Office ProgramlarıÜcretsiz Programlar

Office 2016 Pro Türkçe 64 Bit veya 32 Bit İndir Ücretsiz

Office 2016 Pro uygulamalarını tek tıklamayla ücretsiz indirebilirsiniz. Gündelik yaşantınızda bir çok yerde siz bu programlar kolaylık sağlayacaktır.

Office 2016 Pro Nedir?

Office 2016, Microsoft’un ofis uygulamalarının en güncel sürümüdür ve bir dizi yenilikçi özellik sunar. Bu yazıda, Office 2016’nın indirme linklerini paylaşıyorum. Paylaştığım linklerde bütün güncellemeler mevcuttur.

Programın kurulumu normalden uzun sürmektedir. Bunun nedeni içerisine güncellemelerinde dahil edilmiş olmasıdır. Normal kurulumdan uzun sürecek kısım ise güncellemelerin yüklenme sırasıdır. Kurulum tamamlanana kadar bekleyin. “Kurulum Tamamlandı” yazısı çıktığında Office 2016 Pro tamamen kurulmuş olacaktır.

Office 2016 ISO dosyaları tamamen orijinal olup Microsoft’un resmi sitesinden alıntılanmıştır. Kurulum sonrası lisanslama işlemi için hemen aşağıda bulunan lisanslama başlığına tıklayabilirsiniz.

Office 2016 Pro Zararlı mı?

Office 2016 Pro, kesinlikle zararsız bir programdır. Fakat diğer sitelerden indirme sağladığınızda içerisine tonlarca virüs entegre ediyorlar. Farklı sitelere güvenerek dosya indirmesi yapmayın. Benim aşağıda paylaşmış olduğum Office 2016 Pro İndirme bağlantıları tamamen temiz ve orijinal ISO dosyalarıdır.

Office 2016 Pro İndir
Office 2016 Pro İndir

Office 2016 Pro İndir

64 Bit Office 2016 İndirmek İçin Tıklayın 32 Bit Office 2016 İndirmek İçin Tıklayın Office 2016 Etkinleştirme İşlemi İçin Tıklayın

Ömer Bozdi

Bilgide bencil olmayın ki geriye çoğalarak dönsün.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatarak Bize DESTEK Olun.