Kostenlose LizenzenWindows 11Windows-Download

Windows 11 ISO-Download Original aktualisiert

Windows 11 ISO, temiz kurulum yapabileceğiniz orjinal Windows 11 ISO dosyalarıdır. Windows 11 5 Ekim 2021 itibariyle tamamen yasal bir şekilde piyasaya sunulmuş bir işletim sistemidir. Meraklıları için orijinal ISO dosyasını bırakıyorum. Şuan bilgisayarınıza bu ISO dosyasını kullanarak temiz bir kurulum yapabilirsiniz. Bu ISO dosyası tamamen güvenilirdir. Microsoft’un orijinal sitesinden indirilmiş ISO kalıbıdır, demem o ki gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Windows 11 ISO İndir

Windows 11 daha önce önizleme sürümü ile karşımıza çıkmıştı. Bu yüzden işletim sisteminin her şeyine neredeyse hakimiz. İlerleyen zamanlarda hız testleri yaparak sizlere veriler sunacağım. Şuan ben Windows 10 kullanmaktayım, ilerleyen günlerde Windows 11 işletim sistemine geçince deneyimlerimi paylaşacağım.

Windows 11 Ücretsiz mi?

Gegenwärtig Windows 11 ISO dosyaları Microsoft tarafından kullanıcılarına ücretsiz sunuluyor. Yani direk Microsoft’un sitesinden herhangi bir bedel ödemeden Windows 11 ISO dosyalarını indirebiliyorsunuz. Sadece lisanslamak için bir lisans almanız gerekiyor. Lisanslamadan da ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz tabii ki.

Windows 10 Lisansı Windows 11’de de Geçerli mi ?

En çok merak edilen konulardan biri ise Windows 10 Lisans anahtarlarını Windows 11’de kullanabilecek mi mevzusudur. Bu konuda içiniz rahat olsun. Windows 10 için almış olduğunuz lisans anahtarlarını Windows 11 işletim sisteminde de kullanabileceksiniz. Windows 11 için ayrı bir lisans almanıza gerek kalmayacak. Eski orijinal lisans keyinizi kullanarak Windows 11’i etkinleştirebilirsiniz.

Windows 11 ISO İndir
Windows 11 ISO İndir

Windows 11 İSO İndir Orjinal Güncel

Windows 11 İndirmek İçin Tıklayın x64

Leiten Sie die aktuelle URL um

Seien Sie nicht egoistisch im Wissen, damit es in Hülle und Fülle zurückkommt.

Instagram

Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar abzugeben.

Meinen Namen, meine E-Mail-Adresse und meine Website in diesem Browser für die nächste Kommentierung speichern. In Verbindung stehende Artikel

Schreiben Sie einen Kommentar zu %s
Antworten abbrechen
Überprüfen Sie auch
de_DE_formalDeutsch (Sie)

Primäre Seitenleiste

Bitte UNTERSTÜTZEN SIE UNS, indem Sie den Werbeblocker deaktivieren.