Ücretsiz LisanslarHızlandırma Programları

Smart Game Booster 5.3 Key 2024

Smart Game Booster 5.3 Key

Smart Game Booster 5.3 Key, programı etkinleştirebileceğiniz bir eşantiyon lisansıdır. Bu lisansı kullanarak programınızı aktifleştirebilir ve bütün özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Smart Game Booster Nedir?

Smart Game Booster, oyunlardan tam performans almanızı sağlayan fps arttırma programıdır. Çok hafif olmasının yanında bir çok özellik barındırır. Oyun hızlandırmak ve bilgisayar optimizasyonu yapmak için tasarlanmıştır.

İşlemciye binen yükü hafifleterek hem bilgisayarınızın hızlanmasını sağlar hem de oyunda fps artışı yapar. Bilgisayar kullanırken arka planda bilmediğimiz onlarca program çalışır. Bu programlar sürekli aktif oldukları için işlemciye bir nevi yük mahiyetindedirler. Smart Game Booster 5.2, bu programlar arasında gereksiz çalışan programları bulur ve otomatik olarak kapatır.

Kapatılan uygulamalar işlemciyi rahatlatır ve oyunlardan en yüksek performansı almanızı sağlar. Böylelikle çok daha iyi oyun keyfi yaşarsınız. Programın kullanıcısı bir hayli fazla.

Eğer oyun oynayan bir insansanız kullanmanızı tavsiye ederim. Oyun oynamıyorsanız dahi bilgisayar performansını arttırmak içinde kullanabilirsiniz. Bunun yanında işlemcinizin ve ekran kartınızın sıcaklıklarına da bakabilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

Bilgisayarınızın da hızlanmasını sağlayan Smart Game Booster, bilgisayarda bulunan işe yaramayan ve diskinizde boşa yer kaplayan önemsiz dosyaları bulur ve yok eder. Böylelikle sabit diskinizden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Smart Game Booster 5.3 Özellikleri

  • Oyunlarda FPS arttırma
  • Bilgisayar hızlandırma
  • Çöp dosya temizleme
  • Bilgisayar optimizasyonu yapma
  • İşlemci yükü hafifletme
  • Boş alan arttırma
  • Ekran kartı ve işlemci sıcaklıklarını kontrol edebilme

Smart Game Booster 5.3 Key

28665-B5174-BAA57-35CB5
B156C-D1418-649AF-192B5
8713A-39CE2-FFCA8-8A3B5
Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.