Iobit Start Menu 8 v6 Pro License Key
1

IObit Start Menu 8 License Key

IObit Start Menu 8 License Key, programı etkinleştirmek ve bütün özelliklerini kullanabilmek için üretilmiş bir eşantiyon lisanstır. Bu sayede lisans bitimine kadar programı ücretsiz olarak PRO sürümünde kullanabilirsiniz.

Start Menu 8 Pro Nedir ?

Start Menu 8 Pro, hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın başlat menüsünü kendinize göre özelleştirebileceğiniz bir programdır. Bildiğiniz üzere severek kullandığımız Windows 7 hayatımızdan yavaş yavaş çıkmaya başladı. Fakat Windows 7 başlat menüsüne çok alışmıştık. Baktığımız zaman yeni çıkan işletim sistemlerinde başlat menüleri baştan sona tamamen farklı. İnsanın buna alışması bir hayli zor. Alışamayanlar da var.

Bu yüzden böyle bir program tasarlanmış. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız kullanın başlat menünüzü Windows 7’ye göre uyarlayabilecek ve istediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz. Zaten Windows 8 kullananlar için veli nimet. Start Menu 8 Pro sayesinde tüm bunları çok rahat bir şekilde uygulayabileceksiniz.

Windows 10/8 gibi işletim sistemlerinin hepsinde tam performanslı olarak kullanabiliyorsunuz. Iobit Start Menu 8, sizler için çeşit çeşit başlat menüsü teması sunuyor. Bu temalardan herhangi birini kullanarak kendinize has bir başlat menüsü oluşturabiliyorsunuz.

Üstelik başlat menüsünde yapacağınız aramalar normalden %20 daha hızlı olacak. Bunun için programı optimize etmişler. Program sayesinde başlat menüsünü normalinden daha hızlı kullanabilirsiniz. Ve aramalarınız daha isabetli olacaktır. Aradığını anında bulabilmeniz içinde gerekli optimizasyon yapılmış.

Bütün bu özellikleri kullanabilmeniz için Start Menu 8 Pro kullanıyor olmanız gerekir. Pro sürümü için aşağıda Start Menu 8 Key paylaştım. Bu lisans keyi kullanarak programı aktifleştirebilirsiniz.

Iobit Start Menu 8 License Key
IObit Start Menu 8 License Key

Start Menu 8 Pro Özellikleri

 • Özelleştirilebilir başlat menüsü
 • Başlar menüsünün daha hızlı daha performanslı hale getirebilme
 • Arama sonuçlarını hızlandırma
 • Aramalarda daha doğru sonuçlar listeleme
 • Diğer işletim sistemlerinde Windows 7 başlar menüsü kullanabilme

Start Menu 8 License Key

F57F5-3CA4C-C824D-4A0B5
E695E-F20D9-A4D02-895B
Programı İndirmek İçin Tıklayın

Yorumlar (1)

 1. 7 ay önce

  LightPDF Editor Free License

  bu programi buldugunuzda vip halinde kullanabilirsiniz key paylasiyorum

  AAD2A-C2313-NF1YQ-73211

  dosyayi nerden bulacagim

  Official Download Link: https://download.apowersoft.com/down.php?softid=lightpdfeditor-giveaway

Bir cevap yazın