Ücretsiz Programlar

Wise Auto Shutdown – Bilgisayarı Zaman Ayarlı Kapatma Programı

Wise Auto Shutdown, bilgisayarınızı istediğiniz bir zaman diliminde kapatmanızı sağlayan mükemmel bir programdır.

Wise Auto Shutdown Nedir?

Wise Auto Shutdown, PC’yi düzenli olarak veya belirli bir zamanda yalnızca bir kez Kapatma, Yeniden Başlatma, Kapatma, Oturumu kapatma, Uyku, Hazırda Bekletme ve Kilit Ekranı olarak ayarlamanıza olanak tanır. Güç yönetiminizi çok daha kolay ve rahat hale getirir.

Wise Auto Shutdown ile görevi günlük, tam bir saatte, belirli bir tarih ve saatte veya görevin etkin olarak ayarlandığı andan itibaren manuel olarak ayarladığınız bir süre geçtikten sonra yürütülecek şekilde planlayabilirsiniz. Hatırlatıcıları etkinleştirebilirsiniz, böylece görevi yürütmeden 5 dakika önce bilgilendirilirsiniz. O zamana kadar bitmemiş bir işiniz varsa, görevi 10 dakika veya 4 saate kadar geciktirebilirsiniz.

Menüler, karmaşık seçenekler veya iletişim kutuları yoktur. Açıkça iki panele ayrılmıştır. Solda hangi görevi gerçekleştirmek istediğinizi kolayca seçebilir ve sağda o görevin yürütülmesini istediğiniz zamanı belirleyebilir, ardından görevi başlatabilirsiniz.

Bir görev başladığında, Wise Auto Shutdown sistem tepsisinde simge durumuna küçültülür, arka planda sessizce çalışır. Simgesine sağ tıklarsanız, beliren menü, tek bir fare tıklamasıyla bilgisayarı hemen yeniden başlatmanıza veya kapatmanıza olanak tanır.

Wise Auto Shutdown tamamen ücretsizdir. Oldukça düşük miktarda CPU ve sistem belleği gerektirir. Windows XP ve sonraki sürümlerden Windows 11, Windows 10 ve diğer Windows işletim sistemlerinde (hem 64 bit hem de 32 bit) harika çalışacak şekilde geliştirilmiş ve tamamen test edilmiştir.

Wise Auto Shutdown Özellikleri

  • Kullanımı kolay: Sadece bir ana arayüze sahiptir ve tüm özellikleri ana arayüzdedir
  • Çeşitli görevleri tamamlayabilir: Kapatma, yeniden başlatma, oturumu kapatma, uyku ve gücü kapatma gibi birden çok görevi tamamlayabilir
  • Bir zaman belirtmenin çeşitli yolları: Görevinizi yürütmek için zamanı, örneğin günlük, belirli bir zamanda veya daha sonra bir süre gibi farklı şekillerde belirleyebilirsiniz
  • Sıcak ve zamanında bir hatırlatma: Görevinizi yerine getirmeden beş dakika önce size hatırlatacaktır
  • Sessiz çalışma modu: Arka planda sessizce çalışacaktır. Ana ekranını görüntülemek istiyorsanız, tepsideki simgeye çift tıklamanız gerekir.
Wise Auto Shutdown
Wise Auto Shutdown

Wise Auto Shutdown İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün