Wise Care 365 Pro Key 2023
Wise Care 365 Full
0

Wise Care 365 Pro Key

Wise Care 365 Pro Key, programı sınırsız kullanmanızı sağlayan bir lisanstır. Aşağıda lisanslı kurulum dosyasını paylaştım. İndirip kurduğunuzda direk PRO sürümünde yüklenmektedir. Kesinlikle herhangi bir zararlı yazılım içermez. Wise Care 365 firmasının dağıtmış olduğu ücretsiz PRO sürümdür.

Wise Care 365 Pro Nedir?

Wise Care 365 Pro, bilgisayar hızlandırmak adına tasarlanmış mükemmel bir programdır. Bilgisayarınızdaki çöp dosyaları temizleyerek derin bir nefes almasını sağlar. Bilgisayarınızı yavaşlatan etkenleri optimize ederek sisteminizi hızlandırır. Wise Care 365 Proçok hafif bir program olmasının yanında kullanımı da çok kolay olan bir programdır.

Ram’e binen yükü hafifletebilmeniz için masa üstüne kısayol dahi eklemekte. Arka planda çalışan programlar sisteminizi oldukça yavaşlatır. Wise Care 365 Pro sayesinde masa üstüne gelen kısayol tuşu ile Ram’e binen yükü anında hafifletebileceksiniz. İçerisinde bir çok temizleme aracı bulundurmaktadır.

Bu araçlardan bir kaçı kayıt defteri temizleyici, önbellek ve geçmiş temizleyici, gereksiz yazılım dosyaları temizleyicidir. Bunları programı kullanmaya başladıktan sonra sık sık kullanacaksınız. Sisteminizi öylesine rahatlatacak ki bu durumu gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz. Bilgisayarınızın açılışını dahi hızlandırabilen bu program sayesinde hızlı bir bilgisayar kullanabileceksiniz.

Bünyesinde bu kadar çok yazılımı bulundurup bu kadar hafif boyutlu olması gerçekten cezbedici bir özellik. Bilgisayarınızı yormadan çalışan, yoran programlara da engel olan mükemmel bir yazılım. Optimizasyon ve temizlik programı olarak kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Wise Care 365 Full İndir
Wise Care 365 Full

Wise Care 365 Pro’yu Kullanmalı mıyım?

Wise Care 365 Pro, her bilgisayarda bulunması gereken optimizasyon programlarından bir tanesidir. Alternatif programlar fazlaca bulunmaktadır. Fakat diğer programlar karışık bir yapıda olduğu için bu programı kullanmanız tavsiyemdir.

Optimizasyon için sadece bu programı kullanmanız yeterlidir. Bunun yanında alternatif bir program kullanmanız gerekmez.

Wise Care 365 Pro Özellikleri

  • Sistem optimizasyonu yaparak bilgisayarınızı temizler
  • Bilgisayarda bulunan gereksiz, çöp dosyaları temizler
  • Sildiğinizi sandığınız bütün dosyaları tek ile geri dönüştürülmemek üzere siler
  • Sistemin yükünü azaltarak hızlandırır
  • Ağ problemleri olan interneti hızlandırır
  • Başlangıçta aktif olan uygulamaları devre dışı bırakmanızı sağlar
  • Kayıt defterindeki gereksiz girdi-çıktıları temizler
  • Parçalanan diski birleştirerek bilgisayarınızı hızlandırır
  • Silinmeyen inatçı dosyaları anında silmenizi sağlar

Ve daha fazlası…

Wise Care 365 Pro License Key

Programı İndirmek İçin Tıkla