Keyler Benden - Bedava Lisans Key » İşletim Sistemi Keyleri » Windows 10 Keyleri » Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava 2022

Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava 2022

İşletim Sistemi Keyleri / Windows 10 Keyleri   27-08-2022, 20:48   omerbozdi   5 256
Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava


Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava 2022


Windows 10 Ürün Anahtarı BedavaWindows 10 Pro Ürün Anahtarı Nedir?


Windows 10 pro ürün anahtarı, bilgisayarınızda kurulu olan Windows 10 işletim sistemini etkinleştirmeniz için gerekli olan bir koddur. Bu kod internet üzerinde binlerce liralara satılmaktadır. Haliyle insanlar bu kadar para vermek istemedikleri için Windows 10 pro ürün anahtarı arayışı içerisine girerler.


Biz bu arayışa giren kardeşlerimiz için sıkı çalışıp Windows 10 pro ürün anahtarı bularak bu makalede yayınlamaya çalışıyoruz. İnternet üzerinde gördüğünüz bir çok Windows 10 pro ürün anahtarı sallamasyon olarak yazılmıştır. İnsanlar kendi kafalarına göre bir kaç tuşa basıp sonra da ihtiyacı olan arkadaşlarımıza Windows 10 pro ürün anahtarı diye yutturmaya çalışıyorlar.


Biz böyle aldatmacayı kesinlikle yapmadık ve yapmayacağız. Bu sitede paylaşılan lisans anahtarı çeşitli kaynaklar tarafından araştırılmış ve bulunmuş lisans anahtarlarıdır. Bu lisans anahtarları çok fazla kullanıldığında sistem bunu fark ediyor ve güvenlik amacıyla lisans anahtarlarını blokluyor. Yani demem o ki Windows 10 pro ürün anahtarı çalışmadıysa eğer endişe etmenize gerek yok. Bir sonraki güncellemeyi bekleyin.


Windows 10 pro ürün anahtarı bulmak aşırı derecede zordur fakat patlaması çok kolaydır. Bu da bizi biraz yoruyor açıkçası. Çok fazla kaynak gezerek bulduğumuz Windows 10 pro ürün anahtarı bir günde hiç oluyor. Bu yüzden eğer ihtiyacınız yoksa rica ediyorum lisans anahtarlarını kullanmayın.


Bu internet camiasında bir çok insanın bu lisans anahtarlarını alabilecek maddi durumu yok. Bizde buna istinaden çalışmaya özen gösteriyoruz. Paylaşmış olduğumuz Windows 10 pro ürün anahtarı sadece ihtiyacı olanlar kullanırsa hem lisanslar erken patlamamış olur hem de ihtiyacı olanlar yararlanmış olur.Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Ne İşe Yarar?


Windows 10 pro ürün anahtarı, bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz Windows 10 işletim sisteminin orjinal olduğunu doğrulamanızı sağlar. Eğer orjinal olduğunu doğrulamazsanız bazı özelliklerden mahrum kalırsınız. Bunun yanında ekranınızın sağ alt kısmında "Windows'u Etkinleştir" yazısı çıkar.


Bu yazı siz Windows 10 etkinleştirme işlemi yapmadığınız sürece orada kalır. Etkinleştirme işlemi yapabilmeniz için içe Windows 10 lisans anahtarına ihtiyaç vardır. Windows 10 pro ürün anahtarı Microsoft tarafından sağlanmaktadır ve ücretlidir. Bizim dağıttığımız lisans anahtarı da ücretle alınıp sizlere ücretsiz dağıtılan lisans anahtarlarıdır.Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Yerine KMSpico Kullanmak Zararlı mı?


Bu konu neredeyse bütün Windows 10 kullanıcılarının aklına oturan ama bir türlü açıklığa kavuşamayan bir konudur. Windows 10 etkinleştirme işlemi için kesinlikle KMSpico kullanmayınız. Önceden KMSpico yazılımı bir çok bilgisayarı aynı anda etkinleştirmek için kullanılan bir yasal yazılımdı. Fakat yazılım satıldıktan sonra eski halinden eser kalmadı.


Önceden KMSpico sunucuları vardı. Bu sunuculara orjinal Windows 10 pro ürün anahtarı eklenirdi. KMSpico programı sayesinde de bu lisans anahtarlar kullanılarak bir çok bilgisayar aynı anda etkinleştirilebilirdi. Fakat şuan programın anlattığım konuyla uzaktan yakından alakası yok.


Şimdiki KMSpico kesinlikle bilgisayarınıza etkinleştirme işlemi yapmıyor. Bilgisayarınızda barındırılan etkinleştirme dosyalarını değiştirerek sanki etkinleştirilmiş gibi gösteriyor. Bu işlemse bilgisayarınızı fazlasıyla tehlikeye atıyor. Programı kaldırmadığınız sürece arka planda sürekli aktif olarak çalışıyor.


Bir müddet sonra bilgisayarınızı çöplüğe çevirebilir. Bunun gibi zararlı yazılımlar kullanmak yerine bizim bu makalede ücretsiz paylaştığımız Windows 10 pro ürün anahtarı kullanarak etkinleştirme işlemi yapın. Hem yasal bir işlem olacak hem de herhangi bir zararı olmayacak.Windows 10 Lisans Anahtarı


Windows 10 Ürün Anahtarı Girin


Windows 10 Ürün Anahtarı 2022


Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava

2PBNR-R2VV7-Q7X4T-BJJB6-J2QGT
4DG4D-NVTBG-77HG7-RYR73-BG9TT
N98PX-F296P-R7VBB-FKWW8-CPQGY
G2JNP-QDTK8-DPQP3-W9G28-7FR9G
W7NY9-3XQHW-FVXM4-HPH2X-7XMP6
ND78C-BR62X-KH2PK-847KW-33WXG


Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Alternatif

NDG7M-TXJQC-HD2FM-6WFDC-XTPKG
Q7D6N-4KY24-BW4FH-WJ72D-MDWXG
9NPFF-CMXRV-HYRGT-QC6MG-683GT
Geri Git
Avatar
  • Gönderen: eyup
  • Grubu: Ziyaretçi
1

Selamun aleykum reis; win 10 pro keyler çalışmıyor.El atabilirmisin

s.a reis win 10 pro keyler çalışmadı; el atabilirmisiniz.

Cevapla   
Avatar
  • Gönderen: Rahmi
  • Grubu: Ziyaretçi
2

Hiçbiri çalışmadı :(

Cevapla   
Avatar
3

Windows10 Enterprise LTSC için kod var mı ? 

Cevapla   
Avatar
  • Gönderen: nesib
  • Grubu: Ziyaretçi
4

reis bmende d ekod iwlemedi


Cevapla   
Avatar
5

Alıntı: eyup

Selamun aleykum reis; win 10 pro keyler çalışmıyor.El atabilirmisin

s.a reis win 10 pro keyler çalışmadı; el atabilirmisiniz.


Lisans key bulunduğu anda güncelleme yapılacaktır.

Cevapla   
Adınız:*
E-Mail:*