1. Anasayfa
 2. Ücretsiz Lisanslar

CCleaner Professional 2023 Full

CCleaner Professional 2023 Full
3

CCleaner Professional 2023 Key, bulunması zor olan lisans keyler arasında yer alıyor. Bu nedenle sizlere lisans key sunmak yerine lisanslı olan portable sürüm sunacağım. Programı kurmanıza gerek kalmadan tek tıkla çalıştırabilirsiniz. Herhangi bir lisans işlemi yapmanıza dahi gerek yoktur.

CCleaner Professional 2023 Nedir?

CCleaner Professional 2023, bilgisayarınıza format attıktan sonra ilk kurmanız gereken dahiyane bir programdır. Bilgisayarınızın performansını iki üç tıklama ile neredeyse en üst seviyelere çıkartabilirsiniz. Bunu dedik diye illa da format atmak gerekiyor diye düşünmeyin.

Rayında ilerleyen sisteminiz için de kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarda ne kadar çer çöp varsa bunları anında bulur ve sizin izniniz dahilinde yok eder. Bu şekilde sistemde oluşan şişkinliği azaltır ve daha hızlı çalışmasını sağlar.

Bunun yanı sıra güncel olmayan driverleri güncellemenizi sağlar. Herhangi bir siteye girmeden veya araştırma yapmadan tek tık ile eksik ve güncel olmayan sürücüleri tarar onayınız dahilinde otomatik olarak günceller. Böylelikle saçma sapan sitelerden driver indirme ile zaman kaybetmemiş olursunuz.

CCleaner Professional 2023 programı içerisinde bulunan Özel Temizleme ile temizleyeceğiniz kategorileri seçerek temizleme işlemi yapabilirsiniz. Tarayıcı önbelleği temizleme, Çerezleri silme, Küçük resim önbelleği silme gibi birçok özellik barındırmaktadır. Bu özellikler programı tadından yenmez hale getiriyor.

Program yükleme ve kaldırma işlemi yaptığınızda normalde kayıt defterinize girdiler çıktılar olur. Bu girdi çıktılar sisteminizin zayıflamasına yol açar. CCleaner Professional 2023 Full sayesinde bu girdi çıktıları rahatlıkla temizleyebilir ve hasarlı kayıt defterini kolaylıkla onarabilirsiniz.

Güncel olmayan programları güncelleme, başlangıçta çalışan programları yönetebilme, program kaldırabilme, yinelenen dosyaları tespit edip silme gibi bir çok kullanışlı özelliği barındırmaktadır. Bu özellikleri kullanarak bilgisayarınızın hızına hız katmanız olasıdır. Program tavsiyemdir.

CCleaner Professional 2023 Full

CCleaner Professional 2023 Full Özellikleri

 • Şişkinlik yapan gereksiz dosyaları tek tık ile silebilme
 • Kayıt defteri hatalarını onarabilme
 • Sistem başlangıcında çalışacak programları yönetebilme
 • Güncel olmayan programları tek tık ile güncelleyebilme
 • Tarayıcı eklentilerini tek bir panelden silebilme
 • Disk hatalarını analiz edip düzeltebilme
 • Yinelenen dosyaları tespit edip silebilme
 • Sistem yedeği oluşturup daha sonrasında geri yükleyebilme
 • Sürücüdeki boş alanı tamamen geri dönüştürülemeyecek şekilde silme
 • Güncel olmayan driverleri tek tık ile rahatça güncelleyebilme
 • Otomatik temizleme özelliği atayabilme
 • ve daha bir çok muazzam özellik barındırma

CCleaner Professional 2023 Full İndir

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Yorumlar (3)

 1. Teşekkürler usta eline sağlık

 2. Site çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık, eski halinde iken çok faydalanmış ancak hiç bir yorum yazmamıştım sitemini haklı bulduğumu ve bu yüzden özellikle özür dilediğimi belirtmek istedim. Her akşam yeni bir şey varmı diye bakmaya alışmıştım kapalı kaldığı şu bir hafta kıymetini daha iyi anladım. Bundan sonra yine yorum ve beğenilerimiz ile beraber olmak dileğiyle…

Bir cevap yazın