Free LicensesAcceleration Programs

Wise Registry Cleaner v11.02 Pro License Key 2023

Wise Registry Cleaner PRO, bilgisayarınızı hızlandırmanız için tasarlanmış çok hafif bir programdır. Hızlandırma programları yapımcılarının en iyilerinden olanların ortaya koyduğu güzel bir programdır. Son derece pratik ve seri çalışmaktadır. Kullanımı kolay olması sebebiyle bir çok insan tarafından vazgeçilemez bir program haline gelmiştir.

Wise Registry Cleaner PRO Nedir?

Aslında Wise program firmasının zaten Wise Care diye bir bilgisayar hızlandırma programı mevcut. O programın içerisindeki kayıt defteri temizleme ve açılış hızlandırma gibi bazı fonksiyonları alıp bir program oluşturmuşlar. Bu programın içerisinde kayıt defteri temizleme ve açılış hızlandırma özelliği mevcut. Wise Registry Cleaner programı aslında diğer programlara destek amacıyla kullanılması gerekir.

Kendi başına tam anlamıyla bilgisayarınıza hız sağlamaz. Sadece bilgisayarınızı yavaşlatan kayıt defteri hatalarını bertaraf eder. Diğer hızlandırma programlarıyla kullanılması tavsiyemdir. Aksi taktirde sadece bu programı kullanarak bilgisayarınızın üst düzey hızlanmasını beklemeyin.

Wise Registry Cleaner, yukarıdaki özelliklerin haricinde kayıt defteri birleştirme işlemi de yapar. Yüklediğiniz yazılımlar kayıt defterinize yük bindirir ve parçalanmasına neden olur. Bu problem, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Kayıt defteri birleştirme işlemi yaparak bu problemi de başınızdan atabilirsiniz.

Wise Registry Cleaner PRO Full Özellikleri

  • Kayıt Defteri Onarma
  • Kayıt Defteri Temizleme
  • Kayıt Defteri Birleştirme
  • Açılış – Kapanış Hızlandırma
Wise Registry Cleaner PRO
Wise Registry Cleaner PRO

Wise Registry Cleaner PRO Full İndir

Click to Download Program
You do not need to do any licensing. When you install the program, it will be automatically licensed.

Ömer Bozdi

Don't be selfish with knowledge so that it multiplies.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
en_USEnglish

Adblock Detected

Please SUPPORT us by turning off the Ad Blocker.