Programlar

Unlocker v1.9.2 İndir – Silinmeyen Dosyaları Silme Programı

Silinmeyen dosyaları silme programı Unlocker işinize çok fazla yarayacak dahiyane bir programdır.

Unlocker v1.9.2 İndir – Silinmeyen Dosyaları Silme Programı Nedir?

Zaman zaman bilgisayarımızda bazı problemler baş gösterebilmektedir. Bu problemlerden biri de silinmeyen dosyalardır. Öyle bir illettir ki bu, insanı deliye döndürür. Silmeye çalışırsınız ama Windows bu dosyayı silemez.

Aslında bazı dosyaların silinmemesinin de mantıklı bir açıklaması vardır. Dosya içerisinde mevcut olan yazılım, fotoğraf, video vs. arka planda açık kalabilir. Arka planda açık kaldığı zaman Windows, açık kalanın kapatılmadan silinemeyeceğini söyler aslında.

Eğer çok bilgili değilseniz bu durumdan bir şey anlayamayacak ve dosyanın silinmediğini iddia edeceksiniz. Bu durumda devreye Unlocker programı girecek. Unlocker, bilgisayarda silinmeyen dosyaları silme programı olarak tasarlanmış bir yazılım.

Yöneticiliği tamamen kendi üzerine alarak arka planda açık olan dosyayı kapatır ve silinmeyen dosyaları siler. Unlocker gerçekten bu konuda üzerine başka bir program tanımayacağım bir yazılımdır. İşini çok iyi yapmaktadır. Her bilgisayarda Unlocker programı bulunması son derece iyi olacaktır.

Çünkü bazı programlar ve klasörler yönetici tanımlanarak silinirler. Bunu manuel olarak yapmakta oldukça güç bir durumdur. Bu program sayesinde uğraşmadan 2 dakika içerisinde rahatlıkla silmek istediğiniz dosyaları uzantısı ne olursa olsun silebilirsiniz.

Unlocker - Silinmeyen Dosyaları Silme Programı
Unlocker – Silinmeyen Dosyaları Silme Programı

Unlocker – Silinmeyen Dosyaları Silme Programı Özellikleri

Bilgisayarınızdan silinmeyen inatçı dosyaları tek tık ile temizlemenizi sağlar. Programın temel amacı tamamen budur. Bir nevi silinmeyen dosyaları silme programı diyebiliriz. Arka planda açık kalan uygulama klasörleri vs. hepsini tek tık ile yok eder.

Unlocker İndir – Silinmeyen Dosyaları Silme Programı

Programı İndirmek İçin Tıklayın x64 Programı İndirmek İçin Tıklayın x86

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.