BilgiNasıl YapılırSosyal Medya

Instagram Gizli Hesap Görme 2023! Gizli Profile Bakma

Instagram Gizli Hesap Görme, Instagram Gizli Profil Görme, Instagram Kapalı Profil Görme, Instagram Gizli Profile Bakma, Instagram Gizli Profil Göster gibi aramalarınıza derman olacak bir içeriğe hoşgeldiniz efendim.

Instagram Gizli Hesap Görme

Belki de hayatınız boyunca görmüş olduğunuz en iyi siteyi sizlere tanıtacağım. Herkesin aklında instagram gizli hesapları görebilir miyiz sorusu var. Bu soruya kesin ve net bir şekilde cevap verebilirim ki evet görebilirsiniz hem de çok ama çok basit bir yöntem ile. Eminim bu makaleden sonra benim duacım olacaksınız duacım. Siteyi bizzat kendim denedim ve çalışıyor.

Instagram Gizli Hesap Görme Sitesi Nasıl Çalışıyor ?

Bu konuda kimse tam bilgi sahibi değil. Fakat instagram gizli hesap görme sitelerinin çalışma mantığını tahmin edebiliyoruz. Çalışma mantığına gelecek olursak, siz herhangi profili gizli bir kullanıcı hedef aldınız diyelim. Sizin hesabınızdan takip edilmediği için profili göremiyorsunuz hâliyle. Burada hedef aldığınız kullanıcının takipçileri devreye giriyor aslında.

Hedef aldığınız kişinin takipçilerinden en az biri aşağıda paylaşacağım siteyi kullanıyorsa o kullanıcının hesabı üzerinden sizin hedef aldığınız kişinin hesabını gösteriyor. Çok basit mantık aslında. Yani instagram gizli hesapları görme sitesine aslında çok fazla instagram hesabı bağlı. Bu bağlı olan hesaplar arasında geçiş yaparak hangi hesap sizin hedef aldığınız kişiyi takip ediyorsa o kişinin hesabına anlık giriş sağlıyor. Ardından giriş yapılan hesap üzerinden sizin hedef aldığınız kullanıcının profiline erişiliyor.

Bu bir teoridir dostlar, herhangi bir kanıtı yoktur. Sadece sitenin çalışma mantığını tahmin etmeye çalıştık. Ama büyük ihtimalle böyle çalışıyordur. Bunun aksi bir durum olsa instagram bu açığı çoktan kapatırdı. Çünkü gizlilik denen bir şey kalmıyor. Instagram gizli profil görme sitesini kötü yönde kullanmayınız. Eğer kötü yönde kullanırsanız bundan keylerbenden.com sorumlu değildir. Bu makalede sadece meraklılarına konuyu anlatıyor olacağım. Aksi bir durumdan bu site sorumlu tutulamaz.

Instagram Gizli Hesap Görme Her Zaman Çalışıyor mu ?

Bu konuya değinmeden siteden bahsetmek istemedim. Instagram Gizli Hesap Görme sitesini ilk keşfettiğim zaman ne yalan söyleyeyim bir kaç kişiyi stalklamaya başladım. 3 tane aktif hesap denedim ve bu hesaplardan 2 tanesinin profilini gösterdi. Demem o ki her hesapta bu siteyi aktif olarak kullanamıyorsunuz. Her profili göstermiyor ama denemekte fayda var.

İlk denediğimde tek attım ve inanılmaz sevindim diyebilirim. İlerleyen zamanlarda çok daha fazla hesap deneyerek ve sitenin çalışma mantığını daha detaylı öğrenerek bu makaleyi güncelleyeceğimden emin olabilirsiniz.

Postegro & Lili Sitesini Kullanarak İnstagram Gizli Profili Görme

Bu siteyi kullanmayan muhakkak yoktur. Fakat kullanıcıların en büyük şikayeti son zamanlarda siteye erişememeleri. Bunun nedeni ise bu işlemin yasal olmamasından kaynaklı. Yani anlayacağınız gibi profili gizli bir instagram hesabının gizliliğini ortadan kaldırıp hesabına erişmek yasal bir işlem değil.

Bu durumdan kaynaklık olarak Postegro & Lili sitesine erişim engelleniyor. Erişim engellenmesi demek bizim siteye erişemeyecek olmamız demek değildir. Tabi ki bununda bir hâl çaresi var. Siteye girmeden VPN kullanmak olacaktır. Çünkü bazı ülkelerde bu tür işlemler yasak değil. VPN aracılığıyla başka ülkelere bağlanıp Postegro & Lili sitesine erişmek mümkün.

İnstagram Gizli Profil Görme Sitesi
İnstagram Gizli Profil Görme Sitesi
UYARI: Giriş yaparken kullanacağınız hesap fake ve kullanmadığınız bir hesap olsun. Siteye hiçbir zaman %100 güvenmeyin. Kendi hesabınızla sakın giriş yapmayın. Hesabınız yarın bir gün çalınabilir.
2.UYARI: Bu işlem yasal bir işlem olmadığı için bir çok ülkede yasaklanmış durumda. Bu yüzden siteye erişebilmeniz için VPN programı kullanmanız gerekmektedir.(Öneri olarak 1.1.1.1 isimli vpn programı verilebilir.)
  • İlk önce yapmanız gereken VPN programını açıp bağlantı yapmanızdır
  • Ardından buraya tıklayarak Postegro & Lili sitesine gidin
  • Fake veya kullanmadığınız bir instagram hesabınızla giriş yapın
  • Profilini görmek istediğiniz kullanıcın kullanıcı adını yazarak profile bakın

Programsız İnstagram Gizli Profili Görme

UYARI: Giriş yaparken kullanacağınız hesap fake ve kullanmadığınız bir hesap olsun. Siteye hiçbir zaman %100 güvenmeyin. Kendi hesabınızla sakın giriş yapmayın. Hesabınız yarın bir gün çalınabilir.
2.UYARI: Bu işlem yasal bir işlem olmadığı için bir çok ülkede yasaklanmış durumda. Bu yüzden siteye erişebilmeniz için VPN programı kullanmanız gerekmektedir.(Öneri olarak 1.1.1.1 isimli vpn programı verilebilir.)
İnstagram Gizli Profil Görme Sitesi
İnstagram Gizli Profil Görme Sitesi
  • İlk önce buraya tıklayarak bestwhozi sitesine gidin.
  • Fake bir hesap ile siteye giriş yapın.
  • Ardından “View Private Accounts” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan arama çubuğuna gizli profilini görmek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazın.
  • Altta kullanıcının profilleri çıkacak doğru profilinin üzerine tıklayın ve işte bu kadar basit.

Sitenin günlük sayamadım ama 10 hesaba bakma limiti falan var. Eğer daha fazla limit isterseniz farklı hesapla giriş yapmanızı istiyor. Bu yüzden bu limiti boşa harcamayın. Gerçekten merak ettiğiniz kişilerin profillerine bakın.

Instagram Gizli Hesap Story Görme

Üstte anlatmış olduğum Programsız İnstagram Gizli Profili görme yönteminde aslında gizli hesabın hikayelerine de bakabiliyorsunuz. Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra girdiğiniz profilde eğer hikaye paylaşılmışsa profil resminin üzerine tıklayarak gizli hesabın hikayelerine bakabiliyorsunuz.

Instagram Gizli Profile Bakmak İstiyorum, Karşı Taraf Anlar Mı?

Bu konu hakkında içiniz rahat olsun. Gizli profillere baktığınız zaman karşı taraf bunu hiçbir şekilde anlamayacaktır. Zaten anlasa ne olacak giriş yaptığınız hesap fake hesap sonuçta. Ama herhangi bir bildirim gitmiyor ve haliyle profiline kimin baktığını da göremiyor.

Fakat mantıken kendi hesabınızla kişinin profiline erişemiyorsunuz. Yani bir başkasının hesabı üzerinden gizli hesaba bakıyorsunuz. Eğer storylere baktığınız zaman bu belli oluyorsa doğal olarak kendi hesabınız değil farklı hesap gözükecektir. Böylelikle kendi hesabınızı ifşa etmemiş olacaksınız. Kaldı ki sisteme kendi hesabınızla da giriş yapmıyorsunuz.

Fake oluşturmuş olduğunuz bir hesapla giriş yapmanız gerektiğini söylemiştik. Eğer karşı taraf görürse yine sizin fake hesabınızı görmüş olacak. Yani çok fazla karşı taraf görür mü diye dert etmeyin. Defalarca kullanmama rağmen ben herhangi bir problem yaşamadım.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.