BilgisayarOffice ProgramlarıProgramlar

Microsoft Office Ücretsiz Orijinal İso İndir 2024

Microsof Office indirme linklerini sizlerle paylaşıyorum. Hepsi orijinal sitenin linkleridir. Tek tıklamayla Microsof Office indirebilirsiniz.

Microsof Office Nedir?

Hayatımızı kolaylaştıran bazı yazılımlar vardır bunlardan biri ve en başta gelen programlar arasında yer alan Microsoft Office programıdır. Microsof Office kendi bünyesinde Word, Excel, Powepoint, OneDrive, SharePoint, Outlook, Microsoft Teams gibi bir çok hayat kurtaran yazılım barındırır. Kurumsal firmalarda çok fazlaca kullanılan Microsoft Office yazılımları çok fazla rağbet görmektedir.

Rağbet gören programlar olması münasebetiyle bir çok internet sitesinde Microsoft Office indirme linkleri görebilirsiniz. Fakat bu linkler ne kadar güvenli, indirdiğiniz dosyalar ne kadar güvenli? Microsoft Office yükleyelim derken bilgisayarımızı virüs torbasına mı çeviriyoruz acaba? Bu soruların yanıtını aslında direk orijinal Microsoft Office iso dosyasını indirerek verebiliriz.

Başka sitelerden indirmek yerine direk Microsoft Office sitesinden indirerek kendimizi güvence altına almış oluruz. Bu gün sizlere Microsoft Office indirebilmeniz için orijinal iso kalıplarını orjinal sitesinden indirebileceğiniz linkler vereceğim. Bunun yanında sizlerle birlikle kurulum gerçekleştireceğiz.

Hangi Microsoft Office Sürümünü Kullanmalıyız ?

Öncelikle şunu söylemeliyim her istediğinizi her sürümde yapabilmeniz mümkün. Çok fazla kurumsal bir işle ilgilenmiyorsanız şayet sizler için Microsof Office‘nin her sürümü uygundur. İstediğiniz herhangi bir sürümü kurup kullanabilirsiniz. Hatta sizlere tavsiyem Microsoft Office Pro Plus 2016 kullanmanız olacaktır. Çok stabil çalışan ve lisansı kolay bulunan bir sürümdür.

Office kullanmak isteyen insanlar araştırma yaptıkları zaman Office 365 mi yoksa diğer sürümler mi kullanılmalı diye düşünce karmaşıklığına düşüyorlar. Genel bağlamda ev kullanıcısıysanız, ofis çalışanıysanız Office 365 kullanmanıza gerek yoktur. Bunun yerine Microsoft Office Pro Plus 2016 kullanabilirsiniz.

Microsoft Office Sürümleri Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Office 365 alırsanız her platformda kullanabilmeniz mümkün olur. Aile bireyleriniz ile dahi paylaşarak onlarında Office 365 kullanmasını sağlayabilirsiniz. Teknik destek alabilir ve güncelleştirmeleri otomatik olarak alabilirsiniz. Ayrıca sizlere depolama alanı da sunar. Diğer Office sürümlerinde bunları göremezsiniz. Bunu daha iyi anlayabilmeniz adına sizlere tablo sunayım.

Tek seferlik satın alma
(Örnek: Office Ev ve Öğrenci 2019)
Microsoft 365 aboneliği
(Örnek: Microsoft 365 Aile*)
ÜcretBir kerelik ücret ödersiniz.Küçük bir aylık ücret ödeyebilir veya tüm yıl için ödeme yaparak tasarruf edebilirsiniz.
Office uygulamalarıDahilExcel, Word ve PowerPoint gibi Office uygulamalarını edinin.DahilExcel, Word, PowerPoint ve Outlook gibi Office uygulamalarının en son sürümüne sahip olursunuz. Her zaman en son özellikleri, yeni araçları, güvenlik güncelleştirmelerini ve hatta düzeltmelerini alırsınız. PC kullanıcıları ayrıca Access ve Publisher’a da sahip olur.
Özellik güncelleştirmeleriDahil değilGüvenlik güncelleştirmeleri dahildir, ancak yeni özellikler sunulmaz. Ana sürümlerde yapılan yükseltmeler dahil değildir.DahilOffice sürümünüz sürekli olarak geliştirilir. En son özelliklerin ve güncelleştirmelerin tamamının yanı sıra güvenlik güncelleştirmelerini ve hata düzeltmelerini alırsınız.
Office’i birden fazla bilgisayara (Mac veya PC) yüklemeDahil değilTek seferlik satın almalar PC ya da Mac’te bir kez yüklenebilir.DahilMicrosoft 365 Aile ile tüm cihazlarınıza Microsoft 365 yükleyebilir ve aynı anda beş cihazda oturum açabilirsiniz. Başka bir deyişle nerede veya hangi cihazda olursanız olun Office’i kullanabilirsiniz. Bu cihazlara PC, Mac, tablet ve telefon dahildir. Aboneliğinizi en fazla beş diğer kişiyle paylaşabilirsiniz.
Tablet ve telefonlar için gelişmiş özelliklerDahil değilMobil uygulamaları ücretsiz olarak yükleyin ve 10,1 inçten küçük olan tabletlerde ve telefonlarda temel düzenleme özelliklerini elde edin.DahilMobil uygulamaları ücretsiz olarak yükleyerek cihazınızdan Office uygulamalarında oturum açtığınızda ek özelliklerden yararlanabilirsiniz.
Daha fazla çevrimiçi depolama alanıDahil değilDahil değildir.DahilDosyalarınızı bulutta güvenli bir şekilde depolayabilir ve bunlara her yerden erişebilirsiniz. Kendiniz dahil 6 kullanıcıya kadar, kullanıcı başına 1 TB OneDrive bulut depolama alanı elde edin. (Microsoft 365 Aile).
Teknik destek dahildir.Dahil değilİlk teknik destek yalnızca yüklemeyi kapsar.DahilTeknik sorunlarla ilgili yardım veya abonelik ve fatura desteği için, aboneliğiniz boyunca hiçbir ek ücret ödemeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

* Bu Microsoft 365 aboneliği yalnızca ev veya bireysel kullanıma yöneliktir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak Microsoft’un kendi sitesine gidebilirsiniz.

MS Office 2016, Office 2019 ve Office 365 ISO Doğrudan indir

Microsoft Office 365 ISO / IMG Dosyası indir

Office 365 Home Premium (3,3 GB) Office 365 Professional Plus (3,3 GB) Office 365 Business (3,3 GB)

Microsoft Office 2019 ISO / IMG Dosyası indir

Ofis 2019 ProPlus (3,3 GB) Office 2019 Projesi Pro (3,3 GB) Office 2019 Visio Pro (3,3 GB)

Microsoft Office 2016 ISO / IMG Dosyası indir

Ofis 2016 Ev ve Öğrenci (4.13 GB) Office 2016 Ev ve İş (4.13 GB) Office 2016 Professional (4.13 GB) Office 2016 Professional Plus (4.05 GB)

Bireysel Microsoft Office 2016 Ürünlerini indir

Microsoft Word 2016 (4.13 GB) Microsoft Excel 2016 (4.13 GB) Microsoft PowerPoint 2016 (4.13 GB) Microsoft Outlook 2016 (4.13 GB) Microsoft Access 2016 (4.13 GB) Microsoft Publisher 2016 (4.13 GB) Microsoft Visio 2016 (Standart) (4.13 GB) Microsoft Visio 2016 (Profesyonel) (4.13 GB) Microsoft Project 2016 (Standart) (4.13 GB) Microsoft Project 2016 (Profesyonel) (4.13 GB)

Microsoft Office Kurulum

İlk başta kendinize yukarıdan uygun olan bir sürümü belirleyin. Ardından indirin. Eğer Windows 10 kullanıyorsanız indirmiş olduğunuz dosyayı açmak için herhangi bir programa ihtiyacınız olmayacaktır. Fakat Windows 10 haricinde başka bir işletim sistemi kullanıyorsanız herhangi bir sıkıştırılmış dosya açma yazılımına ihtiyacınız olacaktır. (Winrar gibi)

Microsoft Office ISO Kurulum
Microsoft Office ISO Kurulum
  • İndirdiğiniz dosyayı açın, (Eğer Windows 10 kullanıyorsanız direk çift tıklayarak içerisine girebilirsiniz. Eğer farklı bir işletim sistemi kullanıyorsanız bilgisayarınızda .rar programı yüklü olması gerekir. Eğer yüklü ise dosyaya sağ tıklayarak klasöre çıkart yazısına tıklayın.)
  • ISO dosyasını açtıktan sonra “Setup.exe” dosyasına çift tıklayın,
  • Direk kurulum işlemi başlayacaktır. Burada tek yapmanız gereken şey beklemek olacaktır,
  • Microsoft Office programının yüklendiğini başlat menüsüne bakarak anlayabilirsiniz.

Microsoft Office Etkinleştirme

Programı indirip kurduğunuzda sizden belli bir müddet sonra lisans anahtarı isteyecektir. Microsoft Office Etkinleştirme yapabilmek için buraya tıklayarak Office 2016 Etkinleştirme Ücretsiz 2023 makalemi okuyabilirsiniz.

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.