Ultimate x64 ISO İndirmek İçin Tıkla Windows 7 Ultimate x86 ISO İndirmek İçin Tıkla
Rar Şifresi: keylerbenden.com

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

15 Yorum

 1. Abi windows 7 ultımate lisans keyleri paylaşa bilirmisin bide abi siteye kayıt olamadım onu biraz daha basit yaparsanız mutlu olurum saygılar.

  1. Lisans keyler geliyor kardeşim merak etme. Site tamamen yenilendiği için kayıt olma özelliğini yeniden düzenlemekteyim. Kısa zaman içerisinde bütün özellikler eklenecek. Takipte kal lisans keyler de gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.